"/> Hlavní stránka - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2732"
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?
Za me chudak, kdo se neumi pod nazor podepsat
Čím dál tim horší články. Chudák ten hráč o kterým se píše. Nikdo nemůže vědět jestli ho něco bolelo nebo proč nezahral. Ale takhle to napsat? Za mě velmi špatné.

Hlavní stránka

Pátým kolem pokračoval sdružený okresní přebor 2.třídy. Obě naše družstva zajížděla na dráhy soupeřů a domů se vrací s plným bodovým ziskem. Céčko potvrdilo roli favorita a svému soupeři Sokolu Plzeň V. "C" nadělilo nepopulárního "kanára" po výsledku 6:0 (1592:1547). První hvězdou utkání se stal Vašek Webr (419).
Déčko cestovalo do Dobřan, kde se utkalo s tamním céčkem a po velmi dobrém výkonu veze body za vítězství 5:1 (2059:2017), když první hvězdou utkání byl Jiří Vavřička (564), kterému dobře sekundoval David Wohlmuth (537). V průběžném pořadí patří céčku 2. a déčku 5.místo.
Nejdříve bych se chtěl všem našim čtenářům omluvit, že glosování sobotních zápasů našich družstev píši až nyní, ale vzhledem k vichřici jsem byl celou neděli bez elektrického proudu.
Úvod sobotního klání na našich drahách obstaraly tradičně ženy a byla to opravdu parádní podívaná. Úvod z naší strany obstaraly Míša Provazníková a Denisa Pytlíková. Výkon Míši ovlivnila nešťastně prohraná úvodní dráha, čehož zkušená soupeřka bezezbytku využila, zatímco Denisa nedala své soupeřce i přes drobné zakolísání na druhé dráze sebemenší šanci a svůj bodový přínos okořenila vynikajícím výkonem 597 poražených kuželek. Rozhodující pro výsledek utkání byla prostřední část, kde Veronika Horková i Daniela Pochylová své duely vyhrály a navíc získaly rozhodující náskok, ale ani s tímto se náš soupeř nehodlal smířit a na první dráze závěrečné čtveřice umazaly z našeho náskoku 62 kuželek. V té chvíli se režisérské taktovky chopila Terka Krákorová, která vynikajícím výkonem 637 poražených kuželek dotáhla náš tým ke konečnému vítězství 6:2 (3432:3381). Celkový součet našeho družstva je jen 7 kuželek za rekordem našich drah. O kvalitu tohoto duelu se postaral i náš soupeř KK Blansko o čemž svědčí výkony hráček v závěrečné čtveřici Zuzany Musilové (598) a Terezy Buďové (605).
Po tomto předkrmu se podával hlavní chod v podobě interligového duelu s ŠSK Trstená Starek, který do úvodní čtveřice nasadil to nejsilnější čím disponuje v podobě polského legionáře Mikolaje Konopku a několikanásobného mistra světa Ivana Čecha a to byl pro naše hráče Honzu Endršta a Romana Pytlíka přeci jenom těžký kalibr. I přes dobré slušné výkony prohráváme po úvodní čtveřici 0:2 a - 59 kuželek. V prostřední části jsme věřili v obrat o čemž se měli postarat Dan Neumann a Pavel Honsa. Opak byl však pravdou. Zatímco Pája kuželky získával, Dan na svého soupeře přes veškerou snahu nestačil. Klíčovým okamžikem se stal 61.hod, kdy se Pája zranil a vystřídal jej Štěpán Šreiber. Ten sice třetí dráhu vyhrál, čímž získal důležitý bod, ale na poslední dráze ztratil 30 kuželek, což se v konečném účtování nakonec ukázalo jako rozhodující. Před závěrem prohráváme 1:3 a ztrácíme propastných 120 kuželek. Před Vojtou Špelinou s Martinem Procházkou stál téměř neřešitelný úkol, ale jak se později ukázalo, zas tak neřešitelný nebyl. Oba naši borci dělali co mohli a především díky výborné dorážce stahovali kuželku za kuželkou. Po třetí dráze, kdy oba již měli jistý bod za vítězství, svítila na ukazateli skóre ztráta pouhých 12 kuželek, což slibovalo dramatickou koncovku. Ta se bohužel nekonala a prohráváme těsně 3:5 (3614:3641). Potěšil především výborný výkon Vojty Špeliny, který se s 641 poraženými kuželkami stal nejlepším našim hráčem, dále zlepšený výkon Romana Pytlíka (621) a stabilní forma Honzy Endršta. Pro konečný úspěch by bylo potřeba, aby se přidali i další hráči. Příležitost k tomu budou mít již příští sobotu v České Třebové, která ukázala, že v domácím prostředí rovněž dokáže ztrácet.
