"/> Hlavní stránka - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5739"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

Hlavní stránka

Dalším kolem pokračoval sdružený okresní přebor 2.třídy a obě naše družstva měla výhodu domácího prostředí. Tu stoprocentně využilo céčko, které svého soupeře Sokol Plzeň V. "C" zdolalo přesvědčivě 6:0 (2075:1834), když první hvězdou utkání se stal Pavel Andrlík starší (546). Bohužel na výkon céčka nenavázalo déčko, které podlehlo svému soupeři CB Dobřany "C" 1:5 (1923:2114), když čestný bod získal v osobním rekordu Luboš Kiml (566). V tabulce po 9.kole patří céčku 2. a déčku 6.místo.
Luboš Kiml.jpg
Družstvo, které nám v letošní sezóně dělá největší radost jsou ženy. Omlazený kádr se pohybuje v popředí tabulky a to především zásluhou domácí neporazitelnosti. V posledním letošním domácím utkání jsme přivítaly souseda v tabulce SKK Náchod. Naše děvčata podala opět skvělý kolektivní výkon z něhož sice opět vyčnívala první hvězda utkání Terezka Krákorová s 592 poraženými kuželkami, ale ostatní děvčata podala vyrovnané výkony, čímž nedala soupeřkám moc šancí a zaslouženě vítězíme 6:2 (3338:3218).
Po tomto utkání nastoupilo k již existenčnímu utkání béčko. Soupeřem jim byl silný celek Sokol Kdyně. Vstup do utkání nám vcelku vyšel, když v úvodní čtveřici exceloval především náhradník Béďa Varmuža a nebýt zcela zbytečné porážky Pavla Andrlíka mladšího mohlo být průběžné skóre mnohem příznivější než 1:1 a plus 45 kuželek pro nás. Druhá čtveřice vývoj utkání zcela otočila. Důvodem byl takticky naprosto nezvládnutý závěr duelu Honzy Holšana, zatímco Libor Bureš na svého soupeře od počátku nestačil. Průběžný stav sice ještě dával jiskřičku naděje (1:3 a mínus 15 kuželek), ale tu rázným způsobem sfoukl "interligovým" výkonem David Machálek (655). Petr Fara v tomto duelu neměl nárok, oproti tomu Martin Prokůpek nenavázal na svůj výkon z minulého týdne a tím ztvrdil další naši porážku 1:7 (3313:3428), čímž jsme se propadly na samé dno tabulky.
V neděli nastoupili dorostenci proti vedoucímu týmu soutěže KK Jiří Poděbrady. Soupeř potvrdil postavení v tabulce a po výsledku 3:1 (1623:1461) si odváží oba body. O neustále se lepšících výkonech našeho mládí svědčí ten fakt, že první hvězdou utkání se stal náš Vojta Havlík v osobním rekordu 562 poražených kuželek.
Vojta Havlík.jpg
Dalším kolem pokračují mistrovské soutěže a všechna naše družstva hrají na domácích drahách. Sobotní hrací den zahájí tradičně ženy, jenž hostí souseda v tabulce SKK Náchod a určitě by rády neporušily tradici můj dům - můj hrad, protože na podzim v domácím prostředí ještě neprohrály.
Ve zcela jiném rozpoložení je béčko, které hostí těžkého soupeře Sokol Kdyně a nutně potřebuje bodovat.
V neděli zakončí své podzimní vystoupení dorostenci, kteří přivítají vedoucí tým tabulky KK Jiří Poděbrady.
V tradičním pondělním termínu sehraje céčko a déčko další kolo sdruženého okresního přeboru 2.třídy, když céčko hostí Sokol Plzeň V. "C" a po nich déčko CB Dobřany "C".
O všech utkání vás budeme informovat na našich stránkách, ale především vás všechny zveme do hlediště.
Výbor oddílu oznamuje, že v pátek 24.11.2017 od 18:00 hodin se na kuželně uskuteční výroční členská schůze klubu. Účast všech členů klubu vítána. Na vaši účast se těší vedení klubu.
