"/> Hlavní stránka - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5747"
Nikoho konkrétního. Šlo mi o to, že když se zápas nepodaří jednomu, tak se to dá ještě zvládnout, ale v sobotním případě byl ten nezdar větší. Bohužel o to větší zklamání je ten fakt, že to utkání bylo velmi dobře rozehráno.
Václave,tak prozradil,koho jsi měl na mysl.Tvá jízlivost k hráčům,kterým se nedaří,nebyla moc na místě.Ale jsou to Vaše stránky a Vaše gusto...
Pokud ctu dobre nikoho jsem nejmenoval
Hazlov loni nebyl bronzovej ale Mistr.Jinak se vaši hráli dobře a nemaj se za co stydět, jen tak dále.
"Co by za to někteří hráči ačka dali." -to je hodně hloupý komentář na adresu Pavla Honsy,který je ikonou rokycanských kuželek přes 30 let.To může napsat jen ne sportovec,nebo úplný blbec.

Hlavní stránka

V dohrávce 13.kola sdruženého okresního přeboru 2.třídy zajíždělo déčko do Přeštic. Domácí po sérii nepřesvědčivých výsledcích zabraly a odneslo to naše déčko, které nepodalo zrovna nejlepší výkon. Výsledkem byla porážka 1:5 (1434:1595), když čestný úspěch zaznamenal nejlepší náš hráč David Wohlmuth. V tabulce patří déčku průběžné 7.místo.
Předposlední kolo základní části sdruženého okresního přeboru 2.třídy svedlo dohromady oba vedoucí celky. Naše céčko přivítalo CB Dobřany "D" a po velmi slabém výkonu prohrálo 1:5 (1965:2043), když jediný náš bod získal Jan Ungr.
Po včerejší porážce v Bratislavě pokračovala naše slovenská mise v Trnavě na Modrance. Výkon našich hráčů oproti včerejšku stoupl, ale štěstíčko jakoby se od nás odvrátilo. Porážka 3:5 (3587:3611) je pro nás až příliš krutá.
Vstup do utkání se nám přitom podařil, když naše zkušenost Roman Pytlík a Pája Honsa své duely vyhráli a po úvodní čtveřici vedeme 2:0, ale k dobru máme pouhých 15 kuželek. Ve druhé čtveřici naši hráči Martin Procházka a Vojta Špelina měli za úkol udržet soupeře na uzdě. Už to vypadalo, že povedeme 3:1, když soupeř Martina fantastickou poslední dorážkou (78) výsledek otočil a tudíž před závěrem je stav 2:2 a soupeř má k dobru 16 kuželek. V závěrečné čtveřici se Honza Endršt s Danem Neumannem pokusili o zvrat, ale po slabším úvodu Honzy nám soupeř utekl až na rozdíl 57 kuželek. V závěru jsme mocně dotahovali, ale na víc než 24 kuželek jsme se přiblížit nedokázali. Nyní je před námi více jak 14 denní pauza, což by nám mělo pomoci načerpat síly do závěru soutěže.
V sobotním programu mistrovských soutěží jsme příliš důvodů k radosti neměli. Naše družstva hrála na drahách svých soupeřů a to není vždy lehké bodovat.
Áčko v dalším interligovém utkání zajíždělo na půdu předposledního týmu tabulky Interu Bratislava. Domácí podaly asi nejlepší výkon sezóny a bohužel jsme to odnesli zrovna my, byť jen jedna naše šestistovka v podání Honzy Endršta nemohla na dobře hrajícího soupeře stačit. Porážka 7:1 (3682:3521) je tudíž logickým vyústěním předchozích řádků.
Béčko zajíždělo do Liberce v boji o naději přiblížit se nesestupovým příčkám. Na těžkých drahách jsme se soupeřem drželi krok pouze v úvodu střetnutí. Postupem času se misky vah přiklonily na stranu domácích, kteří utkání dovedly do pohodového vítězství 7:1 (3184:3025), když čestný bod získal Jan Holšan.
Jedinou radost nám připravily naše ženy, když zvládly vyrovnaný duel v Jičíně a zaslouženě si vezou oba body za vítězství 6:2 (3297:3279), když první hvězdou utkání byla Terka Krákorová výkonem 578 poražených kuželek.
Po úspěšných krajských přeborech jednotlivců se opět roztáčí kolotoč mistrovských soutěží družstev. V tomto kole hrají téměř všechna naše družstva na drahách svých soupeřů.
Na Slovensko míří áčko, aby se pokusilo rehabilitovat za poslední domácí nezdar. V sobotu se v Bratislavě utká s tamním Interem, kterému patří v průběžném pořadí 11.příčka. V neděli pak zavítá do Trnavy, kde se utká s prozatím 6. ŠK Modranka. Jakýkoli bodový import by byl příjemný.
Do Českého ráje zamíří ženy, aby se v dalším prvoligovém utkání utkaly s SKK Jičín. Domácí hráčky jsou těsně nad hranicí sestupu (10.místo) a každý bod má pro ně cenu zlata. Naše ženy se nacházejí v klidném středu tabulky a tuto pozici by rády držely i nadále.
Utkáním o naději, tak by se dal nazvat duel našeho béčka v Liberci s domácím Dynamem. Domácí okupují poslední příčku tabulky a stejně jako naše družstvo se pohybují v pásmu sestupu. Vítěz tohoto duelu získá naději na záchranu druholigové příslušnosti.
O všech výsledcích našich družstev vás budeme aktuálně informovat na našich stránkách.
Druhým dnem pokračovalo mistrovství Plzeňského kraje především v mládežnických kategoriích a senioři 60+. Naše bilance se rozšířila o dva mistrovské tituly a jedno postupové místo na MČR.
V Plzni na Slavoji soutěžilo žactvo a naši chlapci byli 100 procentně úspěšní, když starší žáky vyhrál a tím si zajistil postup na MČR Kryštof Krejčí. V mladších žácích dominoval Lukáš Varmuža.
Celkový zisk pěti mistrovských titulů a pěti postupových míst na MČR je velkým úspěchem klubu. Všem našim hráčům děkujeme za dobrou reprezentaci oddílu a postupujícím na MČR hodně úspěchů.
IMG-20180128-WA0000[1].jpg
První den mistrovství Plzeňského kraje přinesl našemu klubu tři tituly a čtyři postupová místa na MČR.
Na našich drahých soutěžily ženy, seniorky a seniorky 60+ a naše bilance je obhajoba mistrovského titulu v ženách Terezky Krákorové.
Muži bojovali v Plzni na škodovce a i zde putuje mistrovský titul do Rokycan zásluhou Vojty Špeliny. Účast na MČR, které se uskuteční v květnu v Rokycanech si zajistil pátý Honza Endršt.
Třetí mistrovský titul přidala juniorka Denisa Pytlíková, jenž obhájila loňský titul na drahách v Kdyni.
Dosud známé oficiální výsledky jsou v přiloženém souboru.
IMG-20180127-WA0000[1].jpg
Denisa.jpg
Na pěti místech se o tomto víkendu uskuteční mistrovství Plzeňského kraje jednotlivců. Náš klub bude mít téměř ve všech kategoriích (vyjma seniorek) zastoupení a pokusí se navázat na vynikající výsledek z loňského roku (4 tituly a 7 postupových míst na MČR). V sobotu budou o tituly bojovat muži (Škoda Plzeň), senioři (Slavoj Plzeň), junioři a juniorky (Kdyně) a ženy, seniorky a seniorky 60+ (Rokycany). V neděli se pak sejdou senioři 60+ v Kdyni, dorostenci a dorostenky v Dobřanech a žactvo v Plzni na Slavoji. O všech výsledcích našich hráčů vás budeme informovat na našich stránkách.
MPK 2018  304.11kB
Náš klub byl pověřen uspořádáním mistrovství Plzeňského kraje v kategorii žen a seniorek, jenž se uskuteční v sobotu 27.ledna. Na základě této skutečnosti se výbor klubu rozhodl vyhlásit na pátek 26.ledna od 18 hodin velký úklid kuželny. Vyzýváme všechny členy klubu o pomoc při zajištění této akce. Přijďte prosím pomoc, je to i vaše vizitka. Děkujeme

