Céčko si veze dva body

12.11.2022

K dalšímu utkání krajského přeboru jsme zajížděli na dráhy Sokola Pec pod Čerchovem, jenž v letošní sezóně (ale i v té minulé) nepoznal pocitu vítězství. Naším cílem bylo prodloužit tuto černou sérii, ale na druhou stranu jsem věděli, že to nebude jednoduché.

Na úvod nastoupil Pavel Andrlík starší (383) a i přes zaváhání v první dorážce s přehledem získal první bod.

Druhý Míra Novák (370) neměl se soupeřkou příliš mnoho práce, takže po třetině utkání vedeme 2:0 s převahou 66 kuželek.

Další bod přidal Láďa Moulis (390), když ani on neměl se soupeřkou příliš práce, takže v poločase vedeme 3:0 a k dobru už máme 125 kuželek.

Druhou polovinu otevřel Jirka Vavřička (397) a plynule navázal na předchozí kolegy. Výsledkem je průběžný stav 4:0 s rozdílem 199 kuželek.

Závěrečnou třetinu prakticky rozhodnutého utkání zahájil Honza Ungr (322), jenž na nejlepší hračku domácích vůbec nestačil. Domácí tak získávají svůj první dílčí bod a náš náskok čítá 122 kuželek.

Ten měl za úkol uhájit autor těchto řádků (348), což se sice nakonec podařilo, ale k oslavným fanfárám bylo daleko. Domácí hráč rozhodl o svém vítězství až v poslední dorážce, což v součtu značí naše vítězství 6:2 (2210:2121), které nás napevno usazuje do středu tabulky (6. místo).