"/> Hlavní stránka - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5739"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

Hlavní stránka

Na rokycanské kuželně se v sobotu, 14. 11. odehrála tři ligová utkání. Ženy nenavázaly na svůj minulý domácí výkon a podlehly soupeřkám z Blanska v poměru 3:5. Áčko se doma drží na vítězné vlně. Nezaváhalo ani při utkání s Olomoucí a nedovolilo soupeři z Hané odvézt ani jeden bod (7:1). Béčko nestačilo na Trnovany a díky podprůměrnému výkonu zanechává soupeři všechny body. Céčko zajíždělo ke svému zápasu do Chebu, a přestože předvedlo slušný výkon, tak na svého soupeře nestačilo. V sobotu, 21.11. odehraje áčko první zápas v letošním ročníku Ligy mistrů v Bambergu. V tento termín mělo hrát ligové utkání ve Vrchlabí, které si však předehrálo 8.11.
V sobotu, 7.11. odehrály ženy i áčko svá utkání v Náchodě. Ženám se v Náchodě bohužel nazadařilo a prohrály bohužel na plné čáře. Áčko naopak svého soupeře z Červeného Kostelce porazilo 5:3 s rozdílem 83 kuželek. Béčko svůj zápas v Českém Krumlově proti Loučovicím bohužel prohrálo o pouhé 4 kuželky, když o prohře rozhodly poslední hody. Céčko svůj zápas proti Jáchymovu zvládlo na výbornou a soupeři nadělilo kanára. V neděli, 8.11 předehrálo áčko kvůli účasti v Lize mistrů 9. kolo ve Vrchlabí. Tato kuželna áčku zřejmě úplně nesedí, svůj zápas stejně jako v minulém ročníku prohrálo.
V sobotu, 31.10. se na kuželně v Jiráskově ulici dohrával tradiční mezinárodní turnaj zrakově postižených sportovců o putovní pohár města Rokycan. Družstvo SKK ZP Rokycany patří již dlouhou dobu mezi nejlepší týmy a po velmi dobrém výkonu obsadilo první místo a pohár tím pádem zůstává v Rokycanech. Céčko se v sobotu za svým soupeřem vypravilo do Hazlova, a po velmi vyrovnaném průběhu utkání dokázalo zvítězit, když o výhře rozhodlo 11 kuželek. Nejlepším hráčem byl Jarda Fürst, který porazil 467 kuželek. V neděli, 1.11. rokycanští kuželkáři a kuželkářky bodovali na 100%! Od 10:00h. rozehrály svůj zápas ženy proti České Třebové. Po vynikajícím výkonu zaznamenávají rekord družstva. Své soupeřky přehrály v poměru 5:3 a již zmíněný rekord je 3403 kuželek. Nejlepší výkon předvedla Terka Krákorová, která porazila 610 kuželek, zdatně jí sekundovala Marta Kořanová s 593 kuželkami. Od 13:30h. rozehrálo áčko zápas kola proti Luhačovicím. Zápas dvou zatím neporažených celků naši borci zvládli na výbornou- šest hráčů = šest šestistovek a v neděli druhý osobní rekord družstva- 3687 kuželek! Nejlepšími hráči se stali Michal Pytlík s 658 a Honza Endršt s 615 kuželkami. Od 17:00h. završilo béčko velice úspěšnou neděli, když svého soupeře z Českých Velenic porazilo 6,5:1,5. I v tomto zápase byl na spadnutí nový rekord družstva, ale nakonec výborných 3455 poražených kuželek nestačilo- rekord činí 3484. Nejlepší béčkaři- Martin Fürst- 601 a Martin Prokůpek- 600 kuželek. V sobotu, 7.11. zamíří áčko ke svému zápasu do Náchoda, v neděli 8.11. bude áčko předehrávat zápas 9. kola ve Vrchlabí. Ženy v sobotu jedou rovněž do Náchoda, béčko zajíždí do Českého Krumlova.
V sobotu, 24. 10. odehrály ženy a béčko svá utkání v Duchcově. Ani jednomu družstvu se však nezadařilo a z Duchcova si neodvezly ani jeden bod. Áčko ke svému utkání zajíždělo do Brna. Moravskou Slávii porazilo 7:1 a naladilo si tím svoji formu na příští ligové utkání s Luhačovicemi, které bude zároveň přímým soubojem o první místo v tabulce. Céčko doma porazilo Karlovy Vary 10:6. Příští utkání se kvůli mezinárodnímu turnaji zrakově postižených, který bude v pátek 30. a v sobotu 31. 10. hostit naše kuželna odehrají nestandardně v neděli, 1. 11. v klasických časech.
Dlouho očekávaný zápas s Husovicemi zvládlo áčko na výbornou a po velmi dobrém výkonu porazilo svého soupeře v poměru 6:2. Tímto výsledkem se dostalo na první příčku tabulky. Ještě před tímto zápasem přivítaly ženy soupeřky z Přerova. Družstvo Přerova splnilo roli favorita a domácí hráčky přehrálo 7:1. Béčko svůj zápas se Sadskou prohrálo v závěru 3:5, když o výhře hostí rozhodli výborní koncáci. Céčko svůj zápas odehrálo ve Kdyni. Svému soupeři podlehlo 4:12.
Po čtrnáctidenní pauze opět pokračovaly ligové soutěže. Áčko se během této pauzy zúčastnilo Světového poháru družstev 2015 v srbském městě Bačka Topola. Svůj cíl zde splnilo a postoupilo do vyřazovací fáze Ligy mistrů. 
Ve třetím ligovém kole odehrálo áčko západočeské derby s Baníkem Stříbro. Po nepříliš dobrém začátku, kdy oba naši hráči prohráli dokázal zbytek týmu zabrat a zápas otočit na konečný výsledek 5:3. 
Béčko zavítalo na kuželnu v Táboře. Po velmi vyrovnaném průbehu utkání bohužel podlehlo svému soupeři 3:5 o pouhých 19 kuželek. 
Ženy ke svému zápasu zajížděly na kuželnu v Zábřehu. Svým soupeřkám bohužel také podlehly, když v závěru utkání  o možné remíze rozhodlo pár kuželek. 
Céčko v sobotu hostilo rezervu Chebu a svého soupeře porazilo suverénně 16:0. Skvělý výkon předvedl Láďa Moulis, který porazil 509 kuželek. 
V sobotu od 10h. přivítaly ženy své soupeřky z Rosic. Favorizované Rosice s přehledem odvážejí z Rokycan oba body, když na naší kuželně zazpíval nepopulární kanár. Od 13:30h. rozehrálo svůj zápas áčko a nováčka v první lize, družstvo z Jihlavy s přehledem porazilo 7:1 a po dvou kolech vedou prvoligovou tabulku. Od 17h. sehrálo svůj zápas béčko. Svého soupeře z Kolína porazilo v poměru 6:2. Výsledkově snadný zápas se rozhodoval až na posledních drahách. Céčko nezvládlo svůj zápas v Holýšově a podlehlo mu 4:12, téměř o 100 kuželek. Již 15.9. odehrálo venku své první utkání déčko, které ovšem podlehlo družstvu TJ Dobřany 1:7.
Všechna tři sobotní utkání, která se odehrají na rokycanské kuželně budeme živě vysílat na našem YouTube kanálu.

