"/> Zrakově postižení vezou z MČR ve sprintu pět cenných kovů - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3102"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

Zrakově postižení vezou z MČR ve sprintu pět cenných kovů

Skvělého úspěchu dosáhli naši zrakově postižení kuželkáři na MČR ve sprintu, které se konalo na šestidráze v Přerově. Nepodařilo se sice napodobit loňský výjimečný výsledek v podobě tří titulů, přesto zisk pěti medailí (3 stříbrných a 2 bronzových) je dalším skvělým úspěchem našeho oddílu.
Nejblíže k zisku titulu byl Vašek Webr v kategorii B3, který v kvalitním a dramatickém finále podlehl až na "náhlou smrt" Ivaně Vlachové ze Sokola Brno IV. ZP. Ani Honzovi Ungrovi (kategorie open) se nepodařilo obhájit loňský titul, když ve finále podlehl 0:2 Zdeňkovi Paulusovi z SK Michálkovice ZPS. Naproti tomu pro Michala Zemana (kategorie B2) je zisk stříbrné medaile prvním piedestalem v krátké kariéře, stejně jako u Míry Srníčka, který v téže kategorii bral bronz. Poslední cenný kov získala Kamila Vlasáková v kategorii B1 a byť se ani ji nepodařilo obhájit loňský titul, je bronzová medaile v nabité konkurenci obrovským úspěchem.
04.09.2016 10:19:35
skkrokycany
Následující utkání
"A"
 

"Ž"
 

"B"

 dorost 
 

"C"
 
"D"
 

 ZP
 

Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one