"/> Hlavní stránka - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7686"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

Hlavní stránka

V úvodním utkání 3.předkola poháru ČKA zajíždělo béčko do Dobřan, kde se utkalo s rezervou CB Dobřany. Naši hráči podali velmi dobrý výkon a zaslouženě zvítězili 5:1 (2297:2224), čímž si vypracovali výhodnou pozici do odvety, která se uskuteční ve čtvrtek 18.ledna od 18 hodin na naší kuželně. První hvězdou utkání se stal Petr Fara (584), jemuž výborně sekundovali Martin Prokůpek (583) a Libor Bureš (582).
Jménem oddílu SKK Rokycany bych chtěl touto cestou poděkovat Romanu Pytlíkovi a Terce Krákorové za přípravu kuželny, Vaškovi Webrovi a Terce Krákorové za zpracovávání výsledků, všem co si našli chuť a čas na dozory a všem zúčastněným hráčům přeji do letošního roku hodně zdraví a těšíme se na další ročník memoriálu Václava Chmelíře.

Pavel Honsa, organizační pracovník oddílu
V 11.kole sdruženého okresního přeboru 2.třídy zajížděla obě naše do Plzně na Slavoj, kde se utkaly se svými jmenovkyněmi. Déčko v souboji s beznadějně posledním déčkem Slavoje nezaváhalo a zvítězilo hladce 5:1 (1955:1768), když o výsledku rozhodlo již v úvodní čtveřici, kde dominoval nejlepší hráč utkání David Wohlmuth (513), kterému dobře sekundoval Luboš Kiml (508). Duel obou céček bylo jak přes kopírák předchozího duelu. Naši hráči zvítězili rovněž 5:1 (2053:1951) zásluhou především úvodní dvojice Pavel Andrlík starší (548) a Jan Valdman (529). V tabulce zůstala obě družstva na stejných pozicích, když céčku patří 2. a déčku 7.příčka, což by v praxi znamenalo, že by se spolu utkaly v 1.kole play off.
Jarní část mistrovských soutěží družstev se rozběhla, ale nám úvodní kolo žádnou radost nepřinesla. Naše družstva vyjížděla na dráhy svých soupeřů, ale vracels se s prázdnou.
Ženy hrály v Náchodě a dlužno dodat, že se jim utkání příliš nepovedlo. Domácí hráčky nepředváděly žádné vele výkony, ale naše děvčata toho nedokázala využít. Porážka 2:6 (3220:3300) nám budiž inspirací do dalších utkání.
Béčko zajíždělo do Kdyně a po podzimních výkonech jsme nečekali žádný zázrak. Úvod se nám vcelku vydařil zásluhou velmi dobrého výkonu Honzy Holšana. Bohužel v dalším průběhu utkání na něj nedokázal nikdo navázat, což znamená porážku 1,5:6,5 (3186:3347).
Bez bodu zůstali i dorostenci, což sice není žádné překvapení, ale tentokrát si domácí hráči KK Konstruktiva Praha plný bodový zisk nezasloužili. Děkovat mohou Vojtovi Havlíkovi, který slibně rozehraný duel prohrál o pouhé 3 kuželky.
Zrakově postižení bojovaly o první mistrovské tituly v České Třebové v soutěži dvojic. Naši borci vybojovali dva cenné kovy, když stříbro získala dvojice Honza Ungr s Honzou Kemenym a bronzovou medaili přidal Michal Zeman, jenž soutěžil s Marii Gutovou z TJ Jiskry Kyjov ve smíšených dvojicích. Přesto naši hráči podali velmi dobré výkony, když Vašek Webr a Honza Kemeny splnili limity na ME, které se uskuteční v květnu v Rumunsku.
Na naši kuželně skončil 7.ročník memoriálu Václava Chmelíře. Vítězství si odnesla dvojice TJ Sokol Kdyně Michael Kotal - Milan Svoboda, která si rovněž zajistila účast ve finále MČR dvojic. Stejné se povedlo celkově druhým Denise Pytlíkové s Romanem Pytlíkem, který zároveň dosáhl nejlepšího individuálního výkonu turnaje. Bronz zůstal rovněž doma zásluhou Honzy Endršta společně s Pavlem Honsou. Turnaje se zúčastnilo celkem 52 dvojic a celkem desetkrát byla překonána hranice 600 poražených kuželek.
dvojice mužů.jpg
dvojice smíšené.jpg
První hrací den přinesl dvě šestistovky a vynikající výkon dvojice Sokolu Kdyně Kotal - Svoboda. Pro ostatní přihlášené dvojice velká výzva.
Třetí hrací den přinesl velmi dobrý výkon Veroniky Horkové, která jen těsně nepokořila šestistovku.
Čtvrtý hrací den obsadily hráčky SK Žižkov Praha a hráči KK Slavoj Praha. První hvězdou dne se stala Lucie Řehánková, která atakovala hranici 600 poražených kuželek, leč nakonec tato meta odolala.
Šestý hrací den přinesl další šestistovku. Prozatím nejlepší výkon turnaje předvedl domácí Roman Pytlík (658), jehož skvěle doplnila Denisa Pytlíková, čímž se nám změnilo pořadí na stupních vítězů.
Osmý hrací den přinesl celkem čtyři šestistovky a nás může těšit, že o tři se postarali domácí hráči. Opět se mění pořadí na stupních vítězů - nyní je třeba na "bednu" potřeba výkon 1237 poražených kuželek.
Svoboda - Kotal.jpg