Výbor oddílu
Ve 12.kole sdruženého okresního přeboru 2.třídy hrála obě naše družstva v domácím prostředí. Céčko přivítalo TJ Přeštice "B" a po velmi slabém výkonu utrpělo vítězství 5:1 (1925:1878), když nejlepším našim hráčem byl Pavel Andrlík starší (491).
Déčko hostilo Slavoj Plzeň "C" a po zlepšeném výkonu ve druhé čtveřici zvítězilo rovněž 5:1 (1951:1892), když první hvězdou utkání byl Jiří Vavřička velmi dobrým výkonem 572 poražených kuželek. V tabulce si céčko upevnilo 2.místo a déčko poskočilo na místo šesté.
Následující utkání
"A"- doma - 24.2./13:30
 TJ Slavoj Veľký Šariš
"A"- doma - 25.2./10:00

 TJ Tatran Spišská Nová Ves

"Ž"- doma - 24.2./9:30
 KK Slovan Rosice

"B"- doma - 24.2./17:00
 TJ Červený Kostelec
 dorost - venku - 25.2./10:00
 SKK Hořice

"C"- doma - 26.2./17:00
 SKK Rokycany "D"
"D"- venku - 26.2./17:00
 SKK Rokycany "C"

 ZP- venku - 9. - 10.3.
 Přebor Pardubického kraje

Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž" - doma - 20,2,/18:00
Kuželky Jiskra Hazlov

 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one