"/> Hlavní stránka - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1248"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

Hlavní stránka

Vlajková loď našeho klubu áčko prochází naší nejvyšší soutěží naprosto suverénně. V 19.kole se vypravila do Olomouce a přestože domácí nezahráli vůbec špatně na naše borce to ani zdaleka nestačilo. Hvězdou utkání se stal Pavel Honsa (632), kterému výtečně sekundoval Michal Pytlík (621 a jako jediný prohrál). Přes hranici 600 kuželek se ještě dostali Vojta Špelina (606) a Honza Endršt (600). Konečný výsledek 7:1 (3632:3520) však hovoří za všechny komentáře. Cestu za obhajobou mistrovského titulu můžeme uzavřít již příští týden doma. O motivaci bude určitě postaráno, protože našim soupeřem bude tým SKK Vrchlabí, které nám na domácích drahách uštědřilo dosud jedinou porážku.
Béčko zajíždělo do Ústí nad Labem a opět prokázalo, že jim tamní dráhy nechutnají. Jejich soupeř Hvězda Trnovany se na vítězství 7:1 ani moc nenadřel. Jediný dílčí bod získal Martin Maršálek. Opět potěšilo nasazení dvou dorostenců. Po nečekané porážce Loučovic doma s Konstruktivou nemá béčko ještě stoprocentní jistotu druholigové příslušnosti.
Svůj poslední letošní domácí divizní zápas sehrálo naše céčko, které podalo velmi soustředěný výkon a nepřipustilo žádné drama. Dva body jej zase přiblížily k vysněnému postupu do 3.ligy. Závěr soutěže však bude velice dramatický a o našich ambicích může hodně napovědět následující zápas v Útvině.
Snad nejnáročnější víkend měly naše ženy. V sobotu se představily na šestidráze v Blansku a přestože nepodaly vůbec špatný výkon na body to nestačilo. Konečný výsledek 7:1 je pro naše děvčata až příliš krutý. V nedělní dohrávce v České Třebové holky nenavázaly na sobotní výkon z Blanska a zaslouženě prohrály 2:6. V tabulce děvčatům patří 10.místo, ale pokud doma vyhrají nad Zlínem bez ohledu na zbývající výsledky si uchovají prvoligovou příslušnost.
Soutěže družstev pomalu finišují a vzhledem k postavení našich týmů nás čeká náročný víkend. Protože většina našich družstev hraje na půdě soupeře, bude tato pozvánka rekapitulovat postavení našich týmů v tabulce.
Vlajkovou lodí našeho oddílu je samozřejmě áčko, které nabere směr Olomouc. V hanácké metropoli nás nečeká nic jednoduchého, ale pohoda v našem týmu a postavení v tabulce nás naplňuje optimismem. Jakýkoli bodový zisk nás opět přiblíží k obhajobě mistrovského titulu.
Svůj relativní klid má také béčko. Díky vítězství doma nad Vltavanem Loučovice získalo pohodu se kterou může hrát i v Ústí nad Labem kde hraje jeho soupeř Hvězda Trnovany. Případný bodový zisk by byl příjemným překvapením.
Těžký víkend čeká naše ženy. V sobotu zamíří do Blanska. Na tamní šestidráze nás nečeká nic lehkého vzhledem k postavení obou týmu v tabulce. Zpáteční cestu si zpestří dohrávkou v České Třebové. Domácí jsou v tabulce sice za námi, ale mají stejně bodů jako my a tak i v tomto případě platí, že každý bodík z venku má pro nás cenu zlata.
Pro všechny fanoušky, kteří zůstanou doma připomínám, že v sobotu hostí naše céčko Lokomotivu Cheb A. V boji o postup do 3.ligy nemůžeme čekat nic jiného, než plný bodový zisk a tomu můžete přispět svým povzbuzováním i vy.
I naše déčko čeká v okresním přeboru těžký soupeř. V pondělí ve Stříbře narazí na tamní déčko v přímém souboji o čtvrté místo a tím zachování kontaktu s čelem tabulky.
Ve 21.kole okresního přeboru hostilo naše déčko družstvo ze spodní části tabulky Slavoj Plzeň "C". Domácí nepodali nijak oslnivý výkon, ale na slabě hrajícího soupeře to pohodlně stačilo. Po vítězství 6:2 je déčko stále na 5.místě v kontaktu s čelem tabulky.
