"/> Hlavní stránka - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2732"
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?
Za me chudak, kdo se neumi pod nazor podepsat
Čím dál tim horší články. Chudák ten hráč o kterým se píše. Nikdo nemůže vědět jestli ho něco bolelo nebo proč nezahral. Ale takhle to napsat? Za mě velmi špatné.

Hlavní stránka

Mistrovské soutěže nabírají na tempu a o nadcházejícím víkendu mají naše družstva nabitý program a navíc většina z nich čeká soupeři z nejbližšího sousedství.
Na našich drahách bude neobyčejně rušno. V sobotu před obědem přivítají naše ženy KK Konstruktivu Praha a budou ji chtít dozajista oplatit těsnou porážku z podzimu a také si napravit trochu pošramocenou pověst po slabém výkonu v Duchcově.
Po tomto utkání nás čeká první vrchol víkendu v podobě utkání áčka s KK PSJ Jihlava. Hosté jsou druhý nejlepší český tým v interlize a v tabulce jim patří 4.příčka. Naši borci, posíleni o vítězství z Luhačovic, budou určitě usilovat o odvetu za podzimní porážku. Aby tomu nebylo málo, tak hned v neděli dopoledne přivítáme nejbližšího souseda v tabulce tým ŠKK Trstená Starek, jehož oporou je slovenský reprezentant a mistr světa ze sprintu v 2014 z Brna Ivan Čech (po Vilmoši Zavarkovi další výrazná světová extra třída). Naši hráči by určitě rádi získali plný počet bodů a plné hlediště by k tomu mohlo přispět.
Jediným družstvem, které zajíždí na dráhy soupeře je béčko. Soupeřem jim bude nejbližší soused v tabulce Dynamo Liberec a po domácí porážce by to chtělo získat nějaké body z venku.
V tradičním pondělním podvečeru hostí céčko TJ Přeštice "A" a po nadějném výsledku v uplynulém kole by rádo naplno bodovalo.
O všech těchto zápasech vám budeme aktuálně informovat na našich stránkách.
V 16.kole okresního přeboru zajíždělo naše céčko do Plzně na "Sokol". Soupeřem jim byl tým s popředí tabulky Sokol Plzeň V. "B". Domácí potvrdily roli favorita a zvítězily 6:2 (2450:2400). Naši hráči podali bojovný výkon z něhož vynikl Pavel Andrlík nejlepším našim výkonem 420 poražených kuželek. Přes hranici 400 kuželek se ještě dostali Jan Ungr (416) a Petr Bohuslav (412).V tabulce patří céčku nadále 10.místo.
Další ročník tohoto turnaje je minulostí. Palma vítězství zůstala opět doma, byť letos jen z poloviny. Dvojice Michal Pytlík a Kateřina Fajdeková dosáhla kvalitního výkonu 1224 poražených kuželek. Přes tuto hranici se dostali i druzí Josef Pauch s Petrem Farou. Triumf domácích dokonali už s odstupem Roman Pytlík s Vojtěchem Špelinou. Účast 60 dvojic (40 registrovaných a 20 neregistrovaných) je průměrná, ale dlužno dodat, že ve stejném termínu probíhaly ještě dvě kvalifikace pro mistrovství republiky dvojic. Z našeho turnaje si účast zajistily Roman Pytlík s Vojtěchem Špelinou, Blanka Mizerová s Lidmilou Fořtovou a Michal Pytlík s Kateřinou Fajdekovou.
Pořadatele děkuji všem za účast a rádi všechny přivítají na příštím ročníku.
Odvetná část mistrovských soutěží začala pro naše družstva se střídavými úspěchy.
Radost nám udělalo áčko, které v dramatickém utkání veze zlaté body z Luhačovic. Do utkání jsme vstoupili skvěle, když v úvodní čtveřici Michal Pytlík i Dan Neumann své duely vyhráli a získali i náskok 40 kuželek. V prostřední části zvítězil Štěpán Šreiber, zatímco Vojta Špelina na svého dobře hrajícího soupeře nestačil. Po druhé rundě tedy vedeme 3:1, ale ztrácíme 1 kuželku. Drama pokračovalo i v závěrečné čtveřici, když se skóre přelévalo z jedné strany na druhou. Nakonec se zastavilo na smírném stavu, ale protože Roman Pytlík svůj duel vyhrál, potvrdil tím konečný výsledek 5:3 (3532:3532). První hvězdou utkání byl náš Michal Pytlík, když porazil skvělých 629 kuželek. Přes magickou hranici 600 kuželek se ještě od nás dostali Roman Pytlík (604) a Daniel Neumann (601). Áčko si tak upevnilo 2.místo v tabulce.
Další řádky již tak potěšitelné nebudou. V domácím prostředí zklamalo naše béčko, když podlehlo Lokomotivě Tábor 2:6 (3293:3318). Ve vyrovnaném utkání jsme nezvládli některé koncovky jednotlivých drah a především slabší hra Vaška Fürsta, který ztratil propastných 56 kuželek. Na druhou stranu potěšily výkony Petra Fary (607) a Martina Prokůpka (582).
Zklamání nám připravily také ženy, které po velmi slabém výkonu prohrály v Duchcově 1:7 (3054:3279), když čestný bod získala nejlepší naše hráčka Denisa Pytlíková (551).
