MČR dvojic - stříbro pro Míšu s Verčou


11.06.2022

V Duchcově a Šumperku se koná MČR dvojic mužů a žen a náš klub má na obou místech své zastoupení. 

V Šumperku se sešlo nakonec jen 19 dvojic, ale to nic nemění na skvělém výsledku naši dvojce Míša Provazníková (vynikající osobní rekord 631 poražených kuželek) a Veronika Horková (580), které obsadily skvělé 2. místo a získaly pro náš klub v letošní sezoně první cenný kov. Další naše hráčka Linda Lidman (582), jenž vytvořila dvojici se svojí sestrou Karoline Utíkalovou (Kuželky Jiskra Hazlov), která v uplynulé sezoně hostovala v našem klubu, obsadila 7. příčku a postoupila do zítřejší soutěže tandemů. Není bez zajímavosti, že za naší dvojici Míša Provazníková, Veronika Horková obsadila třetí místo dvojice Simona Koutníková (Sokol Duchcov) a Bára Janyšková (Spartak Přerov), jenž v uplynulé sezoně rovněž oblékaly dres našeho klubu.

Muži si dali dostaveníčko v Duchcově a dlužno dodat, že naši zástupci dnes díru do světa neudělali. Nejlepšího výsledku dosáhl Míra Šnejdar (588), jenž vytvořil dvojici se svým dlouholetým parťákem z Hvězdy Trnovany Michalem Koubkem (Slavoj Praha), který obsadil 5. místo. Nutno podotknout, že Míra v tomto týmu rozhodně nebyl žádným tahounem. Až 8. příčku obsadila prakticky "Rokycanská" dvojice Radek Hejhal (SKK Podbořany) a Michal Jirouš (544). Umístění jedněch z favoritů na cenný kov ovlivnil prachbídný výkon Michala. Pro Honzu Endršta (593) je samotná účast (vytvořil dvojici s hráčem Sokola Duchcov Michaelem Klausem) vedle pořadatelských povinností tak trochu navíc, proto postup do zítřejší soutěže tandemů z 10. místa se jeví jako za trest.

 

mcr_dvojice_zeny_2022

mcr_dvojice_muzi_2022