Céčko si vyšláplo na Stříbro B


14.02.2022

V dalším kole Sdruženého Přeboru Plzeňska jsme hostili možná největšího aspiranta na postup Baník Stříbro B. Naši hráči však letos zatím neprohráli a tak se dal očekávat tuhý boj.

Vstup do utkání se nám vcelku povedl, když  prapor držel nejlepší náš hráč Jirka Vavřička (548). Při vyrovnaném skóre máme k dobru 41 kuželek.

Druhá čtveřice skončila rovněž smírně, když bod pro nás získal Míra Novák (532), zatímco David Wohlmut (518) nestačil na nejlepšího hráče soupeře Davida Junka, který porazil na tuto soutěž neskutečných 604 kuželek, takže před závěrem začínáme od nuly, protože krom bodů máme plichtu i na kuželky.

V závěru se žádné drama nekonalo, neboť oba naši hráči Pavel Andrlík starší (532) i Petr Bohuslav (516) své soupeře jasně přehrávali a o zisku bodů rozhodli již po třech drahách. Vítězíme po skvělém kolektivním výkonu v letošním nejlepším součtu družstva 6:2 (3135:3081) a udržujeme si jarní neporazitelnost.

 

skk_rokycany_c-tj_banik_stribro_b_14.2.2022