Škatulata, škatulata hejbejte se


19.05.2022

To o čem si už delší dobu štěbetali vrabci na střeše se stalo skutečností. Do našeho klubu přichází opravdová osobnost Radek Hejhal. Po letech strávených v Německu (konkrétně ve Victorii Bamberg) se vrací a nás může těšit, že si pro návrat vybral náš klub. Odchovanec Podbořan je ryze týmový hráč, který dokáže strhnout ostatní a přesně takového hráče potřebujeme a navíc nepřichází sám, neboť z Podbořan jej doprovází Michal Bučko. Michal byl výraznou postavou týmu Podbořan, kterému pomohl k postupu do 2. ligy. Jeho výkonnost však byla mnohem výš, což dokázal na našich drahách, kde dosáhl nejlepšího výkonu uplynulé sezóny (636). Třetím do party je rovněž navrátilec z dlouhodobého působení v Německu Milan Wagner. Odchovanec plzeňského Sokola by se měl zpočátku rozehrávat v béčku, ale ani účinkování v elitním týmu není vyloučeno. Je tedy vidět, že managment klubu rozhodně po uplynulé sezoně nezahálí a pro tu nadcházející připravuje tým, který má na co navazovat.