"/> Zrakově postižení se rehabilitovaly za Bratislavu - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5739"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

Zrakově postižení se rehabilitovaly za Bratislavu

Po nepříliš vydařeném vystoupení na mezinárodním turnaji v Bratislavě čekala naše zrakově postižené spoluhráče další prověrka v Opavě. V konkurenci 16 družstev z Maďarska, Německa, Slovenska a České republiky jsme obsadily 5.místo (jako nejlepší tuzemské družstvo). Tento úspěch podtrhli ještě pódiovým umístěním Václav Webr (3. v kategorii B3) a Jan Ungr (3. v kategorii open).
V Teplicích a Ivančicích se uskutečnil první díl mistrovství ČR jednotlivců žákovskými kategoriemi. V Ivančicích jsme měli mít svého zástupce Kryštofa Krejčího, jenž ovšem do dějiště šampionátu nedorazil.
V Blansku se uskutečnil reprezentační sraz mužů a žen. Mezi desítkou mužů byli i dva zástupci našeho klubu Jan Endršt a Daniel Neumann. V ostrém startu na 120 hodů sdružených se více dařilo Danovi, jenž byl výkonem 603 poražených kuželek čtvrtý. Honza porazil 591 kuželek a byl šestý.
27.04.2018 10:47:57
skkrokycany
Následující utkání
"A"
 

"Ž"
 

"B"

 dorost 
 

"C"
 
"D"
 

 ZP
 

Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one