Nová sezóna zvedá oponu


15.09.2023

Nová soutěžní sezóna začala pro naše družstva vlastně již minulý víkend, kdy naše ženy predehrávaly utkání 3. kola v Aši. To hlavní však vypukne nyní a pro naše fanoušky je to o to pikantnější, že všechna naše družstva hrají na domácích drahách.

Sobota bude tím nejnabitějším dnem, neboť se představí hned tři naše družstva.

Na úvod si to v krajském přeboru rozdá céčko se Sokolem Díly. V loňské sezóně obě utkání vyhráli naši hráči a tak věřme, že se to povede i do třetice.

Zlatým hřebem programu bude bezesporu interligový duel s obhájcem vítězství ŠKK Trstená Starek. Hosté naznačili svoji sílu, když minulý týden nadělili doma kanára Husovicím. Naše áčko tak rozhodně nečeká žádná selanka.

Se stejným pocitem vstupuje do  soutěže  béčko, které jako nováček 2. ligy přivítá největšího aspiranta na postup Červený Kostelec v jehož dresu by se měl představit náš Daniel Neumann.

Naši pozvánku zakončíme v tradičním pondělím podvečeru, kdy děcko hostí ve Sdruženém okresním přeboru céčko Škody Plzeň.

O všech výsledcích našich družstev vás budeme aktuálně informovat na našich stránkách.