"/> Hlavní stránka - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2732"
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?
Za me chudak, kdo se neumi pod nazor podepsat
Čím dál tim horší články. Chudák ten hráč o kterým se píše. Nikdo nemůže vědět jestli ho něco bolelo nebo proč nezahral. Ale takhle to napsat? Za mě velmi špatné.

Hlavní stránka

Odvetným utkáním osmifinále poháru ČKA v Dobřanech zakončilo béčko svoji letošní pohárovou pouť. Na půdě staronového účastníka interligy podalo vcelku slušný výkon, který ovšem na domácí nestačil. Po porážce 1:5 (2287:2361 a 7:9 na dráhy) se se soutěži loučí, naopak domácí ve čtvrtfinále vyzvou naše áčko
S mírným optimismem vzhlížely naše ženy do odvety čtvrtfinále poháru ČKA. Opravňoval nás k tomu výsledek úvodního utkání, kdy se na půdě soupeře povedlo zvítězit 4:2 a 8,5:7,5 na dráhy. Na druhé straně však stál soupeř o jehož kvalitě jsme se mohly přesvědčit v sobotním ligovém duelu. Odhodlání a touhu postoupit po třetí za sebou do final four si děvčata přenesla i do hry. Podaly jsme vynikající výkon a zaslouženě po vítězství 5:1 (2318:2265 a 8,5:7,5 na dráhy) postupujeme do final four poháru ČKA, jenž se uskuteční v Praze na Žižkově a už dnes víme, že se v semifinále utkáme se Zlínem. Děvčata si tento úspěch za celou sezónu bezpochyby zaslouží. Nejlepší hráčkou dnešního kvalitního utkání byla Terka Krákorová (605), které skvěle sekundovala Denisa Pytlíková (597). Uznání patří rovněž soupeřkám, které podaly rovněž skvělý výkon, ale postoupit mohl pouze jeden. Jedinou kaňkou byl výpadek elektrického proudu, který zapříčinil nedokončení přímého přenosu.
Tak trochu ve stínu úspěchu žen proběhla odveta osmifinále poháru ČKA mužů. Naše áčko vstupovalo do tohoto duelu ve velice výhodné pozici, když úvodní utkání na půdě soupeře vyhrálo 5:1 a 11:5 na dráhy. Již úvodní čtveřice rozhodla o našem postupu, když jak Roman Pytlík (615), tak zejména Vojta Špelina (první hvězda utkání s 630 poraženými kuželkami) své souboje vyhráli. Ve druhé čtveřici pak Honza Endršt (613) a Martin Procházka (556) stanovili konečný výsledek na 6:0 (2414:2287 a 11:5 na dráhy).
Poslední kolo uzavřelo ligovou sezónu 2017/18. Naše družstva uzavřela tuto kapitolu na domácích drahách se střídavými úspěchy. Na podrobnější analýzi bude ještě prostoru dost, nyní se ohlédněme za ligovou derniérou.
Úvod sobotního programu patřil tradičně ženám. Naše děvčata hostila hráčky KK Slavie Praha a byl to takový test před nedělní odvetou v poháru ČKA. Do první čtveřice jsme nasadily Míšu Provazníkovou a Lenku Findejsovou, kterou po polovině vystřídala Marta Kořanová. Míša se se soupeřkou přetahovala o každou kuželku a nakonec ta jediná kuželka rozhodla o bodovém zisku, Lenka nehrála vůbec špatně, ale její soupeřka Vlasta Kohoutová podala vynikající výkon, když výkonem 592 poražených kuželek se stala první hvězdou utkání. Vyrovnané skóre po úvodní čtveřici hatila ztráta 49 kuželek. Ve druhé rundě se Veronice Horkové a Denise Pytlíkové podařilo překlopit výhodu na naši stranu, když obě své duely vyhrály, ale větší počet sražených kuželek byl stále na straně soupeře (3:1, -2). Do závěru jsme nasadily osvědčenou dvojici Terka Krákorová a Daniela Pochylová. Naše děvčata čelila reprezentační dvojici Vladimíře Šťastné a Olze Hejhalové a přes veškeré úsilí tomuto tlaku neodolala. Prohráváme 3:5 (3238:3320), ale nemáme se za co stydět.