Osmým kolem vstoupila do své druhé poloviny základní část sdruženého okresního přeboru 2.třídy. Obě naše družstva usilují o co nejlepší umístění před play off. V tomto kole hrálo céčko doma s beznadějně posledním Slavojem Plzeň "D" a bez větších problémů zvítězilo 5:1 (2040:1846), když první hvězdou utkání byl Pavel Andrlík starší (540). Déčko zajíždělo do Plzně na Sokol posílené o výhru v derby s céčkem, ale průběh utkání to příliš nepotvrdil. Naši hráči v průměrném utkání podali slabý výkon a zaslouženě prohráli 1,5:4,5 (1513:1552), když jediný celý bod získal David Wohlmuth (397). V průběžném pořadí patří céčku 2. a déčku 6.místo.
Dalším kolem pokračovaly mistrovské soutěže a obě naše elitní družstva mužů hrála na domácích drahách. Bohužel musíme konstatovat, že to byla představení neúspěšná a místy až tristní. Krize v obou týmech se stále více prohlubuje a není důvod si cokoli nalhávat, že jsme v obou soutěžích v pásmu sestupu.
Úvod interligového utkání s KK PSJ Jihlava obstarali Honza Endršt a Dan Neumann. Honza podal solidní výkon a o jednu kuželku překonal "šestistovku", ale na velezkušeného Honzu Kotyzu to nestačilo. U Dana se stále projevuje veliká nevyrovnanost, když dokáže udělat dráhu přes 160 a následně v rozmezí 130 - 140, což v kontextu s vynikajícím představením soupeře značí průběžný stav po úvodní čtveřici 0:2 a mínus 81 kuželek.
V prostřední části si svoji interligovou premiéru odbyl Pavel Andrlík mladší a byl to od úvodního hodu marný boj s dobře hrajícím soupeřem. Na vedlejších drahách rovněž nestačil na svého soupeře Martin Procházka, čímž bylo před závěrem o výsledku rozhodnuto (0:4 a mínus 183 kuželek).
Závěr tradičně patřil duu Vojtěch Špelina, Roman Pytlík a zatímco Vojta pokračoval v trápení svých předchůdců, Roman podal opět spolehlivý výkon a zaslouženě se výkonem 627 poražených kuželek stal nejlepším našim hráčem a při porážce 1:7 (3473:3687) také jediným bodujícím. Situace ve které se družstvo nachází je víc než vážná. Poslední interligové kolo nám přisoudilo soupeře se kterým budeme bojovat o záchranu v soutěži.
Souboj naši rezervy s KK Bohušovice se prakticky rozhodl již v úvodní čtveřici. Naše dvojice Láďa Moulis a Libor Bureš na své soupeře nestačila. Zvláště první půlka Ládi (220) byla doslova tragická a přestože střídající Petr Bohuslav dělal co mohl, ztrátu 70 kuželek zlikvidovat nemohl a tak po úvodní čtveřici svítí na ukazateli stav 0:2 a mínus 62 kuželek.
V prostřední části se bohužel dalšímu náhradníkovi Béďovi Varmužovi nepodařilo navázat na výkon z pondělního derby a tak jediným světlým momentem byla hra Martina Prokůpka, který po skvělém stupňovaném výkonu dosáhl 628 poražených kuželek, čímž vykřesal jiskřičku naděje do závěru (1:3 a mínus 56 kuželek).
V závěru se sice naši Petr Fara i Honza Holšán snažili o zvrat, ale zkušený soupeř komplikaci nepřipustil a po výsledky 7:1 (3377:3302) si zaslouženě odváží dva body. I zde se po devátém odehraném kole nacházíme v pásmu sestupu.
O prodlouženém víkendu pokračují dalším kolem mistrovské soutěže a živo bude i na naši kuželně. Pro toto kolo mají volno ženy, které své utkání se Zlínem předehrávaly již před měsícem. Čeká nás tudíž pouze pánská jízda.
