"/> Hlavní stránka - SKK ROKYCANY
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1633"
Nikoho konkrétního. Šlo mi o to, že když se zápas nepodaří jednomu, tak se to dá ještě zvládnout, ale v sobotním případě byl ten nezdar větší. Bohužel o to větší zklamání je ten fakt, že to utkání bylo velmi dobře rozehráno.
Václave,tak prozradil,koho jsi měl na mysl.Tvá jízlivost k hráčům,kterým se nedaří,nebyla moc na místě.Ale jsou to Vaše stránky a Vaše gusto...
Pokud ctu dobre nikoho jsem nejmenoval
Hazlov loni nebyl bronzovej ale Mistr.Jinak se vaši hráli dobře a nemaj se za co stydět, jen tak dále.
"Co by za to někteří hráči ačka dali." -to je hodně hloupý komentář na adresu Pavla Honsy,který je ikonou rokycanských kuželek přes 30 let.To může napsat jen ne sportovec,nebo úplný blbec.

Hlavní stránka

V odvetném utkání 3.předkola poháru ČKA porazilo naše béčko CB Dobřany "B" 5:1 (2284:2211) a postoupilo mezi posledních 32 týmů. Po vyrovnaném úvodu se ve druhé čtveřici ujal dirigentské taktovky Martin Prokůpek a ozdobil utkání skvělým výkonem 602 poražených kuželek.
V úvodním utkání 3.předkola poháru ČKA zajíždělo béčko do Dobřan, kde se utkalo s rezervou CB Dobřany. Naši hráči podali velmi dobrý výkon a zaslouženě zvítězili 5:1 (2297:2224), čímž si vypracovali výhodnou pozici do odvety, která se uskuteční ve čtvrtek 18.ledna od 18 hodin na naší kuželně. První hvězdou utkání se stal Petr Fara (584), jemuž výborně sekundovali Martin Prokůpek (583) a Libor Bureš (582).
Jménem oddílu SKK Rokycany bych chtěl touto cestou poděkovat Romanu Pytlíkovi a Terce Krákorové za přípravu kuželny, Vaškovi Webrovi a Terce Krákorové za zpracovávání výsledků, všem co si našli chuť a čas na dozory a všem zúčastněným hráčům přeji do letošního roku hodně zdraví a těšíme se na další ročník memoriálu Václava Chmelíře.