Závěr sobotního programu patřil béčku, které posílené výhrou v týdnu v Kosmonosech, hostilo Slovan Karlovy Vary. Po vyrovnaném průběhu se z vítězství radovali hosté v poměru 5:3 (3395:3323) zásluhou výraznějších individualit Václava Hlaváče (636) a Tomáše Pavlíka (594). Nejlepším našim hráčem byl Libor Bureš (578).
Tento víkend pokračuje dalším kolem interliga i ligové soutěže. Na našich drahách bude opět velmi živo o čemž vypovídá následující pozvánka.
Po neúspěšném dvojutkání na Slovensku se naše vlajková loď představí v domovském přístavu a povinnost velí bodovat. Nebude to však jednoduchá záležitost, protože v cestě stojí silný tým ŠKK Trstená Starek, jehož barvy hájí mnohonásobný reprezentant Slovenska a mistr světa ve sprintu z roku 2014 Ivan Čech a polský reprezentant Mikolaj Konopka. V současnosti druhý celek tabulky je tou nejlepší pozvánkou do hlediště.
A nemělo by zůstat jen u tohoto hlavního chodu. Střetnutí našich žen s KK Blansko je důstojným předkrmem a výkony našich děvčat rozhodně stojí za vaši pozornost. Duel o přední příčky prvoligové tabulky je rovněž dostatečným tahákem.
A kdyby jste toho náhodou neměli ještě dost připravili jsme pro vás moučník v podobě druholigového souboje béčka se Slovanem Karlovy Vary. Naše rezerva by ráda navázala na úspěšné vystoupení v Kosmonosech, čímž by se posunula do středu tabulky.
Naše dráhy nevychladnou ani v neděli, kdy se zde uskuteční 2.kolo Českého poháru dorostu a ve startovní listině budou i naše naděje.
Celý víkend se ponese oslavami významného životního jubilea Jardy Nováka (píšeme o tom na jiném místě) a případná vítězství našich družstev by byla tím nejlepším dárkem.
Zní to téměř neuvěřitelně, ale v pátek 27.10. se dožívá 50 let jeden z nejdůležitějších lidiček v našem oddílu Jaroslav Novák. V minulosti hráč, nyní správce kuželny a v neposlední řadě kantýnský, který splní téměř všechna přání co se týče občerstvení. Nikdo z nás si nedovede představit, co všechno je třeba udělat, aby veškeré akce na kuželně proběhly ku spokojenosti všech.
Přejeme ti Jardo do další let především hodně zdraví, neutuchající elán a dobrou náladu, kterou nás neustále zásobuješ.
Jarda Novák.jpg
K odloženému utkání 3.kola zajíždělo naše béčko do Kosmonos. Situace ve které se družstvo nachází není zrovna růžová a tak jakýkoliv dílčí úspěch by byl pro nás vzpruhou. Těžké dráhy našeho soupeře ovšem přílišný optimizmus nevzbuzovaly, přesto naši hráči dokázali takřka nemožné. Podařilo se jim svého soupeře zaskočit natolik, že zcela nečekaně si odvážejí dva body za vítězství 6:2 (3250:3223). Nejlepším našim hráčem byl Láďa Moulis (583). Potěšil i bodový přínos dorostence Vojty Havlíka.
Čtvrtým kolem pokračoval sdružený okresní přebor Plzeňska 2.třídy. Obě naše družstva hrála s dosud neporaženými soupeři a vyšla bodově naprázdno. Déčko hostilo TJ Přeštice "B" a utrpělo debakl 0:6 (1826:2004), když o výsledku bylo rozhodnuto již po první čtveřici. Nejlepším našim hráčem byl David Wohlmuth (512).
Céčko zajíždělo do Dobřan, kde se utkalo s tamním "déčkem". Ve vyrovnaném utkání rozhodla lepší koncovka domácích, kteří zvítězili 5:1 (2120:2097), když jediný bod získal nejlepší náš hráč Pavel Andrlík starší (549). V průběžném pořadí patří céčku 3.místo a déčko je sedmé.
Na našich drahách se uskutečnil již 24.ročník turnaje zrakově postižených "o pohár města Rokycan". V letošním roce se zde sešla největší konkurence, jenž spočívala v 58 hráčů ze 13 oddílů z Německa, Rakouska, Slovenska a České republiky. Pro nás je nanejvýš potěšitelné, že v takovéto konkurenci dominovali naši hráči. V soutěži družstev ovládli letošní pořadí s historicky nejvyšším ziskem 2111 bodů a obhájili triumfy z let 2015 a 2016, čímž dosáhli pomyslného hattricku a putovní pohár do trvalého držení. Vynikající výsledek podtrhlo ještě "béčko", jenž obsadilo 6.místo s minimálním odstupem od stupňů vítězů. Tyto skvělé výsledky dokreslily i soutěže jednotlivců, kde obsadil Michal Zeman (B2) a Jan Ungr (OPEN) 3.místo, Kamila Vlasáková (B1), Václav Webr (B3) 2.místo a Jan Kemeny (B2) 1.místo a zároveň se stal absolutním vítězem. Naši zrakově postižení se opět nesmazatelně zapsaly do historie klubu.
foto turnaj.jpg