Dalším kolem pokračovaly ligové a divizní soutěže a musíme radostně konstatovat, že téměř na všech frontách jsme registrovali naše vítězství. Na domácí kuželně se nejdříve představily naše ženy, když soupeřem jim bylo kvalitní družstvo SKK Náchod. Hostující hráčky potvrdily svoji kvalitu a zcela po zásluze zvítězily 6:2. Dlužno dodat, že naše ženy nenavázaly na poslední domácí výkon proti Duchcovu.
Po předkrmu v podání něžného pohlaví nastoupilo naše áčko proti Červenému Kostelci s cílem přiblížit se k obhajobě mistrovského titulu. Kluci od prvních hodů neponechali nic náhodě a hosty od potupného kanára zachránila remíza na poslední dráze Pavla Honsy, čímž jeho soupeř získal 2,5 bodu a přestože prohrál na kuželky získal ten jediný bodík. Konečný výsledek 7:1 o 326 kuželek hovoří za vše. Potěšil návrat formy Honzy Endršta (622) a stabilní kvalitní výkonnost Romana Pytlíka (602).
Dnešní menu na Rokycanské kuželně bylo o třech chodech. Moučník obstaralo béčko, které si po slušném výkonu doslova smlslo na Vltavanu Loučovice. Vítězství 6:2 o 242 kuželek okořenil Petr Fara skvělým výkonem rovných 600 poražených kuželek.
S velkým nadšením jsme přijali zprávu o vítězství našeho céčka v Jáchymově. Body z venku mají cenu zlata a udržují naše céčko v kontaktu s čelem tabulky a vidinou postupu do 3.ligy.
To 2.ligu zrakově postižených dokázalo vyhrát nově založené B družstvo. Potvrdilo to vítězstvím v Mistříně nad domácí TJ Jiskrou Kyjov 8:4. Opět se ve vynikajícím světle představil nováček Miroslav Srníček, který při svém druhém startu splnil limit na MČR jednotlivců, které se uskuteční 7.května v České Třebové. Velmi dobře mu sekundoval David Černohlávek, který za tímto limitem zůstal o pouhých 10 kuželek. Doufejme, že rezerva zrakově postižených správně inspiruje svoje áčko, které usiluje o třetí titul mistra republiky v posledních čtyřech letech.
SDC10752.JPG
V sobotu bude na naši kuželně opět živo. Od 10:00 hodin přivítají naše ženy družstvo z popředí tabulky SKK Náchod, který je jistě favoritem tohoto duelu. Věříme, že naše ženy navážou na velmi dobrý výkon z posledního domácího zápasu proti Duchcovu a soupeře minimálně potrápí. Od 13:30 hodin nastoupí naše áčko proti Červenému Kostelci. Soupeř se sice krčí na předposledním místě tabulky, ale to by nás nemělo ukolébat stejně jako poslední domácí soupeř Moravská Slavia Brno. Závěr sobotního domácího programu obstará naše béčko, které by potřebovalo naplno bodovat a k tomu se jejich soupeř Vltavan Loučovice výborně hodí. Na všechna tato utkání vás srdečně zveme, protože naši hráči a hráčky si vaši podporu určitě zaslouží. A bouřlivé, ale slušné prostředí jim jistě pomůže k co nejlepším výkonům.
Palce budeme na dálku držet i našemu céčku, které cestuje do Jáchymova a při vyrovnaném čelu tabulky by se plný bodový zisk určitě hodil. V neposlední řadě budeme fandit i našim kolegům zrakově postiženým. Nově založené béčko se stalo štikou 2.ligy a ve svém posledním vystoupení cestuje do Mistřína, kde se utká s TJ Jiskrou Kyjov. V případě vítězství by celou 2.ligu vyhrálo.
Pokud by vám sobotní zápasy nestačily, můžete podpořit v pondělí naše déčko, které se utká o udržení kontaktu s čelem okresního přeboru se Slavojem Plzeň "C".
V odvetném utkání prvního kola nadstavby poháru ČKA vyhrálo doma naše áčko nad VTŽ Chomutov 5:1 a zcela jasně postoupilo do osmifinále. Tam z největší pravděpodobností narazí na KK Vyškov. Naopak toto kolo bylo konečnou pro naše béčko, které prohrálo s Hvězdou Trnovany celkově 3:9.
