"/> Hlavní stránka - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3985"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

Hlavní stránka

Dnešní utkání a jejich průběh bych rozhodně nedoporučoval lidem jenž mají problémy se srdcem. Vyrovnané boje doslova o každou kuželku jsme sledovaly ve všech třech utkáních.
Na úvod jsme byly svědky souboje našich žen s úřadujícími mistryněmi republiky KK Slovan Rosice. Vše co jsem napsal do pozvánky na tento duel se do puntíku splnilo. Úvod ozdobila naše nejlepší hráčka v tomto utkání Denisa Pytlíková (575) a nestárnoucí Naděžda Dobešová - první hvězda utkání s 596 poraženými kuželkami. Prostřední část rozhodla o konečném výsledku, když duo Lenka Findejsová s Míšou Rubášovou svůj souboj s Natálkou Topičovou nezvládlo a když k tomu připočteme nešťastnou porážku Míši Provazníkové, tak se utkání za stavu 1:3 a mínus 115 kuželek už jen dohrávalo. Závěr přinesl dramatický souboj Terky Krákorové s Luckou Vaverkovou z kterého vyšla vítězně o pouhé dvé kuželky hostující hráčka a korekci výsledku Daniely Pochylové. Prohráváme 2:6 (3228:3320), ale při troše štěstí jsme mohly i bodovat.
Po tomto dramatu přišla další lahůdka v podobě interligového mače s KK PSJ Jihlava a jakoby v pozvánce na tento zápas byl i scénář. Ústřední postavou první čtveřice byl Martin Procházka (606), nicméně průběžný stav byl 1:1 a plus 6 kuželek pro nás. Druhé čtveřici kraloval Dan Neumann, ale všichni čtyři se vešli do pouhých 4 kuželek a tak před závěrem je stav 2:2 a plus 10 kuželek pro nás. V závěru doslova tekly nervy a to jak v hledišti, tak na drahách. Nakonec se stal ústřední postavou Vojta Špelina (636) jenž zdolal nejlepšího hráče soupeře Daniela Brauna o 13 kuželek a když Michal Jirouš prohrál se svým soupeřem o 14, svítil na ukazateli konečný stav 5:3 (3545:3536). Tentokrát se k nám přiklonilo to pomyslné štěstíčko.
Závěr sobotního programu obstaralo béčko, jenž hostilo vedoucí družstvo soutěže Kuželky Aš. Ani toto utkání nebylo určeno pro osoby se srdeční slabostí o čemž svědčí průběh jednotlivých čtveřic (1:1 a -11; 2:2 a -1). V závěru se skóre přelévalo z jedné strany na druhou, aby se nakonec misky vah přiklonily na naši stranu. Vítězíme 6:2 (3284:3248) i zásluhou první hvězdy utkání Martina Prokůpka (594).
Týden se s týdnem sešel a máme tu další kolo ligových soutěží. Všechna naše družstva hrají v domácím prostředí a tak se mají naši příznivci na co těšit.
Vše odstartují jako obvykle ženy, které v sobotním dopoledni hostí úřadujícího mistra KK Slovan Rosice. Hostující hráčka v letošní sezóně až tak své soupeře neválcují (dokonce v domácím prostředí prohrály se Slavii), přesto jejich kádr vzbuzuje respekt, vždyť vidět v akci několikanásobné mistryně světa Naďu Dobešovou, Lucii Vaverkovou či Natálku Topičovou stojí jistě za to. Naše děvčata čeká velice těžké utkání a přízeň fanoušků by si určitě zasloužily.
Po tomto mači přivítá áčko v dalším kole interligy KK PSJ Jihlava. Hosté měly pomalejší vstup do soutěže, ale v posledních kolech dokazují proč skončily v loňské sezóně na 5.místě. Naše hráče čeká rozhodně houževnatý soupeř, který neprodá svoji kůži lacino.
Závěr sobotního programu na našich drahách obstará béčko, jenž přivítá vedoucí celek soutěže Kuželky Aš. Hostující hráči v dosavadním průběhu soutěže okusili pouze jednou hořkost porážky a tudíž ani tady to pro nás nebude žádná selanka.
Nedělní dopoledne je vyhrazeno dorostu, jenž přivítá hráče z hlavního města KK Konstruktivu Praha. Naši hráči budou jistě chtít navázat na první bodový zisk z minulého kola a ve svém posledním letošním startu poprvé naplno bodovat.
Všechna utkání našich družstev můžete krom přímé účasti sledovat na našem YouTube kanálu a další podrobnosti najdete na našich stránkách.
Nedělní utkání našich družstev nám sice příliš radosti nepřinesly, nicméně hanbu naši hráči rozhodně neudělali.
V Trstěné jsme očekávali, že nás nečeká žádná selanka. Domácí patří ke špičkovým týmům interligy a dokonce si brousí zuby i na Podbrezovou. V úvodu jsme měli dost smůly, když Honza Endršt úvodní dvě dráhy prohrál o jednu kuželku. Smolně prohrál svůj duel i nejlepší náš hráč v tomto utkání Míra Šnejdar (2:2 na dráhy, 636:629 na kuželky). Závěr už jsme jen korigovali výsledek. Prohráváme 2:6 (3587:3654), ale nemáme se za co stydět, při troše štěstí jsme nemuseli odjet s prázdnou.
