"/> Hlavní stránka - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3985"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

Hlavní stránka

Dalším kolem pokračují mistrovské soutěže a naše družstva (vyjma áčka, které má opět volno) zajíždějí na dráhy svých soupeřů.
Do Náchoda míří ženy, jenž by rády navlékly další korálek na šňůru vítězství. Domácí hráčky, jenž uzavírají první polovinu tabulky, ale rozhodně nebudou chtít prodat svoji kůži lacino a tudíž nečeká naše děvčata snadná práce.
Do Podbořan cestuje béčko, které bude chtít napravit domácí zaváhání. V posílené sestavě by rádi získali plný bodový zisk, čímž by se udrželi na čele tabulky.
Naše dráhy si na pátek a sobotu zarezervovaly zrakově postižení. Koná se zde již 25.ročník mezinárodního turnaje o pohár města Rokycan. V konkurenci 66 hráčů z Německa, Slovenska a České republiky by se chtěli prosadit i domácí hráči, jenž obhajují palmu vítězství z posledních třech letech.
V neděli cestují naši dorostenci do Hazlova a rádi by navázali na zlepšené výkony z posledního domácího utkání proti Táboru.
O všech výsledcích našich družstev vás budeme aktuálně informovat na našich stránkách.
Dalším kolem pokračovaly mistrovské soutěže družstev a naši zástupci (vyjma áčka, které mělo volno) bojovali na domácích drahách.
Po evropské zkušenosti pokračují naše ženy na vítězné vlně. Tentokrát to "odnesly" hráčky Sokola Duchcov i když svoji kůži rozhodně neprodaly lacino. Po úvodní vyrovnané první čtveřici (1:1 a plus 7 kuželek pro nás), přišla úspěšná prostřední část, kde jsme získaly oba body a zvýšily náskok na 20 kuželek, což pro závěr bylo nadějné. Závěr utkání se odehrával v režii Terky Krákorové, která svoji soupeřku přehrála o 105 kuželek. čímž rozhodla o pohodovém vítězství 6:2 (3235:3125) a upevnění průběžného 4.místa v tabulce.
V nepříliš výrazných domácích výkonech pokračovalo béčko. V živé paměti ještě máme poslední domácí drama se šťastným koncem s Ústím nad Labem, ovšem včera jsme již tolik štěstí neměli. Přestože jsme v průběhu celého utkání vedli, nakonec se z vítězství radoval náš soupeř z Blatné. I přes porážku 3:5 (3238:3244) se béčko udrželo na čele tabulky.
V nedělním dopoledni přivítali dorostenci hráče z Tábora. Hosté se předvedly jako zkušenější a zaslouženě zvítězily 3:1 (1440:1392), když čestný náš bod získal nejlepší hráč utkání Dominik Černý (493).
Po pohárové přestávce pokračují ligové soutěže a naše družstva hrají na domácích drahách. Volno má o tomto víkendu interligové áčko a tak v sobotu uvidíme duely žen a béčka.
Naše děvčata, jenž získávala evropské ostruhy, přivítá soupeřky z Duchcova. Hostující hráčky jsou zatím s bilancí 1 vítězství a 2 porážky na 10.místě, zatímco nám patří s přesně opačnou bilancí 4.příčka. Role favorita je tudíž na naši straně, ale přesto nelze soupeřky podcenit.
Druhým zápasem sobotního programu je souboj béčka s TJ Blatnou. Je to duel dosud neporažených domácích se soupeřem, jenž zatím nezískal ani bod, čímž jsou karty dopředu rozdány. Věříme, že naše rezerva se udrží na vítězné vlně.
V nedělním dopoledni nastoupí ke svému úvodnímu domácímu utkání naši dorostenci s Lokomotivou Tábor a určitě se pokusí napravit nepříliš povedený výkon ze zápasu na pražské Konstruktivě.
O všech výsledcích vás budeme informovat na našich stránkách.
Závěr kvalifikace poháru NBC v srbském Apatinu absolvují naše děvčata Daniela Pochylová, která zahájí svůj start od 11:30 na dráze č.4 a Míša Provazníková od 16:10 na dráze č.5.
