"/> Hlavní stránka - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2732"
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?
Za me chudak, kdo se neumi pod nazor podepsat
Čím dál tim horší články. Chudák ten hráč o kterým se píše. Nikdo nemůže vědět jestli ho něco bolelo nebo proč nezahral. Ale takhle to napsat? Za mě velmi špatné.

Hlavní stránka

Do své závěrečné fáze vstupuje sdružený okresní přebor 2.třídy. Své úvodní zápasy o konečné umístění mají za sebou obě naše družstva a příliš se jim nepovedla. Déčko v domácím prostředí podlehlo TJ Přešticím "B" 2:4 (2012:2069 a 7:9 na dráhy) a céčko prohrálo v Plzni na Sokole s tamním céčkem rovněž 2:4 (1577:1608 a 7:9 na dráhy). Odvetné zápasy, které udělají definitivní tečku za touto soutěží jsou na programu za týden.
V sobotních programu ligových soutěží zasáhlo jako první do bojů béčko. V Táboře díru do světa neudělalo a prohrálo hladce 1:7 (3159:3396), když jediný bod získal náš nejlepší hráč Láďa Moulis velmi slušným výkonem 586 poražených kuželek.
Áčko hrálo na půdě lídra české stopy interligy a do úvodní čtveřice jsme nasadili Dana Neumanna a Honzu Endršta, kteří dokázali udržet domácí duo na uzdě a stanovili vyrovnaný stav po úvodní čtveřici na 1:1, ale domácí mají k dobru 2 kuželky. Do druhé čtveřice za nás nastoupili Martin Procházka a Roman Pytlík a úvod se jim poměrně vydařil. V polovině svého startu vedli oba 2:0 na dráhy a rozdíl v kuželkách se výrazně přiklonil na naši stranu (+86). Závěr druhé čtveřice byl hlavně pro Martina nervy drásající, protože se jeho soupeř vypjal ke stíhací jízdě. Nakonec to o 2 kuželky nestihl a protože i Roman vcelku v pohodě svůj duel vyhrává vedeme před závěrem 3:1 a máme k dobru 54 kuželek. Závěr obstará z naší strany osvědčený Vojta Špelina a ve své interligové premiéře Martin Prokůpek. Soupeř má však závěr velice silný a tak se náš náskok postupně rozplynul. V polovině závěrečné čtveřice prohrává Martin 0:2, zatímco Vojta hraje 1:1. Třetí dráha rozhodnutí nepřinesla, ačkoli po ní je jasné, že Martin svůj duel prohraje. K porážce má nakročeno i Vojta, ale na kuželky stále vedeme o sedm a to je v tuto chvíli pro výsledek určující. Závěrečná dráha přinesla neskutečné drama, když před poslední dorážkou jsme vedli o 16 kuželek, abychom nakonec byli rádi za bod po výsledku 4:4 (3607:3607).
V 1.lize žen si naše děvčata přidala pátý korálek v podobě páté porážky za sebou, když podlehla v Praze na Konstruktivě 3:5 (3146:3170). Domácí hráčky se tímto vítězstvím posunuly na nesestupové 10.místo, zatímco naše děvčata jsou stále sedmá.
Týden se s týdnem sešel a je tu další kolo mistrovských soutěží. Všechna naše ligová družstva míří na dráhy svých soupeřů a tak mi dovolte představit naše soupeře. Áčko zajíždí na dráhy momentálně nejlepšího tuzemského družstva Sokola Luhačovice. Naši borci mohou hrát s naprostým klidem, protože interligovou příslušnost pro příští sezónu mají jistou a odstup od medailových pozic je již značný.
Ve stejné pozici jsou i naše ženy, zatímco jejich hostitelky KK Konstruktiva Praha potřebují k záchraně v soutěži každý bod.
Již s visačkou sestupujícího do 3.ligy míří béčko na dráhy vedoucího celku soutěže a největšího kandidáta na postup do 1.ligy KK Lokomotivy Tábor.
V tradičním pondělním termínu sehrají naše družstva ve sdruženém okresním přeboru 2.třídy svá úvodní utkání o konečné umístění, kdy v boji o bronz hraje déčko doma proti TJ Přeštice "B" a o pátou příčku hraje céčko se svoji jmenovkyní v Plzni na Sokole.
O všech utkáních vás budeme aktuálně informovat na našich stránkách.
Odvetná utkání druhé fáze sdruženého okresního přeboru rozhodly o tom, že déčko čeká duel o bronz a céčko o 5.místo.
Céčko mělo pouze formální odvetu v Plzni na Slavoji. Svoji jmenovkyni zdolalo 5:1 (1928:1835) a s celkovým skórem 11:1 bude hrát o 5.místo se Sokolem Plzeň V. "C". Déčko v odvetě nestačilo na CB Dobřany "C" a podlehlo mu 1:5 (2023:2198) a po celkovém skóre 4:8 je čeká s TJ Přešticemi "B" boj o bronz.
Neděle byla ve znamení pohárových odvet. Na našich drahách přivítalo áčko třetiligové TJ Lomnice a i přes mdlý výkon nedalo svému soupeři sebemenší šanci. Po výsledku 6:0 (2356:2174) postupujeme do osmifinále, kde se utkáme s SKK Bohušovice.