V domácím prostředí nás potěšil dorost prvním bodovým ziskem i když při troše štěstí mohl místo bodu brát oba. Na remíze 2:2 (1537:1547) má obrovský podíl Dominik Černý, který se blýskl skvělým výkonem 585 poražených kuželek.
Sobotní zápasy nám přinesly poloviční radost. Zatímco áčko doslova nadělovalo, béčko svoji venkovní neporazitelnost ztratilo.
Áčko vstupovalo do duelu s Tatranem Sučany jako mírný favorit. K vítězství nás nasměrovala již úvodní čtveřice, kde se zaskvěl především Honza Endršt (první hvězda utkání s 655 poraženými kuželkami). Skvěle mu sekundoval Pavel Honsa (613), takže po první čtveřici vedeme 2:0 a k dobru máme 86 kuželek. Druhá čtveřice definitivně zlomila odpor domácích. Zásluhu na tom měl především Míra Šnejdar (649). Čtvrtý bod přidal Martin Procházka, takže před závěrem je stav 4:0 a plus 212 kuželek. Závěr se již dohrával z povinnosti, přesto ani Michal Jirouš ani Vojta Špelina nedali svým soupeřům šanci na zisk byť jen čestného bodu. Vyhráváme 8:0 (3714:3484) a zítra můžeme hrát s větším klidem.
To béčko má pocity přesně opačné. Vstup do utkání v Hazlově se nám vydařil, když po první čtveřici jsme vedli 2:0 a k dobru jsme měli 67 kuželek. To však bylo z naší strany vše a po zbytek utkání jsme již pouze statovali. Prohráváme 2:6 (3217:3317) a v tabulce klesáme na 3.místo. Nejlepším našim hráčem byl Pavel Andrlík mladší (573).
Dalším kolem pokračují mistrovské soutěže a naše elitní mužské týmy mají zeměpisně naprosto rozdílnou cestu. Áčko čeká cesta na východ, kde se v sobotu utkají s Tatranem Sučany a v neděli s Trstenou Starek. V sobotním duelu rozhodně nejsme bez šance a bodový import by byl určitě povzbuzením do nedělního utkání v němž budou domácí vysokými favority.
Béčko cestuje do Hazlova, kde by rádo napravilo domácí zaváhání. Soupeř však v domácím prostředí ještě neztratil ani bod a tak ani tady nečeká žádná selanka.
V domácím prostředí přivítají dorostenci soupeře ze Sezimova Ústí a budou usilovat o první body v soutěži.
O všech výsledcích našich družstev vás budeme informovat na našich stránkách.
O sváteční den se podává sváteční menu. Nejinak tomu bylo v nedělním dopoledni, kdy na naše dráhy zavítal soupeř z kategorie top ŠK Železiarně Podbrezová. Zaplněné hlediště mohlo obdivovat hru světového hráče číslo 1 Vilmose Zavarka či slovenského rekordmana Erika Kunu, ale také i statečný odpor našich hráčů, který však bohužel nebyl korunován alespoň čestným dílčím bodem. Porážka 0:8 (3530:3743) se fakticky čekala, potěšil však vzestup formy Martina Procházky, jenž byl nejblíže tomu čestnému bodu a kvalitní stabilní forma v tomto utkání našeho nejlepšího hráče Vojty Špeliny (609).
Sobotní utkání našich družstev nám přinesly zisk pěti bodů ze šesti, čemuž odpovídá jejich postavení v tabulce.
Program zahájily ženy duelem s nováčkem soutěže Lokomotivou České Budějovice. Hostující hráčky se ukázaly jako houževnatý soupeř o čemž svědčil průběh celého utkání, kdy jejich odpor zlomily naše hráčky až v závěrečné čtveřici. Úvod utkání patřil našim děvčatům, když Veronika Horková svůj duel remizovala a Denisa Pytlíková získala bod za nejlepší výkon utkání (591). Prostřední část se našim děvčatům příliš nepovedla, když Míši Provazníková i Rubášová své souboje prohrály. Hostující hráčky v tuto chvíli vedly 2,5:1,5, ale větší počet poražených kuželek byl na naši straně. Závěr utkání byl plně v režii Terky Krákorové a Daniely Pochylové, které nejenže své souboje vyhrály, ale taky navýšily náskok v počtu poražených kuželek. Vítězíme 5,5:2,5 (3294:3109) a držíme kontakt s čelem tabulky.