Po rozcvičení jdeme na to. Technika nás opět zrazuje a tak zaznamenáváme první dráhu na 125. Druhé plné už vidíme celé (93) a vzhůru na dorážku. V dorážce pěkných 51 a dráha 144. Točíme 269 což v této sérii není zrovna málo. Třetí plné vynikající 102, teď to ještě podpořit dorážkou. Ouha, ta se vůbec nepovedla a dráhu končíme 128. Poslední plné 86, tak snad dorážka bude lepší. Končíme dráhu 129 a celkově 526, což nás bohužel nikam neposouvá, ale stále držíme 11.místo (na desátý Přerov ztrácíme 18 kuželek).
Na dráze č.5 zahajuje naše poslední hráčka Míša Provazníková. Úvodní plné 91 a co dorážka? První devítka na čtyři, druhá rovněž. Teď na tři (26-118) a hned 8 a dolů. Dráhu končíme na 135. Druhé plné opět 91 a dorážku začínáme středem a první devítka je dlouhá. Následuje 8+1 a zase dlouhá. A technika to zřejmě nevydržela. Takže zbytek už jen telegraficky, Míša porazila nakonec 553 kuželek, což je na benjamínka celého družstva velký výkon, který bohužel nakonec pro nás znamená udržení 11.místa (na desátý Přerov jsme ztratily pouhých 11 kuželek). Přesto lze vystoupení našich děvčat hodnotit jako úspěšné a nezbývá jim jen poděkovat za skvělou reprezentaci našeho klubu. HOLKY DĚKUJEME!!!
Apatin.jpg
V srbském Apatinu pokračuje druhým dnem pohár NBC. V dnešním programu zasáhnou do bojů od 11:30 na dráze č.3 Linda Lidman a od 16:10 na dráze č.6 Terka Krákorová.
Prakticky na čas nastupuje na dráhu č.3 Linda Lidman. Linda zahajuje devítkou, ale to je na dlouhou dobu vše. Plné nakonec končíme na 88 a jde se dorážet. Začínáme opět hodovkou, ale v dalším průběhu se Lindě až tak nedaří a dráhu končí na 132. Druhé plné nejsou opět příliš přesvědčivé, ale zlepšeným závěrem se dostáváme na 92. Dorážku hrajeme na rozdíl od našich soupeřek dobře, ale prohozená existence trochu hatí dojem. Dráha 137 a točíme 269, což není špatné. Třetí plné dlouho vypadaly výborně, ale slabší závěr nakonec znamenal 89. Dorážku ovšem zase začínáme hodovkou, následuje 8+1 a po trojhoďáku opět 8+1. Závěr dorážky sice úplně nevyšel, přesto dráha 143 je výborná. Poslední dráhu začíná Linda skvělými plnými (105). Dorážka dokonala nádhernou dráhu 150 a celkový součet 562 poražených kuželek posouvá naše družstvo na 9.místo průběžného pořadí po třech hráčích.
Tak se nám konečně zase přenos rozběhl, Terka zvládla první dráhu za 132, což na úvod není špatné. Druhá dráha a plné 92 a dorážíme. Dorážka slušných 50 a dráha 142. V půlce točíme 274. Třetí dráhu začínáme zhurta, jenže nás to neskutečně okrádá, přesto Terka předvádí slušné plné (94). Dorážka se nám, ale vůbec nepovedla a tak končíme dráhu na 121. Druhý den končíme symbolicky na dráze č.8. Plné nám však vůbec nesypou (83), takže vše musíme dohánět v dorážce. Ta není vůbec špatná, ale dobrý dojem kazí prohozená existence a je z toho dráha 128 a celkově 523. Po druhém dnu figurujeme na 11.místě s mírným odstupem za desátým Přerovem. Zítřejší pouť zakončí Daniela Pochylová a Michaela Provazníková.
