Déčko doma s Přešticemi nezaváhalo


06.03.2023

V dalším kole Sdruženého přeboru Plzeňska hostíme tým z popředí tabulky TJ Přeštice. Na podzim jsme na drahách našeho soupeře šťastně vyhráli, takže o to větší motivaci dnes máme dokázat, že to nebyla náhoda.

Úvod utkání nám vyšel nad očekávání, když oba naši hráči Petr Bohuslav (575) a Michal Pilař (529) po velmi dobrých výkonech rozhodli o zisku bodu již po třech drahách. Při vedení 2:0 je rozdíl v poražených kuželkách doslova propastný (127).

Do prostřední části nastoupili Lukáš Kiráľ (536) a po několikaleté pauze Martin Maršálek (577) a devastace soupeře pokračuje. Lukáš i před oddychový čas na druhé dráze neměl se soupeřem příliš práce. A Martin? Ten ukázal, že i po letech kuželky hrát nezapomněl. Před závěrečnou čtveřicí vedeme 4:0 s rozdílem 285 kuželek.

Závěr patřil hostům, kteří alespoň kosmeticky upravili konečný výsledek. Trochu jim v tom pomohli i naši hráči Tomáš Havel (498) a David Wohlmuth (499), jenž nenavázali na své předchozí skvělé výkony. Ani tato drobná kaňka nemohla nic změnit na našem suverénním vítězství 6:2 (3214:2979), což značí upevnění pozice v elitní trojce.

 

skk_rokycany_d-tj_prestice_a_6.3.2023