"/> Hlavní stránka - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5739"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

Hlavní stránka

V německém Straubingu byl zahájen světový pohár jednotlivců. Úvodní den rozehrály svoji soutěž juniorské kategorie. Los určil v 1.kole Michalovi obtížného soupeře Roberta Ernjesiho ze Srbska, kterému Michal po velkém boji podlehl 2:2 (618:626), čímž v konečném účtování obsadil 9.-16.místo.
Naproti tomu Denisa potvrdila roli favoritky a v duelu s francouzskou Magaly Simon zvítězila jednoznačně 4:0 (573:509) a postoupila do čtvrtfinále, kde se utká Kristina Ljubenkovic ze Srbska.
Čtvrtfinále se pro Denisu stalo konečnou, neboť se ji nepodařilo navázat na výkon z 1.kola a po porážce 0:4 (536:581) obsadila 5.-8.místo.
Obou našim zástupcům se sluší poděkovat za výbornou reprezentaci klubu a města Rokycan.
Mistrovské soutěže pokračují dalším kolem, ovšem tento víkend je pro nás chuďoučký. Áčko má v interlize volno, ženy svůj zápas s Náchodem odložily a tak jediným našim družstvem v akci bude o víkendu béčko, které posílené o domácí výhru nad Rychnovem nad Kněžnou zajíždí na těžkou kuželnu do Karlových Varů. Domácí coby nováček soutěže se pohybuje v klidném středu tabulky a tak nás rozhodně nečeká nic jednoduchého.
V tradičním pondělním podvečeru zajíždí céčko do Plzně na škodovku posílené o domácí výhru nad Slavojem Plzeň a rádo by na tento výkon navázalo. Budeme sledovat snažení našich zástupců na světovém poháru ve Straubingu. O všech událostech vás budeme aktuálně informovat na našich stránkách.
V německém Straubingu byl rozlosován světový pohár juniorů a juniorek. V pátek 10.února se od 10 hodin utká v 1.kole Michal Pytlík s vynikajícím srbským hráčem Robertem Ernjesim a od 12:20 nastoupí Denisa Pytlíková proti Francouzce Magaly Simon.
Ve dnech 10. - 12.února se v německém Straubingu uskuteční světový pohár jednotlivců v kategoriích mužů, žen, juniorů a juniorek. V nominaci České kuželkářské asociace se objevila i dvě jména hráčů SKK Rokycany. V kategorii juniorek nás bude reprezentovat vedle Natálie Topičové z KK Slovan Rosice Denisa Pytlíková a v kategorii juniorů spolu s Petrem Dobešem z TJ Třebíč Michal Pytlík, který sice již do této věkové kategorie nepatří, nicméně podle mezinárodních pravidel coby úřadující mistr republiky má právo účasti. Ve Straubingu bude na startu v každé kategorii 16 startujících, kteří budou soutěžit vyřazovacím systémem na 120 hodů sdružených. Ve čtvrtek 9.2. se uskuteční technická porada a rozlosování a v pátek dopoledne zahájí boje právě junioři a juniorky. Přejeme všem našim hráčům a hráčkám na světovém poháru mnoho úspěchů a věříme, že výraznou stopu zde zanechají naši zástupci SKK Rokycany. Účast našich zástupců na této akci je dalším výrazným úspěchem našeho klubu. O výsledcích vás budeme aktuálně informovat.
Po dlouhé sérii porážek poznaly naše ženy konečně chuť vítězství. Stalo se tak v úvodním utkání osmifinále poháru ČKA ve Kdyni. Výhra 6:0 (2161:1965) nás prakticky posouvá do čtvrtfinále. Nejlepší naší hráčkou byla Daniela Pochylová s 548 poraženými kuželkami.
V 19.kole okresního přeboru hostilo céčko svého souseda v tabulce TJ Slavoj Plzeň "C" a hodlalo přerušit sérii porážek. Toto se mu po velmi dobrém kolektivním výkonu podařilo a navíc uštědřilo svému soupeři po výsledku 8:0 (3068:2882) kanára. Nejlepším hráčem byl Petr Bohuslav s 526 poraženými kuželkami. Za zmínku stojí debut Honzy Valdmana, který ve své premiéře v rokycanském dresu porazil 514 kuželek.
Tak by se ve stručnosti daly charakterizovat sobotní zápasy našich družstev. Potěšily zejména výkony hráčů na které spoléháme a jenž dosud úplně nenaplňovali naše představy.
Radostná zpráva přišla z dalekého Šariše, kde se snažilo áčko získat další důležité body na upevnění předních míst tabulky. Ve vyrovnané úvodní trojici dominoval Pavel Honsa, který se výkonem 617 poražených kuželek stal nejlepším našim hráčem a zároveň převážil misky vah na naši stranu (2:1 a + 62 kuželek pro nás). I ve druhé polovině utkání byla převaha na naši straně, když Vojta Špelina (597) a především Roman Pytlík (615) jasně své soupeře převyšovali, čímž stanovili konečný výsledek 6:2 (3547:3468) a pro nás upevnění 2.místa v tabulce.
