"/> Hlavní stránka - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1667"
Nikoho konkrétního. Šlo mi o to, že když se zápas nepodaří jednomu, tak se to dá ještě zvládnout, ale v sobotním případě byl ten nezdar větší. Bohužel o to větší zklamání je ten fakt, že to utkání bylo velmi dobře rozehráno.
Václave,tak prozradil,koho jsi měl na mysl.Tvá jízlivost k hráčům,kterým se nedaří,nebyla moc na místě.Ale jsou to Vaše stránky a Vaše gusto...
Pokud ctu dobre nikoho jsem nejmenoval
Hazlov loni nebyl bronzovej ale Mistr.Jinak se vaši hráli dobře a nemaj se za co stydět, jen tak dále.
"Co by za to někteří hráči ačka dali." -to je hodně hloupý komentář na adresu Pavla Honsy,který je ikonou rokycanských kuželek přes 30 let.To může napsat jen ne sportovec,nebo úplný blbec.

Hlavní stránka

Soutěží tandemů pokračovalo MČR dvojic. Naši borci po úspěšně zvládnutém úvodním kole své duely o postup mezi poslední čtyři prohráli na náhlou smrt a obsadili 5. - 8.místo.
V Lomnici a Ivančicích se koná finále MČR dvojic mužů a žen, kde má náš oddíl své zastoupení. Na těžké kuželně v Lomnici u Sokolova si dali dostaveníčko muži a tuto kuželnu naši hráči důvěrně znají, neboť před třemi lety zde v superpoháru podlehli Sokolu Husovice.
V konkurenci 20 dvojic máme dvojí zastoupení v podobě Romana Pytlíka s Vojtou Špelinou a Honzu Endršta se Štěpánem Šreiberem. První den se konala soutěž dvojic na 2x120 hodů sdružených a my můžeme radostně konstatovat, že naši zástupci se rozhodně neztratili, když Roman s Vojtou skončili na nepopulárním 4.místě a duo Honza se Štěpánem získali trochu nečekaný bronz. Obě dvojice postoupily do nedělní soutěže tandemů z velmi výhodných pozic.
dvojice.jpg
Skvělým způsobem zakončily naše ženy tuto sezónu. V boji o bronz v poháru ČKA nedaly hráčkám SKK Náchod sebemenší šanci a zvítězily jasně 5:1 (2199:2173), když naší nejlepší hráčkou byla opět Denisa Pytlíková, jenž překonala o jednu kuželku magickou hranici 600 poražených kuželek. Tímto výsledkem završily naše ženy úspěšnou sezónu s optimistickým pohledem do té nadcházející.
pohár ČKA.jpg
V Hořicích se koná final four poháru ČKA žen. V semifinále naše ženy vyzvaly letošní mistryně ČR a obhájkyně trofeje KK Slovan Rosice, které nepřipustily žádné překvapení a zvítězily přesvědčivě 5:1 (2268:2183), když čestný bod získala nejlepší naše hráčka v utkání Denisa Pytlíková, která porazila 588 kuželek.
Své vystoupení na 17.mistrovství Evropy zrakově postižených v srbském Apatinu už má za sebou Vašek Webr. V dnešním finále dosáhl po drahách 176-180-177 a 181 celkového součtu 714 poražených kuželek, což v konečném účtování stačilo na 8.místo. V kombinaci obsadil 9.příčku, když dosáhl 1431 poražených kuželek.
Finále  5.6MB
Kombinace  6.18MB
V srbském Apatinu se koná 17.mistrovství Evropy zrakově postižených, kterého se zúčastňuje náš hráč Václav Webr. Vašek už absolvoval kvalifikaci, kde dosáhl výkonu 717 poražených kuželek (120 hodů do plných) a obsadil velmi slušné 8.místo a postoupil do finále, které se uskuteční v sobotu.
kvalifikace.jpg  241.02kB
Ve dnech 29.5. - 4.6. se v srbském Apatinu uskuteční mistrovství Evropy zrakově postižených. V pětičlenné nominaci je také vedoucí našeho céčka a webmaster našich stránek Vašek Webr, který bude startovat v kategorii B3 - slabozrací a zřejmě společně s Ivanou Vlachovou ze Sokola Brno IV. ZP ve smíšených tandemech. Přejeme Vaškovi, aby se mu vrchol sezóny vydařil a dosáhl co nejlepší výsledek. O tomto vás budeme aktuálně informovat na našich stránkách.
