"/> Hlavní stránka - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2732"
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?
Za me chudak, kdo se neumi pod nazor podepsat
Čím dál tim horší články. Chudák ten hráč o kterým se píše. Nikdo nemůže vědět jestli ho něco bolelo nebo proč nezahral. Ale takhle to napsat? Za mě velmi špatné.

Hlavní stránka

V sobotu, 24. 10. odehrály ženy a béčko svá utkání v Duchcově. Ani jednomu družstvu se však nezadařilo a z Duchcova si neodvezly ani jeden bod. Áčko ke svému utkání zajíždělo do Brna. Moravskou Slávii porazilo 7:1 a naladilo si tím svoji formu na příští ligové utkání s Luhačovicemi, které bude zároveň přímým soubojem o první místo v tabulce. Céčko doma porazilo Karlovy Vary 10:6. Příští utkání se kvůli mezinárodnímu turnaji zrakově postižených, který bude v pátek 30. a v sobotu 31. 10. hostit naše kuželna odehrají nestandardně v neděli, 1. 11. v klasických časech.
Dlouho očekávaný zápas s Husovicemi zvládlo áčko na výbornou a po velmi dobrém výkonu porazilo svého soupeře v poměru 6:2. Tímto výsledkem se dostalo na první příčku tabulky. Ještě před tímto zápasem přivítaly ženy soupeřky z Přerova. Družstvo Přerova splnilo roli favorita a domácí hráčky přehrálo 7:1. Béčko svůj zápas se Sadskou prohrálo v závěru 3:5, když o výhře hostí rozhodli výborní koncáci. Céčko svůj zápas odehrálo ve Kdyni. Svému soupeři podlehlo 4:12.
Po čtrnáctidenní pauze opět pokračovaly ligové soutěže. Áčko se během této pauzy zúčastnilo Světového poháru družstev 2015 v srbském městě Bačka Topola. Svůj cíl zde splnilo a postoupilo do vyřazovací fáze Ligy mistrů. 
Ve třetím ligovém kole odehrálo áčko západočeské derby s Baníkem Stříbro. Po nepříliš dobrém začátku, kdy oba naši hráči prohráli dokázal zbytek týmu zabrat a zápas otočit na konečný výsledek 5:3. 
Béčko zavítalo na kuželnu v Táboře. Po velmi vyrovnaném průbehu utkání bohužel podlehlo svému soupeři 3:5 o pouhých 19 kuželek. 
Ženy ke svému zápasu zajížděly na kuželnu v Zábřehu. Svým soupeřkám bohužel také podlehly, když v závěru utkání  o možné remíze rozhodlo pár kuželek. 
Céčko v sobotu hostilo rezervu Chebu a svého soupeře porazilo suverénně 16:0. Skvělý výkon předvedl Láďa Moulis, který porazil 509 kuželek. 
V sobotu od 10h. přivítaly ženy své soupeřky z Rosic. Favorizované Rosice s přehledem odvážejí z Rokycan oba body, když na naší kuželně zazpíval nepopulární kanár. Od 13:30h. rozehrálo svůj zápas áčko a nováčka v první lize, družstvo z Jihlavy s přehledem porazilo 7:1 a po dvou kolech vedou prvoligovou tabulku. Od 17h. sehrálo svůj zápas béčko. Svého soupeře z Kolína porazilo v poměru 6:2. Výsledkově snadný zápas se rozhodoval až na posledních drahách. Céčko nezvládlo svůj zápas v Holýšově a podlehlo mu 4:12, téměř o 100 kuželek. Již 15.9. odehrálo venku své první utkání déčko, které ovšem podlehlo družstvu TJ Dobřany 1:7.
Všechna tři sobotní utkání, která se odehrají na rokycanské kuželně budeme živě vysílat na našem YouTube kanálu.

