MČR smíšených dvojic


18.06.2022

Posledním republikovým šampionátem jsou smíšené dvojice. Pořadatelem tohoto klání je klub KK Jiří Poděbrady a náš klub má ve startovní listině dva zástupce, kteří jsou součástí dvou týmů. Honza Endršt spojil síly se Simonou Koutníkovou (Sokol Duchcov), jenž měla v uplynulé sezoně vazby i na náš klub a Linda Lidman bude bojovat s Michaelem Kotálem (Sokol Kdyně).

Jako první vstoupili do soutěže Honza (571) se Simčou (576) a po sotva průměrném výkonu součtem 1147 poražených kuželek obsadili 7. místo.

Výkon Lindy (582) s Michaelem (574) jakoby korespondoval s Honzou a Simčou. Jejich celkový součet 1156 poražených kuželek je zařadil na 5. místo. Oba naši zástupci tak budou bojovat i zítra v soutěži tandemů.

Úchvatnou podívanou přinesl samotný závěr dnešního klání. V přímém souboji si to o titul rozdali Jaroslav Hažva (Slavoj Praha) s Blankou Maškovou (Sokol Chýnov) a Honza Bína (Lokomotiva Česká Třebová) a Natálie Topičová (Slovan Rosice). O pouhé 2 kuželky (1250:1248) slaví titul dvojice Hažva - Mašková. Bronz putuje do Jihlavy zásluhou dvojice Jana Braunová - Daniel Braun (1216).

 

mcr_dvojice_mix_2022