Po tomto dramatu nastoupilo áčko proti hráčům KK Slavoj Praha, pro které to byla, minimálně na rok, rozlučka s interligou. Úvodní čtveřice, kde nastoupili Honza Endršt a Roman Pytlík, přinesla vynikající podívanou, která diváky doslova zvedala ze sedadel. Odměnou jim byly čtyři šestistovky a vyrovnané skóre (1:1, +18). Druhá čtveřice, kde za nás nastoupili Martin Procházka a jeho jmenovec Martin Prokůpek toho z hlediska vývoje skóre mnoho nevyřešila (2:2, +11) a tak se očekávalo závěrečné drama. Tyto předpoklady rázně utnuli Vojta Špelina s Danem Neumannem, kteří výbornými výkony nedali svým soupeřům žádnou šanci. Konečné vítězství 6:2 (3613:3474) je pro nás hřejivou náplastí nad nepříliš vydařenou sezónou.
Závěr sobotního programu patřil našemu béčku i když by spíše se slušelo napsat, že patřil našemu soupeři Startu Rychnovu nad Kněžnou, který naši rezervu doslova deklasoval 7:1 (3442:3157). Čestný bodík získal nejlepší náš hráč Pavel Andrlík mladší.
Mistrovské ligové soutěže družstev vstoupily do své závěrečné fáze. V posledním kole sehrají všichni naši zástupci svá utkání na domácích drahách. Program je však o to bohatší, že po sobotním posledním ligovém kole nás čekají v neděli odvetná pohárová utkání.
Vše vypukne v sobotu dopoledne, kdy naše ženy poprvé přivítají KK Slavii Praha. Po tomto duelu následuje poslední interligové kolo, kdy naše vlajková loď se střetne s již jistým sestupujícím do 1.ligy KK Slavojem Praha. Závěr sobotního programu obstará ve své druholigové derniéře béčko, jenž hostí tým z popředí tabulky Start Rychnov nad Kněžnou.
V neděli jsou na našich drahách na programu odvetná utkání poháru ČKA, když se nejprve střetnou ženy ve čtvrtfinále podruhé s KK Slavii Praha a posléze v osmifinále mužů áčko s SKK Bohušovice.
O všech výsledcích našich družstev vás budeme aktuálně informovat na našich stránkách, dále jsou pro vás připraveny přímé přenosy s jednotlivých utkání a v neposlední řadě vás rádi přivítáme v hledišti.
Předposledním kolem pokračovaly ligové soutěže, ale nám příliš radosti nepřineslo. Je sice fakt, že všechna naše družstva hrála na drahách svých soupeřů se stejným výsledkem bez bodového zisku. Nejblíže k zisku bodu bylo interligové áčko. Na těžkých drahách v Jihlavě podalo vcelku dobrý výkon, ale utekl nám úvod utkání, kde hlavně výkon Martina Procházky neměl interligové parametry. V dalším průběhu utkání byli naši hráči lepší, leč ztrátu se již nepodařilo vymazat. Porážka 3:5 (3542:3577) je z kategorie zbytečných, když by dělba bodů byla asi spravedlivější.
Ženy zajížděly do Zlína a ani tady nám pšenka nekvetla. Porážka 7:1 (3179:3100) sice neodpovídá průběhu utkání, ale na to už se nikdo neptá. Přesto výkony našich žen nám v letošní sezóně přinášely největší radost. Pravým opakem je béčko. To odjíždělo do Bohušovic v sestavě, která není důstojná reprezentaci našeho klubu. Výsledek tomu plně odpovídal. Porážka 1:7 (2890:3133) jen dokresluje postavení týmu v tabulce, ale ani nedává světlé vyhlídky na důstojné působení ve 3.lize.
Černou sobotu dovršily naši zrakově postižení, kteří na silně obsazeném turnaji v Bratislavě (účast družstev z Maďarska, Rumunska, Chorvatska, Slovinska, Srbska, Česka a Slovenska) v konkurenci 20 družstev obsadily 16.příčku.
