"/> Hlavní stránka - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5739"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

Hlavní stránka

V sobotu, 23.1. od 10h přivítaly rokycanské ženy své soupeřky ze Zábřehu. Nepříliš povedený průběh zápasu- 0:4 a -76 kuželek po dvou rundách dokázaly Terka s Danielou v závěru otočit a zachránit alespoň remízu. Áčko svého soupeře ze Stříbra bezpečně přehrálo v poměru 7:1 o 253 kuželek. Výborného výsledku dosáhl Michal Pytlík, když dokázal porazit pro mnohé nepředstavitelných 683 kuželek !! Důležité dva body získalo béčko po výhře nad Táborem. O rozhodnutí zápasu a výhře 5:3 se rozhodlo v závěru po výhrách obou koncáků. Dobrý zápas sehrálo céčko v Chebu, ale bohužel se potvrdilo, že z Chebu si soupeři jen tak body neodvážejí. Výborných výkonů dosáhlo trio našich borců- Venca Fürst (492), Pavel Andrlík (488) a Martin Prokůpek (484).
Z tria našich ligových zástupců uspělo ve 13. kole pouze áčko. Ve velmi napínavém zápase v Jihlavě se rozhodlo až v úplném závěru o výhře 5:3 pro rokycanské. Ženy své utkání odehrály v Rosicích. Tento zápas však prohrály o 36 kuželek v poměru 2:6. Béčko ke svému zápasu zajíždělo do Poděbrad, a svému soupeři bohužel jednoznačně podlehlo 1:7 o propastných 201 kuželek. Také céčko odehrálo svoje utkání. Doma vyhrálo 10:6 nad Holýšovem. V pondělí, 18.1. 2016 sehrálo svůj zápas déčko, kdy na domácí kuželně ve velmi dramatické koncovce porazilo soupeře z Dobřan o 3 kuželky.
Druhý svátek vánoční přinesl jako již tradičně turnaj v dorážce. Tento turnaj má mezi rokycanskými kuželkáři velkou oblibu, to dokazuje i letošní velká účast- 24 mužů a 5 žen. Kategorii mužů ovládl Michal Pytlík (348) a kategorii žen Terka Krákorová (288). Poslední akcí tohoto roku je přátelské utkání v Dobřanech, které se odehraje 30.12. od 18h. V termínu od 2.1. do 10.1.2016 se na rokycanské kuželně koná memoriál Václava Chmelíře, na který se mohou případní zájemci stále přihlašovat.
V sobotu, 19.12. sehrálo áčko odložený zápas 11. kola nejvyšší kuželkářské ligy mužů ve Valašském Meziříčí.Svého soupeře s přehledem porazilo v poměru 7:1 (3602:3464) a tímto suverénním výkonem zaostalo o pouhých osm kuželek za rekordem tamější kuželny. V neděli, 20.12. se na naší kuželně odehrály oddílové přebory jednotlivců. Po velmi dobrých výkonech se přeborníky oddílu stali Roman Pytlík a Terka Krákorová. S koncem roku se rokycanští kuželkáři rozloučí tradičním turnajem v dorážce v disciplíně 4x 25 hodů, který se uskuteční 26.12. od 12h.
V předehrávce 12. kola jarní části ligových soutěží byla všechna tři družstva úspěšná. Od 10h přivítaly ženy mnohonásobné vítězky 1. kuželkářské ligy žen, Slavii Praha. Po vyrovnaném průběhu zápasu se rozhodovalo v poslední dvojici. Daniela (577) s Terkou (627) své soupeřky dokázaly porazit a otočily vývoj zápasu na rokycanskou stranu. Terka již zmíněným výkonem překonala svůj osobní rekord. Ženy poráží Slavii Praha 6:2. Od 13:30h hostilo áčko soupeře z hlavního města, Slavoj Praha. Zápas se stal jednoznačnou záležitostí domácího družstva a na kuželně zazpíval poprvé neoblíbený kanár. Nejlepší výkon celého zápasu předvedl Štěpán (612). V 17h se rozehrálo utkání mezi rokycanským béčkem a hosty z Bohušovic. I z tohoto zápasu si hosté odvážejí nepopulárního kanára. Béčko po velmi dobrém výkonu (3516) opět překonává svůj rekord družstva. Velmi dobrých výkonů dosáhlo trio béčkařů- Martin Prokůpek (620), Honza Holšan (611) a Petr Fara (602). Áčku i béčku zbývá dohrát zápasy 11. kola. Áčko zajíždí za svým soupeřem do Valašského meziříčí 19.12. a béčko bude svůj zápas dohrávat 2.1. 2016 v Hořicích. V neděli, 20.12. se odehrají na rokycanské kuželně oddílové přebory jednotlivců mužů i žen.
