"/> Hlavní stránka - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7686"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

Hlavní stránka

Sobota 11.března 2017 se nesmazatelně zapíše do historie klubu a nejen tím, že jsme získali třetí titul mistra republiky v řadě. Ten kdo přišel na kuželnu rozhodně nelitoval. Podávaly se dramatické okamžiky spojené s emocemi a jako návdavkem gejzíry radosti s udržením našich žen mezi prvoligovou smetánkou a zisk titulu mistra republiky v podání mužů v interlize. Zlatým hřebem včerejšího dne byl bezesporu rekord kuželny žen v podání Terezky Krákorové, ale pěkně popořádku.
V prvoligovém klání přivítaly ženy souseda v tabulce Sokol Husovice a v případě vítězství by si zajistily definitivně prvoligovou příslušnost i pro příští sezónu. Úvod utkání se nám příliš nevydařil, protože Marta Kořanová i Lenka Findejsová své duely byť jen těsně ale prohrály, čímž stanovily stav po úvodní čtveřici 0:2 a mínus 13 kuželek.
Nástup do druhé čtveřice jsme měli impozantní, neboť jak Petra Háková tak i Daniela Pochylová první dráhu ovládly. Bohužel v případě Petry to byla výhra poslední, naproti tomu Daniela získala ještě 1,5 bodu a přestože se ji poslední dráha vůbec nepovedla získala veledůležitý bod a upravila průběžný stav na 1:3 a mínus 43 kuželek, což nám ještě dávalo naději na úspěch zvláště když jsme do závěru nasadili Terku Krákorovou a Denisu Pytlíkovou.
Pro zisk obou bodů jsme potřebovali aby obě děvčata vyhrála a zatímco Terka svoji soupeřku doslova deklasovala, Denisa to měla o poznání těžší. Po úvodní jasně prohrané dráze, druhou ovládla a ve třetí se zdálo, že bude rovněž naše. Bohužel soupeřka posledním devítkovým hodem dráhu otočila a tím se nám zisk plného bodového zisku vzdaloval. Ještě před poslední dorážkou prohrávala Denisa při rovnosti drah o jednu kuželku, ale závěr soupeřka vůbec nezvládla a tím duel ztratila.
Samostatnou kapitolou byla hra Terky Krákorové. Na úvod 103 plné a 60 dorážka. Na druhé dráze se ji vůbec nedaří plné (80), ale impozantní dorážka (79) ji vrací do hry o rekord. Třetí dráha nemá chybu 172 (101+71), což má více než reprezentační parametry. V závěru je cítit trochu nervozity, neb po famózních plných 106 je rekord nadosah. Dorážka 50 vše dovršuje a rekord je na světě. Výsledek 650 poražených kuželek je nejen novým rekordem našich drah, ale rovněž nejlepším výkonem v celé prvoligové sezóně!!!
Po tomto úchvatném představení nastoupilo áčko k prvnímu mečbolu o titul mistra ČR. Soupeřem nám byl rovněž Sokol Husovice. Do úvodu jsme nasadili osvědčené duo Honza Endršt a Michal Pytlík a zatímco Michal jasně dominoval, Honza narazil na nejlepšího hráče soupeře a celého utkání Zdeňka Vymazala. Výsledkem byl vyrovnaný stav po úvodní čtveřici 1:1 a 54 kuželek pro nás.
V prostřední části nastoupili Pavel Honsa a Dan Neumann a bylo to pokračování vyrovnaného stavu. Přestože trápícího se Páju vystřídal Štěpán Šreiber na body to nestačilo, na druhou stranu Dan nedal svému soupeři žádnou šanci a tím stanovil stav po druhé rundě na 2:2 a 59 kuželek k dobru pro nás.
Závěr obstarali Vojtěch Špelina a Roman Pytlík a byla to až na drobné zaváhání Romana na druhé dráze exhibice staronových mistrů republiky. Hosté nakonec odjížděli s notným výpraskem 6:2 (3573:3375) a my slavíme třetí titul mistra republiky v řadě.
