"/> Hlavní stránka - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7686"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

Hlavní stránka

Dalšími zápasy pokračovalo 2.kolo interligy a úvodní kolo 1.ligy žen. Obě naše družstva hrála na drahách svých soupeřů se střídavými úspěchy.
Áčko bylo v duelu s Interem Bratislava mírným favoritem a od počátku to dávalo najevo, když v polovině utkání vedlo 2:1 o 54 kuželek. Ve druhé šestici se karta obrátila a domácí výsledek otočily. Doslova v hodině dvanácté se našim hráčům povedlo srovnat krok na kuželky a připsat si cenné vítězství 5:3 (3499:3499), když největšími oporami našeho týmu byly naše nové akvizice Míra Šnejdar (619) a Michal Jirouš (614).
Ženy zajížděly do Prahy na Žižkov, kde se utkaly se Slavii Praha a na utkání by nejraději rychle zapomněly. Zápas se jim vůbec nepovedl, což dokládá výsledek 1:7 (3035:3356), když jediný bod získala nejlepší naše hráčka Denisa Pytlíková (552).
V předehrávce úvodního kola 3.ligy zajíždělo naše béčko do Plzně na Škodovku. Domácí, kteří v uplynulé sezóně do posledního kola bojovaly o záchranu s námi po dvě třetiny držely krok. Závěr patřil našim hráčům, kteří po výsledku 6:2 (3259:3227) si na své konto připisují prvé dva body. Nejlepším našim hráčem a celého utkání byl Petr Fara s 577 poraženými kuželkami.
Po interlize odstartují o tomto víkendu také ligové soutěže. Všechna naše družstva zajíždějí na dráhy svých soupeřů, takže pokud jsi nechcete tam či onam udělat výlet sledujte naše stránky, kde vás budeme aktuálně informovat o našich výsledcích.
Již v pátek zajíždí béčko do Plzně, kde se utká s SK Škodou VS Plzeň. Domácí v loňském ročníku do posledního kola bojovaly o záchranu, zatímco naše družstvo po letech sestoupilo do 3.ligy a tudíž pro oba týmy je tento duel důležitým vstupem do soutěže.
Daleká cesta čeká naše áčko. Cílem cesty bude metropole našich východních sousedů Bratislava, kde se v sobotu utkáme s KK Interem Bratislava. Naši hráči by rádi navázali na výkon z úvodního zápasu na Modrance a tím přidat další bodový import na své konto.
Do našeho hlavního města zamíří ženy, jenž se v Praze na Žižkově utkají s tradičním soupeřem KK Slavia Praha. V loňském ročníku obě utkání vyhrály naše hostitelky, naproti tomu naše děvčata byla úspěšnější v pohárovém klání. Všechna utkání byla však velmi vyrovnaná a totéž se očekává i v sobotním odpoledni.
S mírným optimismem jsme vzhlíželi k úvodnímu utkání nového ročníku interligy, byť náš soupeř ŠK Modranka v domácím prostředí byl považován za mírného favorita. Naši hráči od úvodních hodů se této teorii vzepřeli. Na úvod jsme nasadili Martina Procházku a Michala Jirouše. Martin od počátku nedal svému soupeři sebemenší šanci, zatímco Michal měl cestu k bodu poněkud trnitější, ale nakonec se výkonem 617 poražených kuželek stal nejlepším našim hráčem a upravil stav po úvodní čtveřici na 2:0 a plus 58 kuželek pro nás.
V prostřední části za nás nastoupili Miroslav Šnejdar a Roman Pytlík. Roman neměl se svým soupeřem příliš práce a snadno připsal na naše konto další bod, na druhé straně ve vyrovnaném duelu v závěru tahal Míra za kratší konec a i když překonal "šestistovku" (601) bod zásluhou nejlepšího výkonu utkání získal soupeř. Přesto je stav před závěrem 3:1 a náš náskok se zvýšil na 113 kuželek.
Závěr patřil Danovi Neumannovi a Honzovi Endrštovi. Dan svůj duel prohrál především zásluhou prohozené existence na třetí dráze. Honza rozhodl o zisku bodu již po třech drahách, čímž stanovil konečný výsledek na 6:2 (3526:3398).
Zisk bodů z drah soupeře by mohl být tím největším dopingem do dalších zápasů o čemž se můžeme přesvědčit již příští týden, kdy zajíždíme opět na Slovensko, kde v hlavním městě poměříme síly s KK Inter Bratislava.
Nový soutěžní ročník odstartuje o tomto víkendu, kdy je na pořadu úvodní kolo interligy. Naše družstvo cestuje na Slovensko do Trnavy, kde se utká s ŠK Modranka. V loňské sezóně se obě družstva umístila v těsné blízkosti (domácí skončily 8. a my 9.) a v obou duelech platilo můj dům, můj hrad, když v domácím prostředí jsme zvítězily 6:2 a na půdě našeho soupeře jsme po boji podlehly těsně 3:5. Při pohledu na soupisky obou týmů zjistíme, že domácí mají téměř totožnou soupisku jako loni, zatímco my jsme oproti loňsku posílily. Jak se tyto ukazatele projeví v praxi se budeme moci přesvědčit již v sobotu.
O průběhu a výsledku vás budeme informovat na našich stránkách.
