Třetí pokus neúspěšný


25.02.2023

Po sympatickém výkonu v Náchodě, který nám nakonec ocenění v podobě bodového zisku nepřinesl, nás čeká další soupeř z popředí tabulky Valašské Meziříčí. Utkání má pikantní nádech, neboť dres soupeře oblékají dvě naše hráčky Veronika Horková a Míša Provazníková.

Úvodní čtveřice patřila hostujícím hráčkám, když Lada Hessová (548) v dramatickém duelu podlehla o pouhých 5 kuželek Veronice Horkové. Naproti tomu Karoline Utíkalová (529) po smolně remízové první dráze v dalším průběhu už nedostala šanci. Výsledkem je průběžný stav 2:0 s převahou 45 kuželek.

V prostřední části nastupují Monika Kalousová (577) a Lenka Findejsová (536). Proti Monice nastoupila Míša Provazníková a tentokrát padla kosa na kámen. Monča ve svém třetím ligovém startu si po velmi dobrém výkonu připsala své první vítězství. Lenka svedla se soupeřkou dramatickou bitvu se smutným koncem, když prohrála o pouhých 7 kuželek. Před závěrem prohráváme 1:3, ale ztrácíme jen 15 kuželek, takže naděje na bodový zisk ještě žije.

Závěr se nám vůbec nepovedl. Obě naše hráčky Terka Krákorová (561) a Daniela Pochylová (532) své duely prohrály, čímž stanovily konečný výsledek 1:7 (3283:3348), což nás opět o krůček přibližuje k sestupu.

 

skk_rokycany-tj_valasske_mezirici_25.2.2023