Tak oponu zvedá jako první Denisa Pytlíková symbolicky na dráze číslo 1. Plné na úvod trochu slabší (77), ale dorážka dělá číslo. Denisa pěknou dorážkou (51) vytahuje dráhu na 128, což na úvod není špatné. Druhé plné jsou bohužel ještě horší (73) a Denča musí opět vše dohánět dorážkou. Dvojka nás dost trápí a tak po dorážce 44 končíme dráhu 117, čímž točíme 245 a v této skupině jsme zatím předposlední. Denisu střídá Lenka Findejsová a na úvod předvádí plné 85. Dorážkou 44 končíme dráhu 129 a posun v pořadí se zatím nekoná, byť naše soupeřky na drahách 1 - 4 máme na dostřel. Poslední plné 87 a jdeme dorážet. Závěrečná dorážka 51 a celkem dráha 138 znamená celkově 512 a v této rundě 6.místo. Těšme se na odpolední vystoupení Veroniky Horkové cca v 16:10. Vzhledem k výpadku přenosu můžeme výkon Veroniky Horkové komentovat pouze telegraficky. Verča porazila 517 kuželek a posunula naše družstvo o jednu příčku výše. Po prvním dnu se naše děvčata nacházejí na 12.příčce.
V srbském lázeňském městečku Apatin se ve dnech 1. - 6.10. uskuteční pohár NBC mužů a žen. Mezi 16 ženskými družstvy je Česká republika zastoupena družstvy TJ Spartak Přerov a SKK Rokycany. Naše děvčata si tuto poctu vybojovala finálovou účastí v poháru ČKA. V úterý od 11:20 nastoupí na dráhu č.1 Denisa Pytlíková a od 16:10 na sedmičku Veronika Horková.
O průběžných výsledcích našich děvčat vás budeme aktuálně informovat na našich stránkách.
IMG-20180925-WA0000.jpg
Tři utkání na drahách soupeřů = tři vítězství. To je bilance našich družstev v ligových soutěží tohoto víkendu. Pojďme po stopách těchto úspěchů.
Do Jičína zajížděly ženy, aby si otestovaly formu před nadcházejícím pohárem NBC, které se uskuteční příští týden v srbském Apatinu. Úvod utkání byl naprosto vyrovnaný, když první i druhá čtveřice skončila nerozhodně, ale více poražených kuželek bylo na naši straně. Závěr však byl plně v naší režii, což resultuje v konečné vítězství 6:2 (3288:3156) a zisk cenných dvou bodů z drah soupeře. Za zmínku stojí, že nejlepší naší hráčkou byl benjamínek Míša Provazníková (565).
Obě naše mužská ligová družstva zamířila do nedalekých Dobřan, kde se jednalo o regionální derby. Oba zápasy byly plně v naší režii. Předzápas interligového duelu byl souboj rezerv, v němž jasně dominovala ta naše, když domácí jmenovkyni doslova deklasovala. Výsledkem 7:1 (3474:3209) jsme jako jediní bez ztráty bodu v čele tabulky. První hvězdou utkání byl Libor Bureš famózním výkonem 641 poražených kuželek, jenž by se rozhodně neztratil v následujícím interligovém utkání..
Zlatým hřebem sobotního programu byl interligový duel obou áček. Tón celému střetnutí dal Michal Jirouš, jenž porazil neskutečných 684 kuželek a nahrál na soupeře 75 dřev. Když vezmeme, že každá čtveřice skončila nerozhodně (byť v té první a třetí to bylo se štěstím pro domácí) odvážíme zaslouženě dva body po vítězství 5:3 (3749:3636) a v průběžném pořadí po 4.kole nám patří 4.příčka za třemi týmy ze Slovenska.
Dalším kolem pokračují o tomto víkendu mistrovské soutěže. Všechna naše družstva zajíždějí na dráhy svých soupeřů, byť áčko i béčko do nedalekých Dobřan.
Ve 4.kole interligy je na pořadu regionální derby, kdy áčko zajíždí na dráhy staronového účastníka CB Dobřany "A". Domácí v uplynulých třech kolech získaly pouze jeden bod za remízu v Husovicích a naši borci by rádi napravili domácí zaváhání, což v praxi slibuje dramatický a napínavý duel.
Předzápasem tohoto utkání bude souboj rezerv obou týmů a zatímco domácí se krčí na chvostu tabulky, naše béčko okupuje popředí pelotonu a určitě by bylo rádo, kdyby tomu tak bylo i po tomto derby.