Skvělý den dovršilo béčko výhrou v Praze na Konstruktivě 6:2 (3210:3198), čímž se výrazně přiblížilo k zachování druholigové příslušnosti.
Terka - rekord kuželny.jpg
V předehrávaném utkání 24.kola okresního přeboru zajíždělo céčko do Přeštic, kde se utkalo s tamním béčkem. Po vydařeném vstupu do utkání jsme další jednotlivé duely těsně prohrávali, abychom v závěru dokázali v poslední dvojici vyhrát a díky většímu počtu poražených kuželek získat bod za remízu 4:4 (2322:2268). Nejlepším našim hráčem byl dorostenec Vojta Havlík, který jako jediný pokořil hranici 400 poražených kuželek (404).
Mistrovské soutěže družstev se pomalu blíží k závěru, neboť ligovým družstvům zbývá do konce již jen 4 utkání a céčku v okresním přeboru kol šest.
A právě céčkem v naší pozvánce začínáme, protože jej již v pátek čeká předehrávka 24.kola v Přešticích. S tamním béčkem by rádo přerušilo sérii neúspěchů na venkovních drahách.
V sobotu přivítáme na našich drahách hráčky a hráče Sokola Husovice. V prvoligovém utkání žen se utkáme s našim nejbližším sousedem v tabulce a případné vítězství nám z největší pravděpodobností zajistí prvoligovou příslušnost.
Svůj první mečbol bude mít i naše áčko, ovšem v tomto případě o mistrovský titul. Symbolicky jim v cestě stojí opět Sokol Husovice, který byl shodou okolností i u předešlých dvou titulů v uplynulých dvou letech. Myslím, že tento náboj je tou nejlepší pozvánkou do hlediště a plný dům by byl tou největší odměnou našim hráčkám a hráčům.
V úplně jiné situaci se nachází béčko. Pohled na tabulku pro nás není nikterak růžový. V sobotu zajíždíme na půdu nejbližšího souseda v tabulce KK Konstruktivu Praha s touhou pokusit se bodovat a tím získat potřebný klid do napínavého závěru soutěže.
O všech výsledcích našich družstev vás budeme aktuálně informovat na našich stránkách.
V dalším utkání okresního přeboru hostilo céčko souseda v tabulce Sokol Plzeň V. "C". Po vyrovnaném průběhu jsme v závěru převážili misky vah na svou stranu a zvítězili 6:2 (3043:2963), když nejlepším našim hráčem byl Václav Webr, který porazil 529 kuželek. V tabulce nám patří i nadále 11.místo.
K těžkému utkání na půdu vedoucího týmu tabulky Spartaku Rosice zajížděly naše ženy. Domácí potvrdily roli favorita a zcela jednoznačně zvítězily 7,5:0,5 (3443:3195), když dílčí půlbodík získala Marta Kořanová, která remizovala s legendou českých kuželek Naděždou Dobešovou. Nejlepší naší hráčkou co do výkonu byla Daniela Pochylová s 572 poraženými kuželkami.
V domácím prostředí hrálo béčko rovněž proti vedoucímu celku soutěže Sokolu Duchcov a nenavázalo na výborný poslední domácí výkon, když prohrálo 2:6 (3298:3441). Nejlepším našim hráčem byl Honza Kříž, který porazil 570 kuželek.
Bez Michala Pytlíka nastoupilo áčko v regionálním interligovém derby v Dobřanech. Domácí potřebují každý bod, a tak se dal očekávat tuhý odpor. Na úvod jsme nasadili Štěpána Šreibera a čerstvého otce Dana Neumanna. Vyrovnaný průběh úvodní čtveřice nakonec skončil šťastně pro nás, když oba naši borci své duely vyhráli, čímž stanovili průběžný stav na 2:0 a plus 22 kuželek pro nás.
Druhá čtveřice byla věrnou kopií té úvodní. Naše dvojice Pája Honsa a Honza Endršt byla o chloupek lepší domácích, z čehož rezultuje průběžný stav před závěrem 4:0 a 39 kuželek v náš prospěch.