Pavel Honsa, organizační pracovník oddílu
V 11.kole sdruženého okresního přeboru 2.třídy zajížděla obě naše do Plzně na Slavoj, kde se utkaly se svými jmenovkyněmi. Déčko v souboji s beznadějně posledním déčkem Slavoje nezaváhalo a zvítězilo hladce 5:1 (1955:1768), když o výsledku rozhodlo již v úvodní čtveřici, kde dominoval nejlepší hráč utkání David Wohlmuth (513), kterému dobře sekundoval Luboš Kiml (508). Duel obou céček bylo jak přes kopírák předchozího duelu. Naši hráči zvítězili rovněž 5:1 (2053:1951) zásluhou především úvodní dvojice Pavel Andrlík starší (548) a Jan Valdman (529). V tabulce zůstala obě družstva na stejných pozicích, když céčku patří 2. a déčku 7.příčka, což by v praxi znamenalo, že by se spolu utkaly v 1.kole play off.
Jarní část mistrovských soutěží družstev se rozběhla, ale nám úvodní kolo žádnou radost nepřinesla. Naše družstva vyjížděla na dráhy svých soupeřů, ale vracels se s prázdnou.
Ženy hrály v Náchodě a dlužno dodat, že se jim utkání příliš nepovedlo. Domácí hráčky nepředváděly žádné vele výkony, ale naše děvčata toho nedokázala využít. Porážka 2:6 (3220:3300) nám budiž inspirací do dalších utkání.
Béčko zajíždělo do Kdyně a po podzimních výkonech jsme nečekali žádný zázrak. Úvod se nám vcelku vydařil zásluhou velmi dobrého výkonu Honzy Holšana. Bohužel v dalším průběhu utkání na něj nedokázal nikdo navázat, což znamená porážku 1,5:6,5 (3186:3347).
Bez bodu zůstali i dorostenci, což sice není žádné překvapení, ale tentokrát si domácí hráči KK Konstruktiva Praha plný bodový zisk nezasloužili. Děkovat mohou Vojtovi Havlíkovi, který slibně rozehraný duel prohrál o pouhé 3 kuželky.
Zrakově postižení bojovaly o první mistrovské tituly v České Třebové v soutěži dvojic. Naši borci vybojovali dva cenné kovy, když stříbro získala dvojice Honza Ungr s Honzou Kemenym a bronzovou medaili přidal Michal Zeman, jenž soutěžil s Marii Gutovou z TJ Jiskry Kyjov ve smíšených dvojicích. Přesto naši hráči podali velmi dobré výkony, když Vašek Webr a Honza Kemeny splnili limity na ME, které se uskuteční v květnu v Rumunsku.
Na naši kuželně skončil 7.ročník memoriálu Václava Chmelíře. Vítězství si odnesla dvojice TJ Sokol Kdyně Michael Kotal - Milan Svoboda, která si rovněž zajistila účast ve finále MČR dvojic. Stejné se povedlo celkově druhým Denise Pytlíkové s Romanem Pytlíkem, který zároveň dosáhl nejlepšího individuálního výkonu turnaje. Bronz zůstal rovněž doma zásluhou Honzy Endršta společně s Pavlem Honsou. Turnaje se zúčastnilo celkem 52 dvojic a celkem desetkrát byla překonána hranice 600 poražených kuželek.
První hrací den přinesl dvě šestistovky a vynikající výkon dvojice Sokolu Kdyně Kotal - Svoboda. Pro ostatní přihlášené dvojice velká výzva.
Třetí hrací den přinesl velmi dobrý výkon Veroniky Horkové, která jen těsně nepokořila šestistovku.
Čtvrtý hrací den obsadily hráčky SK Žižkov Praha a hráči KK Slavoj Praha. První hvězdou dne se stala Lucie Řehánková, která atakovala hranici 600 poražených kuželek, leč nakonec tato meta odolala.
Šestý hrací den přinesl další šestistovku. Prozatím nejlepší výkon turnaje předvedl domácí Roman Pytlík (658), jehož skvěle doplnila Denisa Pytlíková, čímž se nám změnilo pořadí na stupních vítězů.
Osmý hrací den přinesl celkem čtyři šestistovky a nás může těšit, že o tři se postarali domácí hráči. Opět se mění pořadí na stupních vítězů - nyní je třeba na "bednu" potřeba výkon 1237 poražených kuželek.
Na třech místech se bojovalo o tituly okresních přeborníků a o postup na krajské mistrovství. Měly jsme mít ve hře celkem 12 hráček a hráčů, ale nakonec jich startovalo pouze jedenáct, když Láďa Moulis se na přebory seniorů, které se konaly na naši kuželně, nedostavil!?! Celkový zisk čtyř medailí a sedm postupových míst lze považovat za uspokojivé.
Ženy a seniorky startovaly v Dobřanech a naše děvčata přispěla do sbírky dvěma kovy. Ten nejcennější získala Terka Krákorová, která titul okresní přebornice ozdobila velmi kvalitním výkonem 596 poražených kuželek. Postup na krajské mistrovství si vybojovala Daniela Pochylová, jenž skončila na nepopulárním 4.místě. V soutěži seniorek obsadila Petra Háková 3.místo, které bohužel na postup nestačilo.
Double získali na svých přeborech muži. Své vítězství z loňského roku obhájil Honza Endršt velmi kvalitním výkonem 642 poražených kuželek. Na stupně vítězů jej doprovodil druhý Vojtěch Špelina, který rovněž výrazně překonal šestistovku (613). Postup na krajské mistrovství si vybojovali šestý Pavel Honsa (590), sedmý Martin Prokůpek (588) a dvanáctý Honza Holšan (559).
Senioři startovali na našich drahách a nás jediný zástupce Honza Ungr obsadil 12. poslední postupové místo.
Výsledky  95.23kB
První soutěží roku 2018 jsou okresní přebory. Na třech místech bude soutěžit o postup na mistrovství kraje celkem 12 našich hráček a hráčů. Největší zastoupení máme pochopitelně v mužích, jenž se utkají na kuželně Slavoje v Plzni, kde v konkurenci 28 hráčů je z našeho klubu sedmička aspirantů doprovodit Romana Pytlíka na krajské mistrovství.
Senioři budou soutěžit na našich drahách a naši dva zástupci budou usilovat doprovodit Vaška Webra na krajské přebory.
V Dobřanech budou bojovat o postup ženy a seniorky, kde má dopředu jistotu postupu Terka Krákorová, ale jak Daniela Pochylová v konkurenci 12 žen, tak Petra Háková v kategorii seniorek, rovněž udělají maximum pro postup.
O výsledcích všech našich zástupců vás budeme informovat na našich stránkách.
Po rozkliknutí se vám zobrazí živý přenos.
Náš oddíl pořádá 7.ročník memoriálu Václava Chmelíře, jenž je zařazen do kvalifikace pro MČR dvojic. V příloze tohoto článku je rozlosování turnaje a dále zde budeme uvádět průběžné výsledky, které stejně jako rozlosování budeme aktualizovat.
Našim hráčům po nepovedeném podzimu se zřejmě nechce jen trénovat či odpočívat a tak si domluvili přátelské utkání s loňským účastníkem interligy a v současnosti vedoucím celkem 1.ligy Klokani CB Dobřany. Vzhledem k vánočním svátkům se obou družstvům nepodařilo zajistit kompletní sestavy, ale přesto jsme byli svědky kvalitního utkání, jenž v konečném účtování se misky vah přiklonily na naši stranu. Vítězíme 5:3 (3701:3548 a 17,5:6,5 na dráhy). Z tohoto výčtu vyplývá, že domácí vytěžily z minima maximum. Vyzdvihnout je třeba výkony našich hráčů. Osobní rekord Pavla Honsy - první hvězdy utkání (664), výborné výkony Romana Pytlíka (657) a i přes porážku Vojty Špeliny (634), když k tomu přiřadíme spolehlivý výkon Honzy Endršta (618), tak bychom k jarním bojům v interlize mohli vzhlížet s optimismem. Za zmínku jistě stojí výsledky naší posily Martina Procházky, který na turnaji v Třebíči dosáhl výkonu 608 poražených kuželek a v Blansku dokonce 644.