Odvetné utkání prvního kola Ligy mistrů proti německému Bambergu vyšlo áčku podle přání. Silného soupeře, který patří v Německu k absolutní špičce dokázalo áčko na domácí kuželně rekordem družstva porazit, avšak kvůli nepříznivému skóre z obou zápasů nedokázalo postoupit. V první dvojici dokázal Michal Pytlík (604) svého soupeře (573) s přehledem porazit. Nejlepší výkony utkání předvedli Honza Endršt (665) a hostující Julian Hess (673). Tento souboj rozhodl ve svůj prospěch hostující Hess v posledních hodech. Od začátku utkání diváci z obou táborů vytvořili bouřlivou atmosféru a hnali své hráče za co nejlepšími výkony. Po odehrání druhé dvojice již bylo bohužel rozhodnuto.Prostřední dvojice hostujících hráčů získala jeden a půl bodu a bylo jasno o postupu německého celku. Tento divácky atraktivní zápas se rozhodoval do posledních hodů. O výhře áčka rozhodl Štěpán (628) s Romanem (625), když oba své soupeře dokázali porazit. Rokycany vítězí nad Bambergem 5,5:2,5 (3721:3696). Po tomto skvělém zápase rozehrálo své utkání béčko. Svého soupeře, Konstruktivu Praha, poslalo domů s nepopulárním kanárem. Svým výkonem (3498) udělalo tečku za velmi povedenou sobotou a stejně jako áčko zaznamenalo rekord družstva. Z důvodu sobotního utkání Ligy mistrů odehrály ženy i áčko svá utkání 11. kola nejvyšší kuželkářské soutěže v neděli. Ženy přivítaly soupeřky z Konstruktivy Praha, na které bohužel nestačily a prohrávají 3:5. Áčko nedalo šanci nováčkovi z Jičína a s přehledem vyhrálo 7:1.
V sobotu, 28.11. odehrálo svá soutěžní utkání pouze rokycanské béčko a céčko. Béčko se vypravilo do Liberce. Na tamních drahách dokázalo Severočechy, kterým patřila první příčka v tabulce, porazit. Céčko své domácí utkání proti Šabině zvládlo a po podzimní části soutěže se usadilo na třetí příčce v tabulce. Již tuto sobotu se na rokycanské kuželně odehraje odvetné utkání 1. kola Ligy mistrů mezi naším áčkem a německým Bambergem. Áčko se pokusí zvrátit nepříznivý stav 1:7. Toto utkání budeme živě vysílat na našem YouTube kanálu.
kkk.JPG
V sobotu, 21.11. se áčko vydalo k zápasu 1. kola Ligy mistrů do německého Bambergu. Při konfrontaci s jedním z nejlepších celků německé nejvyšší soutěže áčko prohrálo 1:7 (3644:3812). Výsledek sice vypadá jednoznačně, ale i rokycanské áčko mělo v tomto zápase šanci na lepší výsledek. Zápas, který se hrál na zbrusu nové šestidráze začalo trio Endršt, Pytlik M., Šreiber. Michal svým náhozem 649 kuželek soupeře porazil a zároveň se stal nejlepším hráčem utkání. K tomuto výkonu mu dopomohla senzační druhá dráha, kdy i díky skvělé dorážce porazil 196 kuželek. Velmi dobrého výsledku dosáhl i Honza (622) ale bohužel svému soupeři v závěru podlehl o 5 kuželek. Štěpán porazil 574 kuželek. V závěrečné trojici nastoupil Pytlík R., Špelina a Honsa. Roman (595) nedokázal na začátku svého zápasu sekundavat výborně hrajícímu soupeři (644). Vojta (587) i Pavel (617) své první dráhy vyhráli a živili tím šanci na úspěch rokycanských. Jejich soupeři ale nakonec tento stav otočili a oba prohráli.
Ženy mají za sebou velmi úspěšný moravský víkend! V sobotu vyhrály ve Zlíně a v neděli předehrávaly ve Valmezu. I v neděli byly úspěšné a z Moravy si vezou velmi cenné 4 body. Béčko své utkání v Hořicích přeložilo na 2.1. 2016. Céčko si v sobotu na domácí kuželně hravě poradilo s Útvinou. Velmi dobré výkony jsou vidět i v okresním přeboru. V pondělí, 23.11. hrálo svůj zápas déčko, v němž se skvělým výkonem blýskl Venca Webr, který porazil skvělých 604 kuželek. Déčko svůj zápas proti plzeňské Škodovce vyhrálo.
Následující utkání
"A"
 

"Ž"
 

"B"

 dorost 
 

"C"
 
"D"
 

 ZP
 

Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one