Nerad píšu o smutných věcech, ale výsledky našich družstev o tomto víkendu nám příliš mnoho radosti nepřinesly.
Naši vlajkovou loď čekala cesta na Slovensko a my jsme doufali v import bodů. V sobotu jsme nastoupili ve Veľkém Šariši a byl to velice vyrovnaný duel se smutným koncem pro nás. Konečný výsledek 6:2 (3391:3374) je pro nás až příliš krutý a tato prohra by se dala označit za nešťastnou. Nedělní souboj s nováčkem soutěže Tatranem Spišská Nová Ves byl z naší strany velice nepovedený. Porážka 7:1 (3445:3389) nás posadila tvrdě na zem. V průběžné tabulce nám patří 7.příčka (v rámci ČR 4.) a to jsou pozice na které naši fanoušci nejsou zvyklí. Věřme, že naši borci hodí tento dílčí neúspěch za hlavu a při nejbližším zápase se představí v daleko lepším světle.
V souvislosti s výsledky áčka korespondují výkony béčka. Ne snad že bychom od nich čekali vítězství nad loni ještě prvoligovým Červeným Kostelcem, ale tak vysoká prohra 7:1 (3493:3243) nás do druholigové společnosti příliš nevčleňuje.
Největší radost nám, krom zrakově postižených (píšeme na jiném místě), udělaly ženy. V sobotu hrály na půdě v současnosti jednoho z nejlepších družstev světa KK Slovan Rosice a rozhodně neprodaly svoji kůži lacino. Rozhodně nemůžu souhlasit s tvrzením vedoucího soutěže, že to bylo pro domácí jednoduché vítězství. Naše děvčata zanechala v Rosicích velmi dobrý dojem a po porážce 2:6 (3278:3401) se nemají za co stydět. V nedělní předehrávce doma se Zlínem jsme od počátku tahaly za kratší konec provazu, ale nezměrnou vůli a bojovností se nám podařilo duel šťastně otočit. Vítězství 5:3 (3239:3212) může mít v konečném účtování cenu zlata.
Před utkáním žen nastoupili dorostenci v boji o pomyslného černého Petra v tabulce dorostenecké ligy proti SKK Jičín. Ve vyrovnaném utkání byli nakonec šťastnější hosté a po vítězství 3:1 (1402:1382) odsunuli naše družstvo na samé dno tabulky.
Není třeba bědovat, vždyť je to jenom sport. Je třeba se z porážek poučit a už zítra může zase svítiti sluníčko.
IMG-20171022-WA0000.jpg
Týden se s týdnem sešel a máme před sebou další kolo našich soutěží. Nejnáročnější program má pochopitelně áčko, které čeká cesta na Slovensko, kde se nejdříve v sobotu odpoledne střetne se Slavojem Veľký Šariš a v neděli dopoledne nás očekává nováček soutěže Tatran Spišská Nová Ves. Našim borcům budeme na dálku držet pěsti a věříme v co největší import bodů.
Náročný víkend čeká také naše ženy. Děvčata se v sobotu utkají na půdě stříbrného družstva z nedávného světového poháru KK Slovan Rosice a v neděli předehrávají na domácích drahách se staronovým účastníkem prvoligové smetánky KC Zlín.
Béčko čeká cesta na východ Čech do Náchoda, kde hraje své zápasy ještě loni prvoligový Červený Kostelec. Soupeř usilující o návrat do 1.ligy dokonale prověří naše trochu zdecimované družstvo.
V neděli dopoledne sehrají naši dorostenci další ligový duel. Soupeřem nám bude soused v tabulce SKK Jičín a bude to souboj o černého Petra.
V pondělí pak pokračuje 4.kolem sdružený okresní přebor 2.třídy. Déčko se počtvrté představí doma s celkem z čela tabulky TJ Přeštice "B", céčko zamíří do Dobřan, kde se střetne v duelu dvou dosud neporažených s CB Dobřany "D".
O všech výsledcích našich družstev vás budeme aktuálně informovat na našich stránkách.
V pátek a v sobotu budou patřit naše dráhy zrakově postiženým kuželkářům. Na 60 hráčů a hráček ze 13 oddílů a čtyř zemí (Německa, Rakouska, Slovenska a České republiky) budou soutěžit v již 24.ročníku turnaje O pohár města Rokycan. Vítězství z předchozích dvou ročníků budou obhajovat domácí borci a rádi by i v tak silné konkurenci dosáhli na hattrick. Na startu bude i několik medailistů z nedávného ME, které se uskutečnilo v srbském Apatinu. Přijďte se podívat na toto zajímavé klání, určitě to stojí za to.
Následující utkání
"A"
 

"Ž"
 

"B"

 dorost 
 

"C"
 
"D"
 

 ZP- venku - 22. - 23.6. (Praha)
 Slavia cup

Pohár ČKA
 
"A" - venku - 2.6./15:00
 Hvězda Trnovany

"B"
 

"Ž" - venku - 2.6./17:30
 KC Zlín
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one