Již o kolo dál jsou naše ženy, které zdolaly SKK Jičín celkově 10:2. Ve čtvrtfinále narazí na Sokol Duchcov, což není rovněž nepřekonatelná překážka na cestě do finálového turnaje.
Pondělí je hracím dnem Okresního přeboru. Naše déčko zajíždělo na půdu posledního celku tabulky CB Dobřany "B" a po rozpačitém začátku nakonec zvítězilo jednoznačně 7:1. První hvězdou duelu byl Bedřich Varmuže, který porazil slušných 529 kuželek. V tabulce patří našemu déčku 5.příčka s 24 body
Sobota 27.února byla vyhrazena dalšímu ligovému a diviznímu kolu. Vzhledem ke kontrolnímu srazu reprezentace U23 v Blansku, kde jsme měli trojí zastoupení (Michal Pytlík, Denisa Pytlíková a Linda Lidman) byly odloženy zápasy našeho áčka (25.3. v Luhačovicích) a družstva žen (13.3. v České Třebové). V akci jsme tak mohli sledovat béčko v Českých Velenic odkud si odvezlo kanára. Pozitivní je zařazení dvou dorostenců. Céčko v nervy drásající koncovce udolalo doma Jiskru Hazlov "B" 10:6,
V týdnu zdolalo naše áčko v 1.kole nadstavby poháru ČKA v Chomutově tamní třetiligový tým 5:1 a naše déčko v okresním přeboru podlehlo doma po slabém výkonu Přešticím "B" 2:6.
V Blansku si dala dostaveníčko reprezentace U23 a mezi 12 muži byl náš Michal Pytlík na 5.místě, když ve třech startech dosáhl celkem 1798 kuželek (nejlepší výkon dosáhl hned v prvním startu 620). Mezi 11 ženami registrujeme na 3.místě Lindu Lidman, když ve třech startech porazila 1687 kuželek (nejlepší třetí start 591). Denisa Pytlíková obsadila 7.místo, když ve třetím startu měla nejlepší výkon ze všech účastnic (604).
V sobotu odpoledne se na naší kuželně uskutečnily dva zápasy ligy zrakově postižených. Nováček 2.ligy tým Rokycany "B" zdolal vedoucí celek TJ Zora Praha 8:4, když hvězdou utkaní byl při svém prvním životním startu Miroslav Srníček. Béčku patří v průběžné tabulce vynikající 2.místo s odstupem jednoho bodu za svým dnešním soupeřem. Prvoligové áčko poté deklasovalo Slavii Praha 10:2 a udělalo další krůček k vytouženému titulu
V sobotu, 13.2. od 10h ženy jednoznačně přehrály na domácí kuželně své soupeřky z Duchcova 7:1. Díky přesvědčivému závěru dosáhlo jednoznačného výsledku 6:2 i áčko, které od 13:30 rozehrálo své utkání proti Moravské Slavii Brno. Jako poslední se na domácí kuželně představilo béčko, které bohužel nestačilo na výborně hrající hráče z Duchcova. Céčko vyjíždělo ke svému zápasu do Karlových Varů a po velmi nadějném průběhu zápasu dokázalo uhrát pouze bod.
V sobotu, 23.1. od 10h přivítaly rokycanské ženy své soupeřky ze Zábřehu. Nepříliš povedený průběh zápasu- 0:4 a -76 kuželek po dvou rundách dokázaly Terka s Danielou v závěru otočit a zachránit alespoň remízu. Áčko svého soupeře ze Stříbra bezpečně přehrálo v poměru 7:1 o 253 kuželek. Výborného výsledku dosáhl Michal Pytlík, když dokázal porazit pro mnohé nepředstavitelných 683 kuželek !! Důležité dva body získalo béčko po výhře nad Táborem. O rozhodnutí zápasu a výhře 5:3 se rozhodlo v závěru po výhrách obou koncáků. Dobrý zápas sehrálo céčko v Chebu, ale bohužel se potvrdilo, že z Chebu si soupeři jen tak body neodvážejí. Výborných výkonů dosáhlo trio našich borců- Venca Fürst (492), Pavel Andrlík (488) a Martin Prokůpek (484).
Následující utkání
"A" - doma - 27.10./13:30
 TJ Slavoj Veľký Šariš
"A" - doma - 28.10./10:00

 ŠK Železiarne Podbrezová

"Ž" - venku - 20.10./11:00
 SKK Náchod

"B" - venku - 20.10./10:00
 TJ Elektrárny Kadaň
 dorost - venku - 21.10./10:00
 TJ Jiskra Hazlov

"C"
 
"D"
 

 ZP
 

Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one