"/> Hlavní stránka - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3580"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

Hlavní stránka

Datum 28.3.2015 je tučně zapsán do oddílové kroniky !
Céčko odehrálo svůj zápas v Plzni, kdy po velmi vyrovnaném utkání se Slavojem remizovali 8:8 (2648 : 2587).
Taktéž od 9:00 hrálo béčko na půdě Bohušovic. Těm se ale v předposledním kole sezóny nezadařilo a soupeři podlehli 2:6, kdy vyhrát se povedlo pouze Martinu Prokůpkovi (498) a Petru Farovi (540).
Když béčko dohrávalo svůj zápas v Bohušovicích, rozehráno už měly ženy. Doma se utkaly s Kutnou Horou, kterou jasně smetly, a tím si zajistily postup do první kuželkářské ligy žen. Skvělý závěr utkání zajistila Daniela Pochylová, která svou soupeřku porazila o 102 kuželek (599)! Ženy pokořily také rekord drah. Rokycany vítězí nad Kutnou Horou v jasném poměru 8:0 (3378 : 2919).
Áčko přivítalo své přímé soupeře z Husovic. Byl to velmi atraktivní zápas, který byl velmi vyrovnaný. Utkání zahájili Štěpán Šreiber a Michal Pytlík. Před 50. hodem Štěpána vystřídal Martin Fürst (541), který soupeři nakonec podlehl o 29 kuželek.  Michal shodil 637 kuželek, a tím se stal nejlepším hráčem utkání. V další dvojici nastoupil Vojta Špelina a Honza Endršt. Vojta (611) soupeře porazil o 35 kuželek. Na nejlepšího hostujícího hráče Honza nestačil a na 580 prohrál o 44 kuželek. Přímo infarktový byl závěr zápasu. Pro diváka byl rozhodně nejatraktivnější souboj mezi Pavlem Honsou a Václavem Mazurem (614 : 607).  Roman Pytlík, druhý koncák Rokycan porazil 585 kuželek (+33). Po velmi napínavém přímém souboji vítězí Rokycany v poměru 6:2 (3568 : 3517), a tím si zajistili titul mistra České republiky, a také účast na světovém poháru, který se odehraje v Srbsku.
Poděkování patří našim mistrům a mistryním, ale také, a to v neposlední řadě našim vynikajícím fanouškům, kteří hráče a hráčky podporovali od začátku do konce. Mistři a mistryně společně s fanoušky své tituly náležitě oslavili a už nyní se těší na své poslední zápasy této velmi úspěšné sezony. Ženy vyráží do Jablonce a áčko zavítá do Brna. Béčko a céčko zakončí sezonu na domácích drahách. Od 10h. rokycanská rezerva hostí soupeře ze Sadské, céčko od 13:30h. přivítá hráče z Šabiny. 
Sobota, 28.3.2015, kuželna SKK Rokycany v Jiráskově ulici, dvojzápas roku !! 
Od 10h. nastoupí ženy k zápasu s Kutnou Horou. Již tento předposlední zápas sezony může znamenat postup do nejvyšší kuželkářské ligy žen. 
Ve 13:30h rozehrají svůj zápas roku muži proti Husovicím. 
Tento zápas je pro obě družstva klíčový,  mistrem ligy může být jen jeden! Rokycanské publikum je bouřlivé a v tomto zápase o vše poženeme naše borce k těm nejlepším výkonům od začátku do konce. 
Muži béčka a céčka na svoje zápasy zajíždějí na půdu svých soupeřů, ale stihnou se včas vrátit, aby mohli svoje hlasivky připojit k ostatním rokycanským fanouškům. Oba sobotní zápasy je možné sledovat v online přenosech.
Pojďme si všichni společně užít tento kuželkářský svátek... HODU ZDAR !! 
V pondělí 23.3. déčko oděhrálo svůj zápas s již tradičním soupeřem z Plzně. Po vyrovnaném průběhu utkání si odvaží oba body. 
Ve dnech 20.-22.3. se v Blansku uskutečnilo soustředění reprezentace, kterého se zúčastnilo kvarteto hráčů z Rokycan. V kategorii dorostenek Veronika Wohlmutová, za muže Roman Pytlík, Michal Pytlík a Honza Endršt.
Áčko zajíždělo v předehrávce 20. kola 14.3. do Olomouce, odkud si s podporou hrstky nejvěrnějších fanoušků odvezlo velmi důležitou výhru v boji o titul. Rokycanský výběr vyhrál v poměru 6:2 po velmi vyrovnaném a napínavém průběhu utkání.