Do Českého ráje vyrážejí ženy, aby otestovaly svoji formu před pohárem NBC. Domácí hráčky jsou posíleny výhrou v Přerově a tak naše děvčata nečeká žádná selanka.
Vzhledem k tomu, že autor těchto řádků odjíždí na turnaj na Slovensko, budeme vás o našich výsledcích informovat až v neděli odpoledne.
Sobotní program zahájily ženy, jenž hostily nováčka soutěže KK Zábřeh. Obě družstva svá úvodní utkání prohrály, čímž byla stanovena zápletka, kdo bude na vítězství dále čekat a kdo bude tím šťastnějším.
Úvod utkání jasně ukázal, kdo bude tahat za delší konec provazu. Naše děvčata od úvodních hodů jasně dominovala a po první čtveřici byl stav 2:0 a náskok 74 kuželek. V prostřední části jsme zásluhou nejlepší hráčky utkání Terky Krákorové náskok navýšily, nicméně zaváhání Veroniky Horkové využil soupeř k zisku dílčího bodu (3:1 a plus 149 kuželek). V závěru získal soupeř šťastně ještě jeden dílčí bod, nicméně utkání jsme již kontrolovaly a dovedly do jasného vítězství 6:2 (3326:3137).
Zlatým hřebem včerejšího hracího dne na našich drahách byl interligový duel áčka s úřadujícím mistrem ČR Sokolem Luhačovice. Úvod utkání se našim hráčům Honzovi Endrštovi a Mírovi Šnejdarovi vydařil, když vyhráli úvodní dráhu a získali náskok 31 kuželek. V dalším průběhu úvodní čtveřice diktoval tempo náš soupeř a výsledek zcela otočil (0:2 a mínus 50 kuželek). V prostřední části se pokusili o zvrat Roman Pytlík a Michal Jirouš. Romanovi se po první nešťastně prohrané dráze přestalo dařit a byl vystřídán Martinem Procházkou, který sice dvě dráhy vyhrál, ale kousek mu přece jen chyběl k zisku bodu. Michal sice dobře začal, jenže v dalším průběhu duelu měl navrch jeho soupeř a o zisku bodu rozhodla poslední dráha, kde Michal uplatnil své zkušenosti a připsal na naše konto první dílčí bod. Stav před závěrem 1:3 a mínus 34 kuželek vzbuzoval mírné naděje, které rázně utnul nejlepší hráč hostí a celého utkání Rostislav Gorecký, který předvedl famózní výkon 676 poražených kuželek, kterým dal razítko pod vítězství hostí 6:2 (3548:3475). Za zmínku stojí výkon nejlepšího našeho hráče Vojty Špeliny (627),
Závěr včerejšího pořadu patřil naší rezervě, jenž hostila Lokomotivu Ústí nad Labem. Hosté v prvních dvou třetinách jasně dominovaly o čemž svědčil průběžný stav před závěrem 1:3 a mínus 112 kuželek v náš neprospěch. To co předvedli v závěru Petr Fara s Martinem Prokůpkem si budeme ještě dlouho pamatovat. Postupně i zásluhou nepřesvědčivých výkonů hráčů soupeře umazávali náskok, aby nakonec po závěrečných hodech svítil na ukazateli skóre stav 5:3 (3229:3224) v náš prospěch, což nás udrželo v popředí tabulky. První hvězdou utkání byl Martin Prokůpek (587).
Následující utkání
"A" - doma - 12.1./13:30
 ŠK Modranka
"Ž" - doma - 12.1./9:30
 TJ Spartak Přerov

"B" - doma - 12.1./17:00
 TJ Kovohutě Příbram
 dorost - venku - 13.1./10:00
 KK Lokomotiva Tábor

"C" - venku - 7.12./17:00
 TJ Přeštice "B"
"D" - doma - 10.12./17:00
 SKK Rokycany "E"

"E" - venku - 10.12./17:00 
 SKK Rokycany "D"

facebook-512.png
youtube-1837872_960_720.png
Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one