Céčko si veze body z Havlovic

25.02.2023

Po vítězství v Dílech a týdnu volna nastupujeme k dalšímu venkovnímu utkání v Havlovicích. Domácí rezerva okupuje spodní patro tabulky a tento fakt nás pasuje do role favorita. Na druhou stranu do utkání vstupujeme citelně oslabeni o Pavla Andrlíka mladšího.

Úvod nám vyšel znamenitě, když Marta Kořanová (416) deklasovala soupeře rozdílem několika tříd.

Na její výkon se pokusil navázat autor těchto řádků (376) a přestože se mu ani zdaleka tak nedařilo připsal na náš účet druhý bod, takže po první třetině je stav 2:0 s naší převahou 145 kuželek.

Jako třetí nastoupil Pavel Andrlík starší (414) a přestože skvěle začal, tak z těsného vítězství se radoval soupeř.

Co se nepovedlo Pavlovi dokázal Honza Ungr (430), který po vynikajícím výkonu dovolil své soupeřce vydechnout až při poslední dorážce. Po dvou třetinách vedeme 3:1 s převahou 165 kuželek.

Nejdramatičtějším soubojem byl duel Míry Nováka (412), kde misky vah se zásluhou lepší dorážky převážily na naši stranu, takže před poslední dvojicí vedeme 4:1 o 170 kuželek.

Závěr, z naší strany velice povedeného utkání, patřil Láďovi Moulisovi (443), jenž výkonem utkání pečetil naše vítězství na 7:1 (2491:2231).