V sobotu po obědě nastoupí zdravotními neduhy zdecimované áčko proti KK PSJ Jihlava. Soupeř je v tabulce na 6.místě a má o bod víc než my. Před sezónou se mu vrátil z Rakouska odchovanec a reprezentant Jan Kotyza. Velkou oporou je i třetí nejlepší český hráč interligy Tomáš Valík. Rozhodně nás nečeká žádná procházka růžovým paloukem, ale věřme že se naši borci budou chtít s domácími drahami rozloučit vítězně.
Po skončení interligového mače nastoupí béčko k dalšímu důležitému druholigovému utkání proti KK Bohušovice. Bez ohledu na postavení soupeře v tabulce je bodový zisk téměř povinností a poslední domácí utkání s Táborem naznačilo, že ne utopii.
V neděli zajíždějí naši dorostenci na těžkou kuželnu do Kosmonos, aby se pokusili vymazat nulu v zisku bodů.
V tradičním pondělním termínu sehrají ve sdruženém okresním přeboru svá utkání céčko a déčko. V domácím prostředí se proti poslednímu celku tabulky Slavoji Plzeň "D" představí céčko, zatímco na půdu předposledního Sokola Plzeň V. "C" míří déčko.
O všech výsledcích našich družstev vás budeme aktuálně informovat na našich stránkách, ale rádi bychom vás i přivítali v hledišti na naší kuželně.
Sedmé kolo sdruženého okresního přeboru 2.třídy svedlo dlouho očekávané derby. Protokolárně domácí céčko hostilo déčko a do utkání vzhledem k postavení v tabulce vstupovalo v pozici favorita. Papírové předpoklady mnohdy neplatí a tato situace nastala i nyní. Céčko zápas nezvládlo především po mentální stránce a podlehlo v prestižním duelu déčku 2:4 (2014:2024), když hlavním režisérem byl Béďa Varmuža, coby první hvězda utkání předvedl nadstandartní výkon 568 poražených kuželek, čímž výrazně převýšil všechny aktéry. V tabulce zůstalo céčko na 2.místě, déčko poskočilo na příčku pátou.
Už to zní jako evergreen, ale v poslední době to jsou ženy, jenž drží prapor klubu. O tomto víkendu jsme se o tom mohli opět přesvědčit. Úvod sobotního programu patřil ženám. Soupeř KK Konstruktiva Praha neměl být pro naše dobře hrající děvčata těžký soupeř, ale opak byl pravdou. Na úvod jsme postavili Míšu Provazníkovou a Denisu Pytlíkovou a od úvodních hodů jsme tahali za kratší konec provazu. Výsledkem byl průběžný stav po úvodní čtveřici 0:2 a ztráta 89 kuželek. Do druhé rundy jsme nasadili Veroniku Horkovou a Danielu Pochylovou a přesto obě nehrály vůbec špatně ztráta se nezmenšila. Vyhlídky do závěru nebyly zrovna růžové, neboť stav 1:3 a mínus 97 kuželek nevěstil nic dobrého. Závěr se odehrával opět v režii Terky Krákorové, která společně s Lenkou Findejsovou utkání dokonale otočila a po výsledku 5:3 (3278:3211) zůstávají body doma. Opět se do písmene potvrdilo, jak je důležité míti Terku, jenž byla první hvězdou utkání skvělým výkonem 622 poražených kuželek a svoji soupeřku zdolala rozdílem několika tříd. V průběžném pořadí patří našim děvčatům skvělé 3.místo.
