"/> Hlavní stránka - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3985"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

Hlavní stránka

V předehrávce 13.kola dorostenecké ligy jsme hostili přední tým tabulky Kuželky Holýšov. Našim hráčům se utkání vůbec nepovedlo a prohráli vysoko 0:4 (1367:1551), když se jim nepodařilo vyhrát ani jednu dráhu. První hvězdou utkání byla posila našeho družstva žen Veronika Horková (v dorostu hraje za Holýšov).
V úvodním utkání 1.kola poháru ČKA hostilo béčko účastníka 1.ligy TJ Sokol Duchcov. Naše rezerva podala velmi dobrý výkon (škoda, že obdobné výkony se nedaří v ligové soutěži) a svého papírově kvalitnějšího soupeře přinejmenším zaskočila, což vyústilo v konečný výsledek 5:1 (2286:2255 a 9,5:6,5 na dráhy) pro naše béčko čímž si vybudovalo nadějnou pozici do odvety. Skvělý výsledek podepsal Martin Prokůpek, coby první hvězda utkání, v interligovém výkonu 621 poražených kuželek.
Los posledního kola základní části sdruženého okresního přeboru 2.třídy svedl dohromady obě naše družstva. Céčku se dokonale povedla odveta za první vzájemný zápas a nadělilo svému soupeři kanára. Vítězstvím 6:0 (2071:2016) si céčko pojistilo konečné 2.místo, zatímco déčko obsadilo v základní části příčku 7., což v praxi znamená, že obě naše družstva se utkají v 1.kole play off. V krásné atmosféře se první hvězdou utkání stal Honza Ungr (530).
Sobotní program na našich drahách zahájily ženy, jenž hostily nevyzpytatelného soupeře Sokol Duchcov. Naše děvčata navázala na velmi dobré výkony z posledních utkání o po vyrovnané úvodní čtveřici v dalším průběhu jasně diktovala tempo hry na které soupeřky přes veškerou snahu nestačily. Výsledkem bylo jednoznačné vítězství 7:1 (3302:3160). Toto vítězství nás přibližuje k medailovým příčkám o než se nám před sezónou ani nezdálo.
Druhým chodem sobotního menu byl pokus béčka o naději na záchranu v soutěži. Soupeře KK Kosmonosy jsme na podzim na jeho drahách porazili a proto jsme věřili, že tu jiskřičku naděje zažehneme. Bohužel se nám vstup do utkání nevydařil a to nakonec poznamenalo celý jeho průběh. Porážka 2:6 (3315:3365) způsobila, že naše postavení v tabulce je vskutku již kritické a záchrana v soutěži se začíná pohybovat v oblasti teoretické.
Po bodu sahali dorostenci ve svém ligovém duelu v Jičíně. Nakonec domácím podlehli 1:3 (1362:1485), když jediný bod získal náš nejlepší hráč Vojtěch Havlík
Dalším kolem pokračují mistrovské soutěže a tak bude živo i na našich drahách. Sobotní program zahájí tradičně ženy, jenž hostí nevyzpytatelné soupeřky z Duchcova. V minulé sezóně u duelů těchto soupeřů platilo můj dům - můj hrad a věříme, že tomu tak bude i po sobotě.
Druhým chodem sobotního menu obstará béčko v záchranářském souboji s KK Kosmonosy. Případný úspěch by zažehnul jiskřičku naděje na záchranu v soutěži.
V neděli hrají své předposlední utkání dorostenci v Jičíně a my doufáme, že navážou na zlepšené výkony z poslední doby.
V tradičním pondělním termínu je na programu poslední kolo základní části sdruženého okresního přeboru 2.třídy, které má ve svém scénáři oddílové derby.
O všech utkání našich družstev vás budeme aktuálně informovat na našich stránkách
PŘENOS PO ROZKLIKNUTÍ
V úvodním osmifinále poháru ČKA zajížděly naše ženy do Hazlova. Děvčata navázala na velmi dobré výkony, jenž předvádějí v letošní prvoligové sezóně a své soupeřky doslova deklasovaly 6:0 (2189:2121), čímž si vytvořily velice výhodnou pozici do domácí odvety. První hvězdou utkání se stala Veronika Horková velmi dobrým výkonem 583 poražených kuželek.
Los 1.kola poháru ČKA nám přidělil vedoucí celek 3.ligy skupiny A TJ Lomnice. V úvodní utkání na půdě soupeře naše áčko zvládlo a po vítězství 5:1 (2256:2116) si vypracovalo slibnou pozici do odvety. Lomnické dráhy příliš vysokým číslům nesvědčí o čemž svědčí výkon první hvězdy utkání Romana Pytlíka 581 poražených kuželek.
V dohrávce 13.kola sdruženého okresního přeboru 2.třídy zajíždělo déčko do Přeštic. Domácí po sérii nepřesvědčivých výsledcích zabraly a odneslo to naše déčko, které nepodalo zrovna nejlepší výkon. Výsledkem byla porážka 1:5 (1434:1595), když čestný úspěch zaznamenal nejlepší náš hráč David Wohlmuth. V tabulce patří déčku průběžné 7.místo.
Předposlední kolo základní části sdruženého okresního přeboru 2.třídy svedlo dohromady oba vedoucí celky. Naše céčko přivítalo CB Dobřany "D" a po velmi slabém výkonu prohrálo 1:5 (1965:2043), když jediný náš bod získal Jan Ungr.
Následující utkání
"A" - doma - 12.1./13:30
 ŠK Modranka
"Ž" - doma - 12.1./9:30
 TJ Spartak Přerov

"B" - doma - 12.1./17:00
 TJ Kovohutě Příbram
 dorost - venku - 13.1./10:00
 KK Lokomotiva Tábor

"C" - venku - 7.12./17:00
 TJ Přeštice "B"
"D" - doma - 10.12./17:00
 SKK Rokycany "E"

"E" - venku - 10.12./17:00 
 SKK Rokycany "D"

facebook-512.png
youtube-1837872_960_720.png
Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one