Na třech místech se bojovalo o tituly okresních přeborníků a o postup na krajské mistrovství. Měly jsme mít ve hře celkem 12 hráček a hráčů, ale nakonec jich startovalo pouze jedenáct, když Láďa Moulis se na přebory seniorů, které se konaly na naši kuželně, nedostavil!?! Celkový zisk čtyř medailí a sedm postupových míst lze považovat za uspokojivé.
Ženy a seniorky startovaly v Dobřanech a naše děvčata přispěla do sbírky dvěma kovy. Ten nejcennější získala Terka Krákorová, která titul okresní přebornice ozdobila velmi kvalitním výkonem 596 poražených kuželek. Postup na krajské mistrovství si vybojovala Daniela Pochylová, jenž skončila na nepopulárním 4.místě. V soutěži seniorek obsadila Petra Háková 3.místo, které bohužel na postup nestačilo.
Double získali na svých přeborech muži. Své vítězství z loňského roku obhájil Honza Endršt velmi kvalitním výkonem 642 poražených kuželek. Na stupně vítězů jej doprovodil druhý Vojtěch Špelina, který rovněž výrazně překonal šestistovku (613). Postup na krajské mistrovství si vybojovali šestý Pavel Honsa (590), sedmý Martin Prokůpek (588) a dvanáctý Honza Holšan (559).
Senioři startovali na našich drahách a nás jediný zástupce Honza Ungr obsadil 12. poslední postupové místo.
OP ženy.jpg
OP seniorky.jpg
Výsledky  95.23kB
První soutěží roku 2018 jsou okresní přebory. Na třech místech bude soutěžit o postup na mistrovství kraje celkem 12 našich hráček a hráčů. Největší zastoupení máme pochopitelně v mužích, jenž se utkají na kuželně Slavoje v Plzni, kde v konkurenci 28 hráčů je z našeho klubu sedmička aspirantů doprovodit Romana Pytlíka na krajské mistrovství.
Senioři budou soutěžit na našich drahách a naši dva zástupci budou usilovat doprovodit Vaška Webra na krajské přebory.
V Dobřanech budou bojovat o postup ženy a seniorky, kde má dopředu jistotu postupu Terka Krákorová, ale jak Daniela Pochylová v konkurenci 12 žen, tak Petra Háková v kategorii seniorek, rovněž udělají maximum pro postup.
O výsledcích všech našich zástupců vás budeme informovat na našich stránkách.
Po rozkliknutí se vám zobrazí živý přenos.
Náš oddíl pořádá 7.ročník memoriálu Václava Chmelíře, jenž je zařazen do kvalifikace pro MČR dvojic. V příloze tohoto článku je rozlosování turnaje a dále zde budeme uvádět průběžné výsledky, které stejně jako rozlosování budeme aktualizovat.
Našim hráčům po nepovedeném podzimu se zřejmě nechce jen trénovat či odpočívat a tak si domluvili přátelské utkání s loňským účastníkem interligy a v současnosti vedoucím celkem 1.ligy Klokani CB Dobřany. Vzhledem k vánočním svátkům se obou družstvům nepodařilo zajistit kompletní sestavy, ale přesto jsme byli svědky kvalitního utkání, jenž v konečném účtování se misky vah přiklonily na naši stranu. Vítězíme 5:3 (3701:3548 a 17,5:6,5 na dráhy). Z tohoto výčtu vyplývá, že domácí vytěžily z minima maximum. Vyzdvihnout je třeba výkony našich hráčů. Osobní rekord Pavla Honsy - první hvězdy utkání (664), výborné výkony Romana Pytlíka (657) a i přes porážku Vojty Špeliny (634), když k tomu přiřadíme spolehlivý výkon Honzy Endršta (618), tak bychom k jarním bojům v interlize mohli vzhlížet s optimismem. Za zmínku jistě stojí výsledky naší posily Martina Procházky, který na turnaji v Třebíči dosáhl výkonu 608 poražených kuželek a v Blansku dokonce 644.
Rozloučení se stávajícím rokem se vydařilo. Celkem 27 hráčů a hráček se odvážilo postavit tradiční soutěži na 4x25 hodů do dorážky. Úroveň byla vysoká, nálada vynikající a všichni se bavili dle libosti.
V soutěži mužů dominovali hráči áčka, kteří na stupně vítězů nikoho nepustili. Vyrovnaný duel Honza Endršt - Roman Pytlík pro sebe rozhodl o pouhé 4 kuželky Honza. Jeho výkon 388 poražených kuželek je vyrovnaným rekordem kuželny. Na stupně vítězů tuto dvojici doplnil Pavel Honsa.
Mezi ženami zvítězila Denisa Pytlíková, která jako jediná překonala hranici 300 kuželek (mezi muži by skončila 5.). Vyrovnaný duel o 2.místo pro sebe rozhodla Terka Krákorová před Danielou Pochylovou. Umístění na stupních vítězů je jedna věc, ale v celkově zvítězila dobrá zábava a krásná vánoční atmosféra, která rámovala průběh celé akce.
Vánočňák 2017.jpg
Následující utkání
"A" - doma - 27.10./13:30
 TJ Slavoj Veľký Šariš
"A" - doma - 28.10./10:00

 ŠK Železiarne Podbrezová

"Ž" - venku - 20.10./11:00
 SKK Náchod

"B" - venku - 20.10./10:00
 TJ Elektrárny Kadaň
 dorost - venku - 21.10./10:00
 TJ Jiskra Hazlov

"C"
 
"D"
 

 ZP
 

Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one