Dlouhá cesta je u konce. Po nedělní porážce v úvodním čtvrtfinále v Dobřanech naši borci nezvládli ani domácí odvetu a podlehli CB Dobřany 1:5 (2380:2395 a 8:8 na dráhy).
Úvod utkání byl vcelku nadějný, když Honza Endršt dokázal hodit za hlavu nedělní nezdar a vynikajícím výkonem 653 poražených kuželek přinesl do šatny první bod a hlavně získal čtyři dráhy. Druhý náš hráč v úvodní rundě Pavel Honsa začal vcelku dobře ziskem první dráhy, ale jak se následně ukázalo opět to byla dráha poslední. Výsledkem byl stav v poločase 1:1, plus 22 kuželek a 5:3 na dráhy pro nás.
Optimisticky jsme vzhlíželi do druhé části, kdy za nás nastoupili Vojta Špelina a Roman Pytlík. Úvodní dvě dráhy skončily nerozhodně, kdy jak Vojta, tak Roman vyhráli jednu dráhu. Zlom nastal na třetí dráze, kdy oba hostující hráči dráhy vyhráli a tím nastartovali obrat, který dokonali v závěrečné dráze a tím zaslouženě slaví postup do final four poháru ČKA.
Pro naši vlajkovou loď tím skončila sezóna, kterou však rozhodně nemůžeme hodnotit špatně, byť se všechny trofeje nepodaří obhájit. Přesto musíme za tyto všechny výsledky naším hráčům poděkovat.
Sezóna spěje k závěru. Na naší kuželně se v úterý 23.května uskuteční poslední mistrovské utkání čtvrtfinále poháru ČKA. Našim soupeřem je CB Dobřany a naši hráči potřebují v případě postupu do final four zvítězit minimálně 4:2 při lepším poměru drah. K tomuto výsledku potřebujeme vydatnou diváckou podporu. Pro všechny příznivce zdůrazňujeme, že začátek tohoto utkání je v 19:30 hodin a pro ty, kteří se nedostanou do hlediště připravujeme přímí přenos, který můžete shlédnout na odkaze níže.
Sezóna již pomalu končí a s tím jakoby odcházela i forma našich hráčů. S notnou dávkou štěstí postoupilo naše áčko do čtvrtfinále poháru ČKA a jisté rozpaky máme i po úvodním čtvrtfinále v Dobřanech, kde jsme zaslouženě prohráli 4:2 (2446:2373 a 8:8 na dráhy).
Úvod utkání obstarali Pavel Honsa a Honza Endršt. Domácí nabuzení překvapivým postupem přes Slavoj Praha vycítili, že ani v tomto duelu nejsou bez šance a od úvodních hodů nám to dávali najevo. Tento nápor pozastavil Pája, když zkušeně vyhrál první dráhu. Dlužno dodat, že to byla dráha poslední. Na vedlejších drahách trápícího Honzu vystřídal Vojta Špelina. Výsledkem byl průběžný stav v polovině utkání 2:0 pro domácí a především propastný mínus 113 kuželek.
Do druhého poločasu jsme nasadili Romana Pytlíka a Daniela Neumanna s úkolem vyhrát své duely a získat co nejvíce drah. Oba naši borci svůj úkol splnili, což dává určité naděje do odvety, která se uskuteční v úterý 23.května od 19:30 hodin na naší kuželně - prosím přijďte povzbudit naše hráče.
Následující utkání
"A"- doma - 24.2./13:30
 TJ Slavoj Veľký Šariš
"A"- doma - 25.2./10:00

 TJ Tatran Spišská Nová Ves

"Ž"- doma - 24.2./9:30
 KK Slovan Rosice

"B"- doma - 24.2./17:00
 TJ Červený Kostelec
 dorost - venku - 25.2./10:00
 SKK Hořice

"C"- doma - 26.2./17:00
 SKK Rokycany "D"
"D"- venku - 26.2./17:00
 SKK Rokycany "C"

 ZP- venku - 9. - 10.3.
 Přebor Pardubického kraje

Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž" - doma - 20,2,/18:00
Kuželky Jiskra Hazlov

 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one