10:00h. - SKK Rokycany "Ženy" - KK Slovan Rosice 
13:30h. - SKK Rokycany "A" - KK PSJ Jihlava
17:00h. - SKK Rokycany "B" - TJ Sokol Kolín
 
Rokycanské družstvo žen, jakožto nováček v 1.KLZ dokázalo porazit mnohonásobného mistra ligy, SK Slavii Praha 6:2. Své první utkání v nové sezóně zvládlo i áčko, které po velmi dobrém výkonu celého družstva porazilo pražský Slavoj na stejné kuželně 5:3. Žižkovská kuželna dobře svědčila Pytlíkovcům. Nejlepší hráčkou utkání se stala Denisa Pytlíková s náhozem 571 kuželek. Mezi muži kraloval Roman Pytlík s náhozem 636 kuželek a zdatně mu sekundoval Michal Pytlík, který porazil 611 kuželek. Doma se dařilo i céčku. V Západočeské divizi s přehledem porazilo Slavoj Plzeň. Nejlepším hráčem utkání se stal famózní Josef Pauch se skvělým náhozem 504 kuželek. Dobrý výkon předvedl i Pavel Andrlík, který porazil 483 kuželek. Svůj první zápas v sezóně nezvládlo béčko. Po velmi dobrém vstupu do zápasu a vedení 2:0 oba dva body trestuhodně přenechalo svým hostitelům z Bohušovic. Příští sobotu 19.9. uvidí rokycanská kuželna hned tři ligová klání. Od 10h. přivítají ženy ve svém historicky prvním prvoligovém domácím utkání KK Slovan Rosice, od 13:30h. bude hostit áčko mužstvo KK PSJ Jihlava. Na zápasy bohatou sobotu završí od 17h. béčko zápasem proti TJ Sokolu Kolín, kteří ještě minulou sezónu hráli nejvyšší kuželkářskou ligu. Céčko ke svému dalšímu diviznímu zápasu zajíždí na kuželnu v Holýšově.
Zpravodaje a zápisy 1.kola jsou doplněny.
V neděli 6. září odehrálo svoje první soutěžní utkání áčko. V bitvě o superpohár zvítězili v Třebíči nad Husovicemi 6:2 (3568:3361). První ligové kolo odehrají všechny naše družstva venku. Áčko i ženy zavítají na kuželnu na Žížkově, a béčko zavítá do Bohušovic. První kolo Západočeské divize odehraje céčko doma s plzeňským Slavojem.
Kuželkářský výšlap na kotelskou rozhlednu, start od kuželny v sobotu 27.6. v 15 hod. Špekáčky, chléb, hořčice, pivo, Fernet, rum a jiné oblbovače si vemte s sebou. K večeru sestup do Kameňáku Pod Jasan. Dobrá nálada vítaná. Dejte vědět sms Pavel Honsa 732 587 860.
MČR smíšených dvojic, které se uskuteční 13. a 14.6. na naší kuželně budeme vysílat živě na našem YouTube kanálu. 

Sobota 10-17h.

Sobota 17-21h.

Neděle 8-16h.


 
Ve dnech 30.-31. 5. 2015 se na nových drahách kuželny v Hazlově uskutečnilo semifinále a finále Poháru ČKA, kde naše áčko potvrdilo letošní suverenitu ziskem druhého titulu v této sezóně. V semifinále jsme porazili kuželkáře z Třebíče v poměru 5:1. Skvělým náhozem se zaskvěl Michal Pytlík, když porazil 640 kuželek. Ve finále poháru jsme se utkali s Husovicemi, které jsme zdolali ve stejném poměru, a tím získali první double v historii oddílu. Tato úspěšná sezóna ještě nekončí- 13.6. se na naší kuželně bude konat MČR dvojic, kde máme tatkéž své zástupce. 
Následující utkání
"A"
 

"Ž"
 

"B"

 dorost 
 

"C"
 
"D"
 

 ZP- venku - 22. - 23.6. (Praha)
 Slavia cup

Pohár ČKA
 
"A" - venku - 2.6./15:00
 Hvězda Trnovany

"B"
 

"Ž" - venku - 2.6./17:30
 KC Zlín
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one