"/> Ženy vezou body z Jičína, áčko i béčko bez bodů - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2732"
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?
Za me chudak, kdo se neumi pod nazor podepsat
Čím dál tim horší články. Chudák ten hráč o kterým se píše. Nikdo nemůže vědět jestli ho něco bolelo nebo proč nezahral. Ale takhle to napsat? Za mě velmi špatné.

Ženy vezou body z Jičína, áčko i béčko bez bodů

V sobotním programu mistrovských soutěží jsme příliš důvodů k radosti neměli. Naše družstva hrála na drahách svých soupeřů a to není vždy lehké bodovat.
Áčko v dalším interligovém utkání zajíždělo na půdu předposledního týmu tabulky Interu Bratislava. Domácí podaly asi nejlepší výkon sezóny a bohužel jsme to odnesli zrovna my, byť jen jedna naše šestistovka v podání Honzy Endršta nemohla na dobře hrajícího soupeře stačit. Porážka 7:1 (3682:3521) je tudíž logickým vyústěním předchozích řádků.
Béčko zajíždělo do Liberce v boji o naději přiblížit se nesestupovým příčkám. Na těžkých drahách jsme se soupeřem drželi krok pouze v úvodu střetnutí. Postupem času se misky vah přiklonily na stranu domácích, kteří utkání dovedly do pohodového vítězství 7:1 (3184:3025), když čestný bod získal Jan Holšan.
Jedinou radost nám připravily naše ženy, když zvládly vyrovnaný duel v Jičíně a zaslouženě si vezou oba body za vítězství 6:2 (3297:3279), když první hvězdou utkání byla Terka Krákorová výkonem 578 poražených kuželek.
03.02.2018 14:58:38
skkrokycany
Následující utkání
"A"
 

"Ž"
 

"B"

 dorost 
 

"C"
 
"D"
 

 ZP- venku - 22. - 23.6. (Praha)
 Slavia cup

Pohár ČKA
 
"A" - venku - 2.6./15:00
 Hvězda Trnovany

"B"
 

"Ž" - venku - 2.6./17:30
 KC Zlín
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one