Béčko jelo hájit náskok z úvodního domácího utkání do Duchcova a v nervy drásajícím duelu prohrálo 1:5 (2119:2239, ale 7:9 na dráhy a při stejném skóre rozhodla v náš prospěch jedna jediná dráha. V osmifinále se naše rezerva utká s vedoucím celkem 1.ligy Klokani CB Dobřany.
Sobotní výsledky našich družstev na domácích drahách výstižně (až na béčko) korespondují s titulkem tohoto článku. Úvod obstaraly ženy, jenž hostily předloňského mistra Spartak Přerov. Naše děvčata nepodala vůbec špatný výkon, ale v rozhodujících momentech měly více štěstíčka hostující hráčky. Tři naše hráčky sice porazila soupeřky na kuželky, jenže kuželky se hrají na setové body (dráhy) a těch vyhrály hosté víc. Největší paradox byl v duelu naši nejlepší hráčky Denisy Pytlíkové se Zuzanou Machalovou, kde sice Denisa vyhrála o 50 kuželek, nicméně na setové body prohrála 1,5:2,5. Prohráváme nezaslouženě 3:5 (3348:3339), ale takovýmto paradoxů nebyl pro včerejší den ještě konec.
Hlavním chodem sobotního programu byl interligový duel s v současnosti nejlepším českým družstvem Lokomotivou Česká Třebová. Na úvod jsme provedli takticky tah, když původně nominovaného Štěpána Šreibera vystřídal Honza Endršt a druhým našim zástupcem byl Pavel Honsa na kterého hosté nasadili svoji největší hvězdu Honzu Bínu. Honza Endršt nedal svému sebemenší šanci a získal první bod. Na vedlejších drahách zuřil lítý boj z kterého nakonec vyšel vítězně hostující hráč, čímž stanovil průběžný stav po úvodní třetině na 1:1, ale my máme k dobru 71 kuželek. Ke druhé čtveřici do které za nás nastoupili Roman Pytlík a Martin Procházka se dá říct při vší úctě ke všem hráčům jen to, že na drahách úřadoval především Roman. V první půli svého představení soupeře ještě šetřil, ale to co se dělo na třetí dráze historie našich drah ještě nepamatuje. Po skvostných plných (113) přidal dorážku z kategorie snů (89) a výsledek si jistě dopočítáte sami... Není divu, že se s konečným celkovým součtem 655 poražených kuželek stal první hvězdou utkání. Bohužel však musím konstatovat, že toto byla poslední naše radost v tomto utkání. V závěru měl více štěstí náš soupeř a odváží si cenný bod po výsledku 4:4, když na kuželky prohrál 3535:3676!!!
Po sérii paradoxů nastoupilo béčko proti Vltavanu Loučovice a přestože se nám úvod příliš nepovedl v dalším průběhu dominovali naši hráči, kde vyniká výkon Martina Prokůpka (594), jenž se stal první hvězdou utkaní, které jsme nakonec dovedli k pohodovému vítězství 5,5:2,5 (3335:3244). Ani tento úspěch nemůže změnit ten fakt, že naše rezerva sestupuje do 3.ligy.
Závěrečná informace sobotního počínání našich družstev patří zrakově postiženým. V České Třebové se uskutečnilo 8.kolo ligové soutěže ve kterém dominovali hráči SKK ZP Rokycany. Družstvo ve složení Václav Webr, Jan Ungr, Jan Kemeny a Michal Zeman navíc překonalo součtem 2902 bodů Český rekord.
Dalším kolem pokračují mistrovské soutěže družstev a na naši kuželně přivítáme opět vysokou kvalitu. Sobotní program zahájí již tradičně ženy, jenž přivítají předloňské mistryně Spartak Přerov. Hostující hráčky ještě usilují o medailové příčky, ale i naše děvčata by ráda měla definitivní klid. Z těchto důvodů vyplývá, proč je dobré si v sobotu přivstat.
Hlavním chodem bude interligové utkání áčka s nováčkem soutěže Lokomotivou Česká Třebová. Hosté usilují nás vystřídat na mistrovském trůnu a disponují velice kvalitním kádrem, kterému vévodí juniorský reprezentant Honza Bína a reprezentant Pavel Jiroušek. Naši borci, jenž na podzim málem dobili soupeřovu tvrz, jistě udělají vše proto, aby body zůstaly doma.
Závěr sobotního programu obstará béčko duelem s nováčkem soutěže Vltavanem Loučovice již bez nervů, neboť udržení v soutěži již není reálné.
Neděle je vyhrazena na odvetná utkání poháru ČKA. Áčko by mělo potvrdit postup v domácím prostředí s Lomnicí, béčko jede hájit lichotivý výsledek úvodního zápasu do Duchcova.
Již od pátku se v České Třebové utkají zrakově postižení při dalším turnaji ligové soutěže, DLV Ploma Českého poháru jednotlivců a Walter Graphtek cupu dvojic.
