"/> Ženy vezou body z Jičína, áčko i béčko bez bodů - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5739"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

Ženy vezou body z Jičína, áčko i béčko bez bodů

V sobotním programu mistrovských soutěží jsme příliš důvodů k radosti neměli. Naše družstva hrála na drahách svých soupeřů a to není vždy lehké bodovat.
Áčko v dalším interligovém utkání zajíždělo na půdu předposledního týmu tabulky Interu Bratislava. Domácí podaly asi nejlepší výkon sezóny a bohužel jsme to odnesli zrovna my, byť jen jedna naše šestistovka v podání Honzy Endršta nemohla na dobře hrajícího soupeře stačit. Porážka 7:1 (3682:3521) je tudíž logickým vyústěním předchozích řádků.
Béčko zajíždělo do Liberce v boji o naději přiblížit se nesestupovým příčkám. Na těžkých drahách jsme se soupeřem drželi krok pouze v úvodu střetnutí. Postupem času se misky vah přiklonily na stranu domácích, kteří utkání dovedly do pohodového vítězství 7:1 (3184:3025), když čestný bod získal Jan Holšan.
Jedinou radost nám připravily naše ženy, když zvládly vyrovnaný duel v Jičíně a zaslouženě si vezou oba body za vítězství 6:2 (3297:3279), když první hvězdou utkání byla Terka Krákorová výkonem 578 poražených kuželek.
03.02.2018 14:58:38
skkrokycany
Následující utkání
"A"
 

"Ž"
 

"B"

 dorost 
 

"C"
 
"D"
 

 ZP
 

Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one