Po této úchvatné podívané nastoupilo áčko k dalšímu utkání interligy. Soupeřem nám byl tým Sokol Luhačovice, který před sezónou posílil o Martina Vaňka z Olomouce a letos patří k nejlepším družstvům soutěže, což dokazuje jeho postavení na 3.místě tabulky a od úvodu tuto skutečnost potvrzoval. Dlužno dodat, že naši hráči mu to svými výkony ulehčovali. V úvodní čtveřici Honza Endršt ani Štěpán Šreiber na své soupeře nestačili a po první třetině prohráváme 0:2 a ztrácíme 111 kuželek. Trápení pokračovalo i v prostřední části, kde Dan Neumann i Martin Procházka nejenže nedokáží svým soupeřům čelit, ale ani jejich výkony nemají s interligou nic společného. Výsledkem je debakl 0:4 a ztráta 200 kuželek!!! V závěru jsme očekávali, že zkušené duo Vojta Špelina a Roman Pytlík alespoň zmírní již tak tristní podívanou. Bohužel Vojta ani zdaleka nepotvrdil skvělé výkony z posledních utkání a tak to byl nakonec Roman, který si vzpomněl na slibné výkony z kraje sezóny a jako jediný z našich hráčů pokořil "šestistovku". Prohráváme 1:7 (3463:3656) a naše situace se zdá být víc než kritická.
Po tomto "pohřbu" nastoupilo béčko proti KK Lokomotivě Tábor. Soupeř z čela tabulky potvrzoval své postavení v tabulce, ale ani naši hráči nezůstávali pozadu. Skvěle se ve svém letošním úvodním duelu ukázal Honza Holšán (594). V závěru utkání jsme sahali po bodu, který nám díky jedné kuželce proklouzl mezi prsty. Prohráváme 3,5:4,5 (3327:3382) a i v této soutěži není naše situace příliš růžová.
V nedělním utkání dorostenecké ligy i přes zlepšený výkon prohrávají naši dorostenci s SKK Hořice 1:3 (1421:1573), když k nejlepšímu našemu hráči Vojtovi Havlíkovi (524) se ostatní příliš nepřiblížili. V soutěži tak na první bodový zisk stále čekáme.
Až do Spišské Nové Vsi zamířily zrakově postižení, aby se utkaly ve 12.ročníku turnaje Levoča cup 2017. Ve startovním poli 46 startujících z Polska, Maďarska, České republiky a Slovenska se neztratili ani hráči SKK Rokycany, když nejlepší z nich Vašek Webr obsadil výborné 3.místo výkonem 718 poražených kuželek (120 do plných).
Týden se s týdnem sešel a máme tu další kolo mistrovských soutěží. Dobrá zpráva pro naše příznivce je, že všechna naše družstva hrají doma.
Sobotní program zahájí tradičně ženy, které přivítají KK Konstruktivu Praha. Naše soupeřky se nacházejí těsně nad hranicí sestupových míst a v letošní sezóně působí na venkovních drahách dost neškodně. Naše děvčata tato statistika určitě nezajímá a soustředí se na svůj výkon a udělají vše, aby body zůstaly doma.
Zlatým hřebem sobotního programu je interligové utkání se Sokolem Luhačovice. V současnosti nejlepší český tým v interligové tabulce by měl být tou nejlepší výzvou k plného bodového zisku.
Závěr sobotního programu bude patřit béčku. Soupeřem nám bude tým ze samotné špičky KK Lokomotiva Tábor. Naše rezerva by potřebovala zabrat a proč by to nemohlo být právě dnes.
V neděli před obědem hostí dorostenci soupeře z popředí tabulky SKK Hořice. Na kontě našich hráčů je stále nula bodů, ale výkony jdou pomalu nahoru, a tak se dá očekávat další zlepšení a třeba i bodový zisk.
V pondělí je v okresním přeboru 2.třídy na programu pikantní duel céčka s déčkem a to určitě bude stát za to.
O všech výsledcích vás budeme informovat, ale vzhledem k tomu, že autor těchto řádků odjíždí na turnaj do Spišské Nové Vsi bude glosa tohoto kola až v neděli v podvečer.
Následující utkání
"A"
 

"Ž"
 

"B"

 dorost 
 

"C"
 
"D"
 

 ZP
 

Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one