"/> Zrakově postižení vezou z MČR ve sprintu pět cenných kovů - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1651"
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?
Za me chudak, kdo se neumi pod nazor podepsat
Čím dál tim horší články. Chudák ten hráč o kterým se píše. Nikdo nemůže vědět jestli ho něco bolelo nebo proč nezahral. Ale takhle to napsat? Za mě velmi špatné.

Zrakově postižení vezou z MČR ve sprintu pět cenných kovů

Skvělého úspěchu dosáhli naši zrakově postižení kuželkáři na MČR ve sprintu, které se konalo na šestidráze v Přerově. Nepodařilo se sice napodobit loňský výjimečný výsledek v podobě tří titulů, přesto zisk pěti medailí (3 stříbrných a 2 bronzových) je dalším skvělým úspěchem našeho oddílu.
Nejblíže k zisku titulu byl Vašek Webr v kategorii B3, který v kvalitním a dramatickém finále podlehl až na "náhlou smrt" Ivaně Vlachové ze Sokola Brno IV. ZP. Ani Honzovi Ungrovi (kategorie open) se nepodařilo obhájit loňský titul, když ve finále podlehl 0:2 Zdeňkovi Paulusovi z SK Michálkovice ZPS. Naproti tomu pro Michala Zemana (kategorie B2) je zisk stříbrné medaile prvním piedestalem v krátké kariéře, stejně jako u Míry Srníčka, který v téže kategorii bral bronz. Poslední cenný kov získala Kamila Vlasáková v kategorii B1 a byť se ani ji nepodařilo obhájit loňský titul, je bronzová medaile v nabité konkurenci obrovským úspěchem.
04.09.2016 10:19:35
skkrokycany
Následující utkání
"A"
 

"Ž"
 

"B"

 dorost 
 

"C"
 
"D"
 

 ZP- venku - 22. - 23.6. (Praha)
 Slavia cup

Pohár ČKA
 
"A" - venku - 2.6./15:00
 Hvězda Trnovany

"B"
 

"Ž" - venku - 2.6./17:30
 KC Zlín
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one