Ženy se 21.3. ke svému utkání vydaly na Žižkov, kde vyhrály 6:2, a tím se posunuly v cestě za vysněnou 1. ligou.
Béčko po malém zaváhání na začátku utkání jasně porazilo Konstruktivu Praha 7:1, a tím je stále ve hře o medailové umístění.
Céčko po nepříliš přesvědčivém výkonu přenechává body Útvině.
Příští sobotu 28.3. bude v Rokycanech svátek, odehrají se dva zápasy roku. Ženy přivítají od 10h. soupeřky z Kutné Hory. V případě výhry mají vytoužený postup do první ligy jistý. Poté se bude rokycanská kuželna otřásat v základech, přímý souboj o titul áčka s Husovicemi se odehraje od 13:30h. Oba zápasy budeme vysílat živě na našem YouTube kanálu.
Áčko odehrálo své utkání na domácí kuželně. Hostilo Val.Meziříčí.Hosté v tomto utkání neměli nárok a protože Husovice v tomto kole prohráli,rokycanští se dostali na špici tabulky.
Béčko hostovalo v Trnovanech. Bohužel se hráčům moc nedařilo a prohrávají s domácími 0:8.
Ženy hostily na domácí dráze Jičín.Výhra o 84 kuželek je posouvá na první místo.Velice dobře zahrála Tereza Krákorová a vysloužila si post královny kola za nához 586 kuželek.
Céčko hraje v záplatované sestavě a tak se nedaří navázat na loňské výhry. Bohužel to nevyšlo ani v Chebu.Domácí vyhrávají 10:6 především zásluhou dvou koncáků.
Áčko uvítalo hosty z Dačic.Tabulkově snadný soupeř na zisk dvou bodů,ale opak byl pravdou.Sice hosté okupuji předposlední příčku,ale na hře to nebylo znát. Důkazem je nahoz čtyř šestistovek oproti domácím třem. Přesto domácí vyhráli o 63 kuželek díky dvou propadákům v soupeřových řadách.Domácí jsou stále na druhé pozici se strátou dvou bodů
Ženy měly doma přivítat Č.Budějovice. Bohužel soupeř nepřijel a domácí vyhrávají kontumačně 8:0
Béčko zajíždělo do Benešova.Rokycanští měli snadný úkol,domácí jsou se třemi body na posledním místě. A tak si hosté mohli zahrát dá se říci tréninkově. Soupeři naložili kanára a zvítězili o slušných 225 kuželek.
Céčko zajíždělo do Lomnice na novou kuželkářskou dráhu. Bohužel domácí využili slabšího náhozu hostí a vyhrávají 14:2. Céčko se stále drží na bronzové příčce.
V prvním jarním kole áčko zajíždělo do Vrchlabí.Domácí zvítězili 5:3. Rokycanští tak mají čtyřbodový odstup od prvního celku.
Béčko zahájilo jaro doma,když přivítali SKK Jičín. Hosté jako lídr tabulky měl nad druhým celkem (béčko),po dvanácti kolech,čtyřbodový náskok. Bylo zřejmé že se hosté jen tak nevzdají. Domácí se nenechali zakřiknout a vítězí o 85 kuželek. Pořadí v tabulce se nezměnilo,ale rokycanští snížili bodový rozdíl na pouhé dva body.
V odpoledních hodinách céčko hostilo hráče z Teplé ,kteří hrají pod hlavičkou Hazlova "C". Domácí mančaft velice dobře šlapal a hostům nadělili skoro kanára. Výhra 14:2 o 145 kuželek a připsání dvou bodů do tabulky,znamená postup na třetí pozici.
Přebory SKK Rokycan
V sobotu 20.prosince 2014 od 12:00 se uskuteční oddílové přebory.
Zde je aktuální pořadí.


Do 4.ročníku memoriálu Václava Chmelíře se mohou také přihlásit neregistrovaní hráči,kteří budou mít svou vlastní kategorii.
Následující utkání
"A" - doma - 12.1./13:30
 ŠK Modranka
"Ž" - doma - 12.1./9:30
 TJ Spartak Přerov

"B" - doma - 12.1./17:00
 TJ Kovohutě Příbram
 dorost - venku - 13.1./10:00
 KK Lokomotiva Tábor

"C" - venku - 7.12./17:00
 TJ Přeštice "B"
"D" - doma - 10.12./17:00
 SKK Rokycany "E"

"E" - venku - 10.12./17:00 
 SKK Rokycany "D"

facebook-512.png
youtube-1837872_960_720.png
Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one