K úvodnímu duelu čtvrtfinále poháru ČKA zajížděly naše ženy do Prahy na Slavii. Postavení obou týmu v ligové tabulce favorizovalo domácí hráčky, ale našim děvčatům se povedl husarský kousek, když se jim povedlo soupeřky zaskočit, což vyústilo ve vítězství 4:2 (2031:2007 a 8,5:7,5 na dráhy), což je pro odvetu velice nadějný počin. První hvězdou utkání byla Terka Krákorová (531).
V úvodním utkání osmifinále poháru ČKA přivítalo béčko lídra 1.ligy a staronového účastníka interligy Klokani CB Dobřany. Hosté potvrdily roli vysokého favorita, když zvítězily 4:2 (2279:2251 a 11:5 na dráhy). Kvalitní duel okořenily dvě šestistovky v podání Martina Prokůpka (609) a první hvězdy utkání Jiřího Balouna (611).
Odvetnými zápasy o konečné umístění skončil sdružený okresní přebor 2.třídy. Obě naše družstva nevstupovala do těchto duelů zrovna v komfortní pozici, ale v odvetách podala výborné výkony, které znamenaly konečné vítězství. V domácím prostředí hrálo céčko a svoji jmenovkyni ze Sokola Plzeň V. doslova deklasovalo v nejlepším výkonu sezóny 6:0 (2129:1981), když první hvězdou utkání byl Petr Bohuslav skvělým náhozem 552 poražených kuželek, jemuž velmi dobře sekundoval Honza Valdman (538). Céčko tak obsadilo konečné 5.místo.
Ještě horší pozici před odvetou mělo déčko, které v domácím prostředí s TJ Přešticemi "B" dokonce prohrálo. Na drahách svého soupeře však podalo výborný výkon a po výsledku 4:2 (1615:1572) zásluhou většímu počtu získaných drah )17:15) zvítězilo a obsadilo v konečném účtování 3.místo. První hvězdou utkání byl David Wohlmuth (432).
Na dvou frontách se v sobotu představila obě naše elitní družstva mužů. Áčko zajíždělo k úvodnímu utkání osmifinále poháru ČKA do Bohušovic, kde potvrdilo roli favorita vítězstvím 5:1 (2260:2121 a 11:5 na dráhy), čímž si vytvořilo slibnou pozici do domácí odvety. První hvězdou utkání byl Honza Endršt, který na nepříliš padavých drahách porazil 584 kuželek
Na domácích drahách dohrávalo béčko opakované utkání 2.kola s Dynamem Liberec. Duel potvrdil, že obě družstva sestupují do 3.ligy, když hostující hráči po porážce 1:7 (3243:3264) přišli i o teoretickou naději na záchranu. První hvězdou utkání byl Petr Fara (573).
Tento víkend je reprezentační přestávka a to je čas na dohrávání restů či pohárová utkání a nejinak tomu je i v případě našich družstev. Na našich drahách se v sobotu uskuteční opakované utkání 2.kola 2.ligy, kdy jsme hostily Dynamo Liberec a v dresu béčka nastoupili Roman Pytlík a Pavel Honsa. STK ČKA tento zápas anulovala a teprve nyní se našel vhodný termín k opakování tohoto duelu. Otázkou je zda při postavení obou týmů v tabulce má tato dohrávka nějaký smysl. V každém případě můžeme být svědky pěkné podívané, když naši hráči jsou již bez nervů pro zachování druholigové příslušnosti a hosté ještě živý teoretickou naději na záchranu.
Druhou aktivitou našich družstev je úvodní utkání osmifinále poháru ČKA, kdy naše áčko hraje na drahách účastníka 2.ligy SKK Bohušovice a určitě se nemůže zříkat roli vysokého favorita.
O obou utkání našich družstev vás budeme aktuálně informovat na našich stránkách.
Následující utkání
"A"
 

"Ž"
 

"B"

 dorost 
 

"C"
 
"D"
 

 ZP- venku - 22. - 23.6. (Praha)
 Slavia cup

Pohár ČKA
 
"A" - venku - 2.6./15:00
 Hvězda Trnovany

"B"
 

"Ž" - venku - 2.6./17:30
 KC Zlín
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one