"/> Zrakově postižení dominovali v Blansku - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5739"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

Zrakově postižení dominovali v Blansku

Blanenská šestidráha byla dějištěm 4.kola ligové soutěže zrakově postižených. V turnaji, jenž byl současně zařazen do Českého poháru jednotlivců a Walter Graphtek cupu dvojic, dominovali borci SKK ZP Rokycany, kteří v dramatickém duelu o pouhých 12 bodů předčili hráče TJ Sokol Brno IV.ZP. O výrazné převaze těchto v současnosti nejlepších družstev svědčí ten fakt, že třetí v pořadí TJ Zora Praha ztrácela více jak 500 bodů. Naše družstvo v sestavě Václav Webr, Miroslav Srníček, Václav Fair a Michal Zeman dosáhlo velmi dobrého výkonu 2744 bodů, když nejlepším hráčem byl Václav Webr (710), ale ani ostatní členové týmu za tímto výkonem příliš nezaostali. V průběžném pořadí po 4.kole vedou i nadále hráči z Brna o dva body před námi.
Nesmazatelnou stopu jsme registrovali v pořadí Českého poháru jednotlivců a Walter Graphtek cupu dvojic. Kategorie B2 (zbytky zraku) by se skoro dala nazvat oddílovým přeborem SKK Rokycany. Na své předchozí vítězství navázal Míra Srníček a shodou okolností i v Blansku o tom rozhodla jediná kuželka před opavským Petrem Mrkvičkou. Na stupně vítězů je doprovodil nečekaně nestárnoucí Vašek Fair, který si v 71 letech vytvořil osobní rekord (673 bodů). Dominanci hráčů SKK ZP Rokycany v této kategorii podtrhl 4.místem Michal Zeman. Kategorii B3 (slabozrací) ovládl Václav Webr a při své letošní pohárové premiéře obsadil v kategorii open Jan Ungr 2.místo. Na stejné příčce skončila rovněž dvojice Michal Zeman - Václav Fair.
Svoji aktuální formu mohou naši borci potvrdit již o nadcházejícím víkendu, kdy je čeká první vrchol sezóny mistrovství ČR ve sprintu. V Přerově budeme obhajovat tři ze čtyř titulů z loňského šampionátu, který se konal v nedaleké Olomouci.
29.08.2016 04:33:20
skkrokycany
Následující utkání
"A"
 

"Ž"
 

"B"

 dorost 
 

"C"
 
"D"
 

 ZP
 

Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one