V České Třebové nastoupily naše ženy proti poslednímu týmu tabulky s vidinou přerušení sérii porážek. Bohužel úvod utkání jsme vůbec nezachytili a po první čtveřici prohráváme 2:0 o 44 kuželek. V prostřední části se vývoj utkání vyrovnal, když Marta Kořanová a Denisa Pytlíková své duely zvládly, čímž srovnaly stav na 2:2, ale kuželky byly stále v náš neprospěch (-39). Závěr utkání byl jak na houpačce, kdy jsme byli střídavě nahoře a dole. Ještě před závěrečnou dráhou jsme živili naději na bodový zisk, ale domácí hráčky toto rezolutně odmítly, čímž prodloužily naši sérii porážek na šest a tím jsme se propadli do sestupových vod.
Obdobné problémy hrozí našemu béčku, které na jaře zatím nebodovalo. Jejich soupeř Start Rychnov nad Kněžnou nám na podzim v domácím prostředí uštědřil kanára a usiluje o postup do 1.ligy. Naši hráči podali velmi bojovný výkon nad nímž vyčnívá 618 poražených kuželek Pavla Andrlíka mladšího, jenž má interligové parametry. Konečné vítězství 5:3 (3364:3246) nás opět přibližuje poklidnému středu tabulky.
Nedělní souboj lídrů interligy zahájili od nás Michal Pytlík, Honza Endršt a Pavel Honsa. Úvod nám příliš nevyšel, když v polovině první trojice ztrácíme 81 kuželek. I v dalším průběhu ztrácíme, což v poločase značí stav 3:0 a mínus 147 kuželek. Druhý poločas do kterého od nás nastoupili Roman Pytlík, Vojtěch Špelina a Štěpán Šreiber byl od počátku obdobou toho prvního. Naše ztráta neustále narůstala a v polovině již činila 250 kuželek. V závěru jsme úplně odpadli o čemž svědčí konečný výsledek 8:0 (4013:3629). Dlužno dodat, že výkon domácích je nejvyšším náhozem družstva v letošní interlize.
Veľký Šariš.jpg
Po přestávce vyplněné mistrovstvím kraje pokračují soutěže družstev. Všechna naše družstva očekávají soupeři, kteří jim mohou určit další cestu v jejich soutěži.
Áčko čeká náročná mise u našich východních sousedů a dlužno dodat, že jakýkoli bodový import by byl úspěchem. V sobotu čeká naše borce Slavoj Veľký Šariš, který nepatří v interlize k absolutní špičce a ani v domácím prostředí se jim příliš nedaří. V neděli nás čeká soupeř z kategorie nejtěžších ŽP Šport Podbrezová, kde i dílčí bodový zisk bude úspěchem.
Ženy míří rovněž na východ a jejich cílem je Česká Třebová. Domácím patří sice poslední příčka, ale v posledních zápasech se výrazně zvedli, což doložili vítězstvím v Husovicích. Naše ženy již pět zápasů v řadě nezískaly ani bod a tak by se zisk z Třebové hodil.
Na domácích drahách hostí v sobotu béčko jednoho z kandidátů postupu do 1.ligy Start Rychnov nad Kněžnou. Béčko rovněž čeká již čtyři kola na bodový zisk, což jej odsunulo do pásma sestupu a proto by bylo dobré, aby body zůstaly doma.
O to samé se bude snažit v tradičním pondělním podvečeru céčko. Soupeřem mu bude nejbližší soused v tabulce Slavoj Plzeň "C" a naši hráči by jistě rádi zase pocítili radost z vítězství.
O všech výsledcích našich družstev vás budeme aktuálně informovat na našich stránkách.
V dalším utkání okresního přeboru zajíždělo céčko na půdu prvního týmu tabulky TJ Dobřany "B". Domácí potvrdili roli favorita a zvítězili jednoznačně 7:1 (2521:2304), když náš čestný bod získal David Wohlmuth a nejlepším hráčem byl Petr Bohuslav (413). Céčko tak stále čeká na první jarní výhru.
Mistrovství Plzeňského kraje nám přinesl zisk celkem čtyř titulů a sedmi postupových míst na mistrovství republiky.
Na naší kuželně soutěžily junioři a juniorky a naše žhavá želízka se naplno projevila. V juniorkách dominovala Denisa Pytlíková, která zisk mistrovského titulu ozdobila kvalitním výkonem 597 poražených kuželek. V juniorském poli dosáhl ve vyrovnaném souboji o 2.místo Pavel Andrlík na bronzový stupínek.
V Plzni bojovaly muži i ženy. Ve Štruncových sadech dominovala Terezka Krákorová, když ji k mistrovskému titulu stačilo průměrných 552 poražených kuželek, zatímco Roman Pytlík si k obhajobě titulu na Slavoji přibalil i rekord kuželny (661).
Opravdová bomba vybuchla v Dobřanech, kde bojovali senioři. Náš jediný zástupce Vašek Webr překvapil všechny své soupeře a výkonem 597 poražených kuželek získal svůj premiérový mistrovský titul.
KP muži 2017.jpg
KP ženy.jpg
Následující utkání
"A"
 

"Ž"
 

"B"

 dorost 
 

"C"
 
"D"
 

 ZP
 

Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one