O všech našich výsledcích vás budeme aktuálně informovat na našich webových stránkách.
Dalším kolem pokračovalo play off sdruženého okresního přeboru 2.třídy. Ve skupině o 5. - 8.místo deklasovalo céčko nemocemi a zraněními zdecimovaný Slavoj Plzeň "C" 6:0 (2087:1347 a 15:1 na dráhy), čímž se odveta stává prakticky formalitou. První hvězdou utkání byl Vašek Webr s 530 poraženými kuželkami.
Velice nadějně rozehrálo úvodní semifinále déčko proti CB Dobřany "C". Po skvělé úvodní čtveřici se ujalo vedení 2:0 a plus 55 kuželek. Druhá čtveřice však přinesla zvrat ve skóre o něž se postaral hostující hráč Jiří Müller, který zaznamenal výkon dne 579 poražených kuželek, čímž dopomohl ke konečnému stavu 3:3 (2063:2064 a 9:7 na dráhy v náš prospěch). Odveta v Dobřanech bude těžká, ale rozhodně nejsme bez šance.
Dobývání venkovních drah započalo na Slovensku áčko. V Trstěné jsme na úvod nasadili Dana Neumanna a Romana Pytlíka. Dan od úvodu na svého soupeře nestačil a prohrál 0:4 na dráhy, zatímco Roman tak proháněl kuželkářskou legendu Ivana Čecha až jej při rovnosti drah porazil o 7 kuželek. Po první čtveřici je stav 1:1 a domácí mají k dobru 49 kuželek. Druhá čtveřice a opět kombinace zkušenosti a mládí v podobě Pavla Honsy a Martina Procházky. Pája se úplně nevyrovnal s drahami a soupeři podlehl 1:3 na dráhy, naproti tomu Martin po úvodní prohrané dráze zabral a po vítězství 3:1 bere bod. Před závěrem je sice vyrovnaný stav 2:2, ale domácí mají k dobru 103 kuželek. Do závěrečné dvojice jsme k osvědčenému Vojtovi Špelinovi nasadili Honzu Endršta a byla to bitva o každou kuželku, která vyvrcholila na poslední dráze, kde jsme živily naději na zisk bodu. Nakonec prohráváme 3:5 (3592:3696), ale rozhodně se nemáme za co stydět. Nejlepším našim hráčem byl Roman Pytlík se 633 poraženými kuželkami.
Ženy zajížděly do Blanska a potvrdilo se, že tamní dráhy nám příliš nesedí. Po porážce 1:7 (3131:3254) se nám medailové příčky zřejmě definitivně vzdálily.
Béčko v Karlových Varech nepřekvapilo a prohrálo 2:6 (3007:3152) a jeho osud v podobě sestupu do 3.ligy je prakticky zpečetěn.
V nedělním utkání v Podbrezové jsme zdaleka nenavázali na výkon z Trstěné. Někteří hráči podali výkon hluboko pod své možnosti a když už jsme sahali po dílčím bodu, nedokázali jsme tuto šanci dotáhnout do konce. Z tohoto výčtu vyplývá očekávaná porážka 0:8 (3503:3857). Zbývá dodat, že hvězdného Vilmoše Zavarka zastínil slovenský reprezentant Erik Kuna fantastickým výkonem 737 poražených kuželek.
Na našich drahách se uskutečnil 4.turnaj poháru mladých nadějí Plzeňského kraje. O zanícení nastupující generace se můžete přesvědčit v přiloženém videu. Naše barvy úspěšně reprezentovaly Julija Chernetská a Kryštof Krejčí.
Dalším kolem pokračují mistrovské soutěže a všechna naše ligová družstva hostují na drahách svých soupeřů. Nejvíc napilno bude mít bezesporu interligové áčko, jenž čeká náročné dvojutkání na Slovensku. Soupeři jsou z kategorie top, neboť se nacházejí na samotné špičce tabulky, takže jak v sobotním duelu v Trstené, tak nedělním v Podbrezové nás nečeká žádná selanka a jakýkoliv bodový import by byl velmi příjemným překvapením.
Ženy cestují do Blanska, které se pohybuje na medailových příčkách a budou se určitě snažit domácí hráčky přinejmenším potrápit a cestu za body jim co nejvíc znepříjemnit.
Do Karlových Varů zajíždí béčko, které se pomalu loučí s druholigovou příslušností a i zde platí, že jakýkoliv bodový import by byl překvapující.
Na naši kuželně se v neděli uskuteční turnaj poháru mladých nadějí a v tradičním pondělním termínu zápasy play off sdruženého okresního přeboru 2.třídy, kdy se nejprve utká céčko ve skupině o 5. - 8.místo se Slavojem Plzeň "C" a poté v úvodním semifinále déčko proti CB Dobřany "C".
O všech výsledcích našich družstev vás budeme aktuálně informovat na našich stránkách.
Následující utkání
"A"
 

"Ž"
 

"B"

 dorost 
 

"C"
 
"D"
 

 ZP- venku - 22. - 23.6. (Praha)
 Slavia cup

Pohár ČKA
 
"A" - venku - 2.6./15:00
 Hvězda Trnovany

"B"
 

"Ž" - venku - 2.6./17:30
 KC Zlín
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one