Po tomto utkání nastoupilo áčko k dalšímu interligovému utkání. Soupeř Slavoj Veľký Šariš svým postavením v tabulce vzbuzoval určitě respekt, nicméně naši hráči rozhodně nechtěli prodat svoji kůži lacino. Na úvod jsme nasadili duo Jan Endršt a Dan Neumann. Honza po úvodní prohrané dráze na dalších třech dominoval a zaslouženě získal první bod. To Danovi stačily tři dráhy na zisk bodu i přestože prohrál na kuželky. Po úvodní čtveřici vedeme 2:0 a k dobru máme 11 kuželek. V prostřední části nastoupili Pavel Honsa a Míra Šnejdar, kterého od 66. hodu vystřídaql Martin Procházka. Zatímco Pája neměl se soupeřem příliš mnoho práce, Míra od počátku na soupeře nestačil, což před závěrem znamená stav 3:1 a plus 46 kuželek. Závěr obstarali Vojta Špelina a Michal Jirouš a konečně jsme se dočkali překonání hranice 600 poražených kuželek. Vojta po úvodní prohrané dráze svého soupeře jasně přehrál a svůj výkon 619 poražených kuželek potvrdil skvělou poslední dráhou (175). V nádherném duelu dvou nejlepších hráčů potvrdil Michal naše vítězství 7:1 (3551:3445) nejlepší výkonem dne 634 poražených kuželek.
Závěr sobotního programu obstaralo béčko, které přivítalo hráče z Teplic. Utkání jsme měli po celou dobu pod kontrolou, ale hostům se v poslední dorážce povedlo utkání dovézt k remíze 4:4, když na kuželky jsme zvítězili 3273:3240. Touto ztrátou jsme v tabulce klesli na 2.místo za Kuželky Aš.
Dalším kolem pokračují mistrovské soutěže a všechna naše družstva mají výhodu domácích drah a vy naši příznivci si určitě přijdete na své.
Vše odstartují v sobotu dopoledne ženy, které hostí nováčka soutěže z Českých Budějovic. Hostující hráčky na úvod porazily doma pražskou Konstruktivu a od té chvíle počítají pouze porážky. Naše děvčata se naopak budou chtít rehabilitovat za nevydařený zápas v Náchodě a udržet se v horní polovině tabulky a k tomu vede jediná cesta - zvítězit.
Po tomto utkání nastoupí áčko k dalšímu interligovému utkání proti hostům ze Slovenska Slavoj Veľký Šariš. Hosté v průběžné tabulce okupují první příčku, což je tou největší pozvánkou do hlediště. Naši hráči měli tři týdny volno a tak doufejme, že načerpali dostatek sil k úspěšnému výsledku.
Závěr sobotního programu obstará béčko, jenž bude hájit první příčku v tabulce proti Teplicím. Naši rezervě se paradoxně doma příliš nedaří, což vyvolává řadu otazníku pro tento duel.
Na nedělní dopoledne je připravena naprostá lahůdka v podobě duelu s nejlepším týmem interligy a v současnosti jedním z nejlepších světových týmů ŠK Železiarne Podbrezová v sestavě se světovým hráčem číslo 1 Vilmosem Zavarkem.
O všech výsledcích našich družstev vás budeme informovat na našich stránkách.
Již po 25 se sjely zrakově postižení kuželkáři do Rokycan, aby bojovaly o pohár starosty města. Na start se postavilo celkem 66 hráčů a hráček z Německa, Slovenska a České republiky. V této nabité konkurenci se neztratily ani domácí hráči, kteří ve třech případech stanuly na stupních vítězů. Své kategorie ovládli Jan Ungr (kategorie open s absolutně nejvyšším náhozem turnaje - 753 poražených kuželek) a Václav Webr (kategorie B3 slabozrací), druhé místo obsadil Miroslav Srníček (kategorie B2 zbytky zraku). Pohár pro nejlepší družstvo opět zůstal doma, čímž domácí hráči ovládli tento podnik již po čtvrté za sebou. Tento triumf věnovaly Janě Rašpličkové, jenž stála u zrodu tohoto klání a která 12.října ve věku 79 let opustila naše řady.
Dalším kolem pokračovaly tuzemské soutěže a nám přinesly jen poloviční radost.
Ženy zajížděly na horkou půdu do Náchoda a utkání se jim vůbec nepovedlo. Od počátku jsme na domácí výrazně ztrácely a konečný výsledek 7:1 (3337:3026) by se s klidem dal nazvat debaklem. Čestný bod získala Denisa Pytlíková. V průběžném pořadí to znamená pokles na 6.místo.
S touhou odčinit domácí porážku zajíždělo posílené béčko do Podbořan, kde se utkalo s týmem Elektrárny Kadaň a od počátku tahalo za kratší konec provazu. V závěru se podařilo výsledek otočit a po vítězství 5:3 (3201:3134) figurujeme nadále na čele tabulky. Nejlepším hráčem utkání byl Honza Endršt (591).
Následující utkání
"A" - doma - 12.1./13:30
 ŠK Modranka
"Ž" - doma - 12.1./9:30
 TJ Spartak Přerov

"B" - doma - 12.1./17:00
 TJ Kovohutě Příbram
 dorost - venku - 13.1./10:00
 KK Lokomotiva Tábor

"C" - venku - 7.12./17:00
 TJ Přeštice "B"
"D" - doma - 10.12./17:00
 SKK Rokycany "E"

"E" - venku - 10.12./17:00 
 SKK Rokycany "D"

facebook-512.png
youtube-1837872_960_720.png
Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one