10:00h. - SKK Rokycany "Ženy" - KK Slovan Rosice 
13:30h. - SKK Rokycany "A" - KK PSJ Jihlava
17:00h. - SKK Rokycany "B" - TJ Sokol Kolín
 
Rokycanské družstvo žen, jakožto nováček v 1.KLZ dokázalo porazit mnohonásobného mistra ligy, SK Slavii Praha 6:2. Své první utkání v nové sezóně zvládlo i áčko, které po velmi dobrém výkonu celého družstva porazilo pražský Slavoj na stejné kuželně 5:3. Žižkovská kuželna dobře svědčila Pytlíkovcům. Nejlepší hráčkou utkání se stala Denisa Pytlíková s náhozem 571 kuželek. Mezi muži kraloval Roman Pytlík s náhozem 636 kuželek a zdatně mu sekundoval Michal Pytlík, který porazil 611 kuželek. Doma se dařilo i céčku. V Západočeské divizi s přehledem porazilo Slavoj Plzeň. Nejlepším hráčem utkání se stal famózní Josef Pauch se skvělým náhozem 504 kuželek. Dobrý výkon předvedl i Pavel Andrlík, který porazil 483 kuželek. Svůj první zápas v sezóně nezvládlo béčko. Po velmi dobrém vstupu do zápasu a vedení 2:0 oba dva body trestuhodně přenechalo svým hostitelům z Bohušovic. Příští sobotu 19.9. uvidí rokycanská kuželna hned tři ligová klání. Od 10h. přivítají ženy ve svém historicky prvním prvoligovém domácím utkání KK Slovan Rosice, od 13:30h. bude hostit áčko mužstvo KK PSJ Jihlava. Na zápasy bohatou sobotu završí od 17h. béčko zápasem proti TJ Sokolu Kolín, kteří ještě minulou sezónu hráli nejvyšší kuželkářskou ligu. Céčko ke svému dalšímu diviznímu zápasu zajíždí na kuželnu v Holýšově.
Zpravodaje a zápisy 1.kola jsou doplněny.
Následující utkání
"A"
 

"Ž"
 

"B"

 dorost 
 

"C"
 
"D"
 

 ZP
 

Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one