V závěru se ještě pokusili domácí o zisk alespoň bodu, což rezolutně utnul Vojta Špelina a když se k němu přidal Roman Pytlík zaspíval potupný kanár. Vítězíme 8:0 (3713:3620), když ve vyrovnanosti našich hráčů vynikl Honza Endršt, který porazil 636 kuželek. V tabulce jsme si upevnili 2.místo a 4 kola před koncem máme na druhý nejlepší český tým 7 bodů, což v praxi znamená, že již příští týden v případě domácího vítězství nad Sokolem Husovice můžeme obhájit mistrovský titul po třetí za sebou. Je možná symbolické, že vždy u našeho zisku titulu byl náš budoucí soupeř.
Dalším kolem pokračují mistrovské soutěže a soupeři našich družstev jsou z kategorie nejvyšší.
Ženy cestují na půdu průběžně vedoucího celku soutěže Spartaku Rosice. Po zisku čtyř bodů z posledních dvou domácích utkání jsme se dostali do klidnějších pozic v tabulce, ale přesto jakýkoliv bodový import z Rosic by byl příjemným překvapením. Naše ženy nás však letos již několikrát dokázaly natolik překvapit, že ani v Rosicích nic není nemožné.
Na domácích drahách se představí béčko v souboji s vedoucím družstvem soutěže Sokolem Duchcov. Naši hráči by rádi navázali na vynikající výkon z posledního domácího utkání, což by mělo být výzvou pro naše příznivce, aby je v tomto snažení podpořili.
Áčko má před sebou nejkratší výjezd na půdu soupeře. V regionálním derby se utkáme s celkem Klokany Dobřany a případné vítězství by nás přiblížilo k obhajobě titulu mistra ČR.
V tradičním pondělním podvečeru hostí céčko v okresním přeboru Sokol Plzeň V. "C" s cílem navázat na poslední domácí vítězné utkání.
O všech výsledcích našich družstev vás budeme aktuálně informovat na našich stránkách.
Odvetné utkání 1.kola nadstavby poháru ČKA s družstvem Kuželky Aš se stalo pouhou formalitou. Naše vlajková loď i v silně kombinované sestavě zcela jasně dominovala a stejně jako v prvním utkání nadělila soupeři kanára po výsledku 6:0 (2317:2153). Utkání okořenil vynikajícím výkonem Vojta Špelina, když porazil úctyhodných 643 kuželek. V osmifinále poháru ČKA narazíme na vítěze duelu Sokol Duchcov - SKK Hořice.
Ve 22.kole okresního přeboru zajíždělo céčko na neoblíbenou kuželnu do Stříbra, kde se utkalo s tamním céčkem. Našim hráčům se nepodařilo navázat na kvalitní výkony s posledních utkání a zaslouženě svému soupeři podlehlo 1:7 (2859:3047), když čestný bod získal nejlepší náš hráč David Wohlmuth. V průběžném pořadí nám patří i nadále 11.příčka.
Jen necelých dvanáct hodin po důležitém vítězství nad SKK Náchod nastoupily ženy k dalšímu utkání. Soupeřem nám byly ženy KK Blansko, jenž okupují klidný střed tabulky.
Do úvodní čtveřice jsme opět nasadili Lenku Findejsovou a čerstvou Petru Hákovou. Lenka úspěšně složila reparát za páteční utkání a své soupeřce nedala vůbec žádnou šanci, naproti tomu Petra se rozjížděla pomaleji a v poločase prohrávala 0:2 o 33 kuželek. Nezměrnou bojovností se ji podařilo nejen vyrovnat skóre drah, ale nakonec i kuželek a tak po první třetině byl stav 1,5:0,5 a plus 80 kuželek v náš prospěch.
Ve druhé čtveřici již osvědčenou Veroniku Horkovou doplnila Daniela Pochylová. Únava na hře našich hráček byla více než patrná a tak zatímco Veronika svůj duel doslova vybojovala ke kýženému bodu, Danielu vystřídala v 56 hodu Marta Kořanová. Té se podařilo udržet na uzdě nejlepší hráčku soupeře a utkání Zdenku Ševčíkovou (618), čímž stanovila průběžný stav před závěrečnou čtveřicí na 2,5:1,5 a 31 kuželek pro nás.
