"/> Hlavní stránka - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2534"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

Hlavní stránka

Víkend nebyl moc vydařený. Čest zachránilo béčko,které zdolalo Červený Kostelec na domácí půdě. Áčko proti Kolínu neuspělo jakožto i ženy na stejných drahách a proti stejnému soupeři. Dobře doma zahrálo céčko,ale soupeř ze Stříbra myslí postup vážně.Domácí přehrál o 24 kuželek. Obě družstva zahráli přes 2700. Domácím to tentokráte nestačilo.
PA180003.JPG
PA180005.JPG
PA180004.JPG
Opět se víkend zdařil, leč s malinkou kaňkou.

Áčko hostilo doma Slavoj Praha, a byl to zápas o první místo. Soupeř byl 100% ve všech dosavadních utkáních. Domácí si byli toho vědomi a hned od prvního hodu nedopustili domácí prohru. Opět zahráli velice dobře všichni hráči a přičinili se k výhře i tedy k posunu v tabulce na první místo. Naše družstvo v pěti utkáních neprohrálo. Výkony Honzy Edršta (622), Michala Pytlíka (621) a Romana Pytlíka (606) jsou velkým přičiněním k dosaženému celkovému shozených kuželek 3547
 
Řádily i ženy, které hostily Loko Ústí nad Labem. Soupeřky porazily o parník s náhozem 3353 (+218). Svůj osobní rekord si připsala Denisa Pytlíková, když porazila 603 kuželek. Dobře jí sekundovala Tereza Krákorovánáhozem 600.

Béčko odehrálo utkání venku proti Sokolu Duchcov. Soupeře porazili o 14 kuželek. Družstvo se zařadilo na druhé místo za stoprocentním Jičínem.

V divizním utkání céčko zajíždělo do Jáchymova. Bohužel se nepodařilo zaskočit domácí a rokycanští prohrávají 4:12

 
Úspěšné tažení Evropou našeho družstva nekončí.
Kluci se dostali do CHAMPIONS LEAGUE , kde se v prvním kole utkají se Žielezárne Podbrezová Sport (SVK). Hraje se na dvě utkání doma,venku. Na naší kuželně tak přivítáme hodně úspěšný tým, který tento turnaj vyhrál v roce 2011 a 2012. Za tým hraje kuželkářská hvězda Vilmoš Zavarko,držitel světového rekordu.
Termíny utkání Vás budeme informovat
.
 
Naše družstvo se zúčastní EVROPSKÉHO POHÁRU DRUŽSTEV, který se koná v chorvatském Varazdinu od 29.9 – 4.10 2014.
Odkz zde:
http://www.kuglacki-savez-vz.hr/europapokal/sudionici/
Rokycanské áčko zajíždělo do Dačic. Velmi vyrovnané utkání rozhodla až poslední čtveřice, když Roman uhlídal svého soupeře a  Michal přidal ještě kuželky do plusového stavu. Výhra z venkovního prostředí se cení a družstvo se po třetím kole dostalo na špici tabulky.
Naše ženy odstartovaly nový soutěžní ročník 2.KLZ v Českých Budějovicích. Bohužel se nepodařilo přivéz body. Nejlépe zahrála Terka 517 kuželek.
Béčko bodovalo doma, když porazili hosty z Benešova. Opět byl jeden nepodařený nához,který trochu nastartoval soupeře. Ale koncáci nenechali nic náhodě a udrželi domácí neporazitelnost.
Divizní družstvo hostilo soupeře z Lomnice. Vyrovnané utkání završil v koncovce Pepa Pauch, který s chutí nahrál 474 kuželek a domácí získali první body do tabulky.

 
Áčko nečekaně na domácí dráze zachraňovalo alespoň bod. Hostující hráči s Vrchlabí si hodně nečekaně vyšlápli na domácí borce. První čtyři sice zahráli dobré výsledky, ale štěstí stálo na opačné straně. Bod za remízu zachraňovala poslední dvojice. Honza Endršt a Roman Pytlík. Oba měli nához přes šestistovku a tížené kuželky otočili do plusu pro domácí hráče. Dělba bodů byla tedy na pořadu dne
Do Jičína odjíždělo béčko s velkým nadšením po prvním kole. Ale bohužel se nezopakoval výkon s domácí kuželny. Slabší nához 519 vzal za své a koncáci už bohužel nedokázali dotáhnout manko. Výborně opět zahrál Zdeněk Enžl s náhozem 586 kuželek.
Céčko cestovalo do Teplé, kde hraje družstvo Hazlov „C“. Naše družstvo nebylo ve své kůži a prohrávají v úvodním kole divizní soutěže.

 
V úvodním kole dlouhodobé soutěže, áčko zajíždělo do Stříbra, kde hraje staronové družstvo (Bývalá Kovářská). Naši kluci hráli jak spartesu hned od prvního hodu. Výborně zahrál Michal Pytlík (640). A jak jsem se posléze dověděl, i sedmý nehrající hráč Pavel Honsa , byl hodně platný v tom to duelu.
 
Béčko hostilo při premiérovém utkání v 2 lize, TJ Loko Tábor. Hosté se sice natahovali alespoň po jednom bodu. Ale zadáci v podání Enžla a Fursta M. nic nenechali náhodě a tak si béčko připisuje první dva body do tabulky.

 
Přidány foto soupisky "A" "B" a "Ž" "C"
Následující utkání
"A" - doma - 1.12./13:30
 TJ Lokomotiva Česká Třebová
"Ž" - venku - 24.11./11:30
 TJ Spartak Přerov
"Ž" - venku - 25.11./17:00

 KK Konstruktiva Praha

"B" - venku - 24.11./10:00
 TJ Kovohutě Příbram
 dorost - venku - 13.1./10:00
 KK Lokomotiva Tábor

"C" - venku - 26.11./19:15
 SKK Rokycany "E"
"D" - doma - 26.11./17:00
 TJ Sokol Plzeň V. "C"

"E" - venku - 19.11./17:00 
 TJ Sokol Plzeň V. "C"

facebook-512.png
youtube-1837872_960_720.png
Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one