Po prologu v podobě okresních přeborů se naplno rozjíždí jarní část mistrovských soutěží. Postavení našich družstev po podzimní části je vcelku uspokojivé, ale jak známo zajíci se počítají až po honu a tak doufáme, že stejně pozitivní hodnocení budeme mít i v konečném účtovaní.
V úvodním jarním kole se na domácích drahách představí béčko, které hostí Lokomotivu Tábor a bude mu chtít oplatit porážku z podzimu. Družstvo posílil Honza Kříž ze Sokola Utvina a i forma některých hráčů se jeví velice slibně a proto věřme, že tak zkušený kádr s podporou plného hlediště dokáže tyto atributy přetavit v bodový zisk.
Ženy zajíždějí do Duchcova a rády by navázaly na překvapivé výsledky z podzimu. Tento fakt ještě umocňuje, že v domácím prostředí jsme našemu soupeři ve vyrovnaném utkání podlehly a tudíž mají naše děvčata o motivaci postaráno. Duchcov je však v domácím prostředí velice silný a tak jakýkoliv bodový zisk bude úspěchem.
Naše vlajková loď má před sebou dalekou plavbu do Luhačovic. Na podzim jsme tohoto soupeře dvakrát porazili (v domácím prostředí a na neutrální půdě ve finále superpoháru), ale domácí nám nyní určitě nic nedarují a tak můžeme očekávat tuhý boj o každý bod. Utkání může hodně napovědět, jak je to s našimi ambicemi na obhajobu mistrovského titulu.
V tradičním pondělním podvečeru sehraje naše céčko těžké utkání na půdě předního týmu tabulky okresního přeboru Sokola Plzeň V. "B" a i zde by jakýkoliv bodový import byl příjemným překvapením.
O všech utkání našich družstev vás budeme informovat na našich stránkách.
Jarní část soutěží zahájily tradičně okresní přebory mužů, žen, seniorů a seniorek, kterého se od nás zúčastnilo celkem 12 hráčů a hráček. Potěšilo, že z tohoto počtu prakticky všichni (až na Martina Maršálka) postoupily na krajské přebory, které se uskuteční 28.ledna (tam ještě přibude Roman Pytlík coby obhájce). V kategorii mužů a žen navíc slavíme double, když na domácích drahách zvítězila Daniela Pochylová před Terkou Krákorovou, v mužích pak v Plzni na "škodovce" zvítězil Honza Endršt před Pavlem Honsou. Kompletní výsledkové listiny najdete pod článkem.
okres muži.jpg
okres ženy.jpg
Náš oddíl pořádá v tradičním termínu 6.ročník memoriálu Václava Chmelíře. Tento turnaj je kvalifikací pro mistrovství ČR dvojic a také vhodnou přípravou pro jarní mistrovské soutěže. Loňské vítězství obhajuje domácí dvojice Pavel Honsa s Janem Endrštem. V souboru pod touto pozvánkou je rozlosování, které budeme průběžně aktualizovat, stejně jako následně výsledky. Na vaši účast se těší kuželkáři SKK Rokycany.
Již tradičně zakončujeme rok vánočním koulením jehož součástí je turnaj na 100 hodů do dorážky. Celkem 17 mužů a 7 žen se postavilo na start, aby svedlo poslední soutěžní start v tomto kalendářním roce. Výsledky sice nejsou až tak důležité, ale i přesto dlužno dodat, že jsme byli svědky velice kvalitních výkonů. Celkem desetkrát padla hranice 300 poražených kuželek, což opět dokumentovalo kvalitu hráčů SKK Rokycany. Nedílnou součástí této akce je však společenské setkání členů oddílu, které podtrhlo úspěšné zakončení roku.
vánočák celkem.jpg
vánočák ženy.jpg
vánočák muži.jpg
vánočák komplet.jpg
vánoček láďa.jpg
Finále mistrovství oddílu zakončilo soutěžní část roku 2016. Celkem 8 mužů a 5 žen splnilo podmínky pro účast v tomto klání. Bohužel zdravotní trable na poslední chvíli vyřadily z účasti obhájkyni loňského vítězství Terezku Krákorovou. Nejvýhodnější výchozí pozici v obou kategorií tak měla rodina Pytlíkových a tuto roli bezezbytku naplnily. V soutěži mužů dominoval obhájce titulu Roman Pytlík. Nejlepšího výkonu ovšem dosáhl mimo soutěž startující Jan Endršt, který se vrací po vleklém zranění a jeho výkon 602 poražených kuželek vzbuzuje oprávněné naděje pro jarní boje v interlize.
Zlatou tečku za letošním mistrovstvím oddílu napsala nejúspěšnější hráčka prvoligového družstva žen Denisa Pytlíková. Svůj premiérový titul orámovala absolutně nejlepším výkonem dnešního klání 613 poražených kuželek, kterému aplaudovala i hrstka nejvěrnějších fanoušku.
Soutěžní část roku 2016 je minulostí. Letos nás ještě čeká Vánoční koulení, které se uskuteční 26.prosince od 12 hodin.
Muži.jpeg
Ženy.jpeg
Následující utkání
"A"
 

"Ž"
 

"B"

 dorost 
 

"C"
 
"D"
 

 ZP- venku - 22. - 23.6. (Praha)
 Slavia cup

Pohár ČKA
 
"A" - venku - 2.6./15:00
 Hvězda Trnovany

"B"
 

"Ž" - venku - 2.6./17:30
 KC Zlín
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one