V generálce na novou interligovou sezónu jsme hostili účastníka 1.bundesligy FEB Amberg. Na úvod jsme nasadili Martina Procházku a Romana Pytlíka. Martin vlétl do duelu jak uragán a získal první dvě dráhy při vynikajícím poločase 339. Po obrátce soupeř srovnal stav drah a nakonec o jednu kuželku získal i první bod, přesto byl Martin výborným výkonem 633 poražených kuželek nejlepším našim hráčem. Ve druhé dvojici Roman od počátku na svého soupeře ztrácel, skvělou třetí dráhou vykřesal jiskřičku naděje, ale soupeř si v závěru duel pohlídal. Po úvodní čtveřici prohráváme 0:2 o 11 kuželek.
Do prostřední části jsme nasadili naše nové posily Michala Jirouše a Miroslava Šnejdara. Michalovi se příliš nedařilo a svůj souboj s legionářem v dresu soupeře Milanem Wagnerem jasně prohrál, na druhou stranu Míra měl od počátku duel plně ve své moci, ale slabší třetí dráha nahlodala Mírovo sebevědomí a soupeř nakonec souboj se štěstím otočil. Po dvou třetinách prohráváme hrozivě 0:4 o 69 kuželek.
Závěr dostala na starost dvojice Jan Endršt a Dan Neumann, kteří se pokoušeli o zázrak, jenž by se rovnal remise a od úvodních hodů za tímto cílem šli. V poločase závěrečné čtveřice již svítilo na naši straně o 8 kuželek větší číslo a do konce náskok ještě vzrost, což stanovilo konečný výsledek na 4:4 (3540:3490). Remíza je určitě cenná, ale při troše štěstí jsme mohli i vyhrát, proto věřme, že to pomyslné štěstíčko nám bude přát při vstupu do nové interligové sezóny 8.září v Trnavě, kde se utkáme s ŠK Modranka.
V Brně na kuželně Moravské Slavie se uskutečnilo 4.MČR ve sprintu zrakově postižených. Ve startovním poli 34 startujících se neztratili ani členové našeho klubu, jenž získali dvě bronzové, jednu stříbrnou a zásluhou Václava Webra, jenž opanoval kategorii B3 i jednu zlatou medaili. Stříbro přidala v kategorii B1 Kamila Vlasáková, jenž ve finále srdnatě vzdorovala fenomenální Daniele Hladíkové ze Sokola Brno IV.. V souboj Opava - Rokycany se proměnila kategorie B2. Bohužel oba naši zástupci Václav Fair i Miroslav Srníček své semifinálové duely prohráli a museli se spokojit s bronzovou medaili. V medailové bilanci jsme obsadili 2.příčku právě za borci z Opavy, přesto je zisk čtyř cenných kovů velký úspěch našeho klubu.
B3.JPG
B1.JPG
B2.JPG
Zahájení nového ročníku mistrovských soutěží družstev se kvapem blíží, vždyť interliga startuje již za týden (áčko zahajuje na Slovensku v Trnavě) a ligové soutěže o týden později.
Naše vlajková loď má za sebou první přípravný duel, když podlehlo loňskému 4. týmu 1.bundesligy SKK Raindorf na jeho drahách 1:7. Generálkou na nadcházející sezónu bude tuto sobotu domácí duel s dalším účastníkem 1.bundesligy FEB Amberg, jenž obsadil 8.místo. V tomto utkání představíme naše posily pro nadcházející sezónu, které by měly naše barvy posunout na pozice na které byly naši příznivci v uplynulých sezónách zvyklý.
První akvizicí je Miroslav Šnejdar, jenž přichází na hostování z ASK Lovosice. Míra hrál v minulé sezóně 1.ligu za Hvězdu Trnovany a s průměrem 584,9 obsadil 14.místo, ale dle zisku bodů pro družstvo byl dokonce 5. nejlepším hráčem soutěže, když získal 16,5 bodů ze 22 možných.
Druhou posilou je Michal Jirouš, jenž přichází na hostování z SKK Náchod. Michal se v loňské sezóně vrátil po letech strávených v německé bundeslize domů a hostoval v třetiligové Rokytnici nad Jizerou, kde byl jednoznačně nejlepším hráčem s průměrem 617,8. Svoji kvalitu potvrdil na našich drahách v květnu při MČR mužů, kde obsadil ve finále 3.místo.
Tyto vizitky jsou tou nejlepší pozvánkou na sobotní generálku, která začíná v tradičním čase 13:30 hodin.
Začátek sezóny se blíží a proto je nezbytně nutné doladit naše sportoviště do takových parametrů, které by splňovaly interligové a ligové parametry. Z tohoto důvodu vyhlašuje vedení klubu na úterý 28.8. a pátek 31.8. po oba dny od 17:00 hodin brigády na kuželně. Věříme, že nám pomůžete připravit naši kuželnu, tím že se sejdeme v co největším počtu.

Děkujeme

Výbor klubu
V Přerově byla definitivně ukončena sezóna 2017/18 vyhlášením ankety kuželkář roku. Podle očekávání se jimi staly Jan Bína z Lokomotivy Česká Třebová a Lucie Vaverková z KK Slovan Rosice. Vynikající 2.místo mezi muži obsadil náš Jan Endršt, který si tímto dal pomyslnou třešničku na už tak dobrý dort. Zbývá dodat, že mezi juniorkami obsadila 3.místo u nás hostující Veronika Horková a na děleném 8.místě skončila Denisa Pytlíková.
kuzelkar_17-18[1].jpg
Následující utkání
"A" - doma - 27.10./13:30
 TJ Slavoj Veľký Šariš
"A" - doma - 28.10./10:00

 ŠK Železiarne Podbrezová

"Ž" - venku - 20.10./11:00
 SKK Náchod

"B" - venku - 20.10./10:00
 TJ Elektrárny Kadaň
 dorost - venku - 21.10./10:00
 TJ Jiskra Hazlov

"C"
 
"D"
 

 ZP
 

Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one