Kuželkářský víkend


24.11.2022

A je tu zase víkend. Kam tak asi vyrazit na kuželky? Interliga i první liga má volno a tak probíhají pouze nižší soutěže. Při pohledu do kalendáře však zbystřím. V sobotu jsou na programu úvodní zápasy 1. kola Ligy mistrů a naše vlajková loď vyplula směr Chorvatsko. V Zadaru na nás čeká velice těžký protivník, ověnčený vítězstvím v letošním poháru NBC. Naši hráči do tohoto duelu nevstupují zrovna v nejlepším rozpoložení, ale Liga mistrů se nehraje každý den...

V našich luzích a hájích můžete v sobotu dopoledne navštívit náš stánek a shlédnout jak naše rezerva hájí první místo v souboji s Elektrárny Kadaň.

Céčko čeká cesta do Dobřan a další těžké utkání v krajském přeboru. Soupeř, rezerva TJ Dobřany, okupuje přední příčky v soutěži.

Své podzimní putování Sdruženým přeborem Plzeňska zakončí v pondělním podvečeru déčko, jenž bude hostem Sokola Plzeň V C. V dresu domácích nastupují bývalí hráči našeho klubu Oldřich Lohr a Jan Valdman.

O všech výsledcích našich družstev vás budeme aktuálně informovat na našich stránkách.