"/> Zrakově postižení dominovali v Blansku - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3580"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

Zrakově postižení dominovali v Blansku

Blanenská šestidráha byla dějištěm 4.kola ligové soutěže zrakově postižených. V turnaji, jenž byl současně zařazen do Českého poháru jednotlivců a Walter Graphtek cupu dvojic, dominovali borci SKK ZP Rokycany, kteří v dramatickém duelu o pouhých 12 bodů předčili hráče TJ Sokol Brno IV.ZP. O výrazné převaze těchto v současnosti nejlepších družstev svědčí ten fakt, že třetí v pořadí TJ Zora Praha ztrácela více jak 500 bodů. Naše družstvo v sestavě Václav Webr, Miroslav Srníček, Václav Fair a Michal Zeman dosáhlo velmi dobrého výkonu 2744 bodů, když nejlepším hráčem byl Václav Webr (710), ale ani ostatní členové týmu za tímto výkonem příliš nezaostali. V průběžném pořadí po 4.kole vedou i nadále hráči z Brna o dva body před námi.
Nesmazatelnou stopu jsme registrovali v pořadí Českého poháru jednotlivců a Walter Graphtek cupu dvojic. Kategorie B2 (zbytky zraku) by se skoro dala nazvat oddílovým přeborem SKK Rokycany. Na své předchozí vítězství navázal Míra Srníček a shodou okolností i v Blansku o tom rozhodla jediná kuželka před opavským Petrem Mrkvičkou. Na stupně vítězů je doprovodil nečekaně nestárnoucí Vašek Fair, který si v 71 letech vytvořil osobní rekord (673 bodů). Dominanci hráčů SKK ZP Rokycany v této kategorii podtrhl 4.místem Michal Zeman. Kategorii B3 (slabozrací) ovládl Václav Webr a při své letošní pohárové premiéře obsadil v kategorii open Jan Ungr 2.místo. Na stejné příčce skončila rovněž dvojice Michal Zeman - Václav Fair.
Svoji aktuální formu mohou naši borci potvrdit již o nadcházejícím víkendu, kdy je čeká první vrchol sezóny mistrovství ČR ve sprintu. V Přerově budeme obhajovat tři ze čtyř titulů z loňského šampionátu, který se konal v nedaleké Olomouci.
29.08.2016 04:33:20
skkrokycany
Následující utkání
"A" - doma - 12.1./13:30
 ŠK Modranka
"Ž" - doma - 12.1./9:30
 TJ Spartak Přerov

"B" - doma - 12.1./17:00
 TJ Kovohutě Příbram
 dorost - venku - 13.1./10:00
 KK Lokomotiva Tábor

"C" - venku - 7.12./17:00
 TJ Přeštice "B"
"D" - doma - 10.12./17:00
 SKK Rokycany "E"

"E" - venku - 10.12./17:00 
 SKK Rokycany "D"

facebook-512.png
youtube-1837872_960_720.png
Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one