Ze závěrečné čtveřice se nakonec stala trojice, když hráčka soupeře Tereza Budová nenastoupila a tím se závěr utkání stal nezajímavý. Vítězíme 5,5:2,5 (3330:2749) a získáváme další veledůležité dva body do tabulky, kde nám nyní patří 8.místo s čtyřbodovým náskokem na sestupové příčky.
Po tomto utkání nastoupilo áčko proti soupeři se samého konce tabulky KK Tatran Sučany, které rozhodně nepřijaly roli obětního beránka. V úvodní čtveřici nastoupili Michal Pytlík s Honzou Endrštem a od úvodního hodu měli se soupeři víc práce než se čekalo. Michal však velmi precizní hrou brzy odpor soupeře zlomil, ale Honza musel bojovat o každou kuželku. Nakonec se musel před soupeřem sklonit, čímž registrujeme stav po první třetině 1:1 a 69 kuželek v náš prospěch.
V prostřední části jsme nasadili Vojtu Špelinu a mírně zdravotně indisponovaného Štěpána Šreibera. V této fázi utkání nám příliš dobře nebylo, protože Štěpán ztrácel jednu kuželku za druhou a Vojtovi se od počátku hra vůbec nedařila. Naštěstí ve druhé půlce se Vojta probudil a famózní druhou šedesátkou (345) vývoj svého duelu otočil a Štěpán k tomu připojil poslední dráhu (159), kterou alespoň trochu snížil svoji ztrátu. Výsledek byl před závěrem otevřený 2:2 a plus 89 kuželek pro nás.
Do závěru nastoupili Pavel Honsa a Roman Pytlík, kteří měli za úkol alespoň jeden vyhrát a udržet kuželky. Naši hráči, přestože nepředváděli excelentní hru, to dokázali a nakonec oba dva, i díky slabé hře soupeře, zvítězili. Vítězíme 6:2 (3576:3442), ale dlužno dodat, že soupeř nás trápil víc, než se čekalo.
Do Kosmonos zajíždělo béčko ve snaze navázat na výborný výkon z posledního kola a upřímně řečeno utkání se jim vůbec nepovedlo. Je vidět, že rozdíl ve hře doma a venku u některých hráčů je víc než patrný. Porážka 7:1 (3300:3203) plně odpovídá průběhu utkání. V tabulce nám patří 9.příčka s náskokem 4 bodů od pásma sestupu.
V páteční dohrávce jsme přivítali souseda v tabulce SKK Náchod. Do úvodní čtveřice za nás nastoupily Marta Kořanová, kterou po polovině vystřídala Kačka Fürstová a Lenka Findejsová. Zatímco Marta na svoji soupeřku od počátku ztrácela, Lenka byla o krůček vpředu. Od poloviny se však začaly dít věci. Po Martě se nedařilo ani Kačce a ke vší smůle se přestalo dařit i Lence. Výsledkem byl strašidelný výsledek po první třetině 0:2 a mínus 98 kuželek.
Do druhé čtveřice jsme nasadili "mladé pušky" Denisu Pytlíkovou a naší novou posilu Veroniku Horkovou. Denisa od počátku tahala za delší konec a postupně získávala převahu. Na druhé straně bojovala Verča především s vlastní nervozitou. Nakonec se i ona chytla a se štěstím vybojovala bod, čímž společně s Denisou stanovily průběžný stav před závěrem na 2:2 a ještě ztrácíme 29 klacků.
Závěr u nás patří osvědčenému duu Terka Krákorová a Daniela Pochylová a opět jsme se přesvědčili, jak je důležité míti Terku. Přestože Daniela na každé dráze nějakou tu kuželku ztratila, tak na druhé straně Terka získala. Výsledkem byl parádní výkon 615 poražených kuželek a především naše vítězství 5:3 (3265:3233), které zvýšilo naše akcie na záchranu v soutěži.
Následující utkání
"A" - doma - 27.10./13:30
 TJ Slavoj Veľký Šariš
"A" - doma - 28.10./10:00

 ŠK Železiarne Podbrezová

"Ž" - venku - 20.10./11:00
 SKK Náchod

"B" - venku - 20.10./10:00
 TJ Elektrárny Kadaň
 dorost - venku - 21.10./10:00
 TJ Jiskra Hazlov

"C"
 
"D"
 

 ZP
 

Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one