"/> Ženy postupují do final four poháru ČKA - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3549"
Za me chudak, kdo se neumi pod nazor podepsat
Čím dál tim horší články. Chudák ten hráč o kterým se píše. Nikdo nemůže vědět jestli ho něco bolelo nebo proč nezahral. Ale takhle to napsat? Za mě velmi špatné.
Čím dál tim horší články. Chudák ten hráč o kterým se píše. Nikdo nemůže vědět jestli ho něco bolelo nebo proč nezahral. Ale takhle to napsat? Za mě velmi špatné.
Nikoho konkrétního. Šlo mi o to, že když se zápas nepodaří jednomu, tak se to dá ještě zvládnout, ale v sobotním případě byl ten nezdar větší. Bohužel o to větší zklamání je ten fakt, že to utkání bylo velmi dobře rozehráno.
Václave,tak prozradil,koho jsi měl na mysl.Tvá jízlivost k hráčům,kterým se nedaří,nebyla moc na místě.Ale jsou to Vaše stránky a Vaše gusto...

Ženy postupují do final four poháru ČKA

S mírným optimismem vzhlížely naše ženy do odvety čtvrtfinále poháru ČKA. Opravňoval nás k tomu výsledek úvodního utkání, kdy se na půdě soupeře povedlo zvítězit 4:2 a 8,5:7,5 na dráhy. Na druhé straně však stál soupeř o jehož kvalitě jsme se mohly přesvědčit v sobotním ligovém duelu. Odhodlání a touhu postoupit po třetí za sebou do final four si děvčata přenesla i do hry. Podaly jsme vynikající výkon a zaslouženě po vítězství 5:1 (2318:2265 a 8,5:7,5 na dráhy) postupujeme do final four poháru ČKA, jenž se uskuteční v Praze na Žižkově a už dnes víme, že se v semifinále utkáme se Zlínem. Děvčata si tento úspěch za celou sezónu bezpochyby zaslouží. Nejlepší hráčkou dnešního kvalitního utkání byla Terka Krákorová (605), které skvěle sekundovala Denisa Pytlíková (597). Uznání patří rovněž soupeřkám, které podaly rovněž skvělý výkon, ale postoupit mohl pouze jeden. Jedinou kaňkou byl výpadek elektrického proudu, který zapříčinil nedokončení přímého přenosu.
Tak trochu ve stínu úspěchu žen proběhla odveta osmifinále poháru ČKA mužů. Naše áčko vstupovalo do tohoto duelu ve velice výhodné pozici, když úvodní utkání na půdě soupeře vyhrálo 5:1 a 11:5 na dráhy. Již úvodní čtveřice rozhodla o našem postupu, když jak Roman Pytlík (615), tak zejména Vojta Špelina (první hvězda utkání s 630 poraženými kuželkami) své souboje vyhráli. Ve druhé čtveřici pak Honza Endršt (613) a Martin Procházka (556) stanovili konečný výsledek na 6:0 (2414:2287 a 11:5 na dráhy).
15.04.2018 15:50:18
skkrokycany
Následující utkání
"A"
 

"Ž"
 

"B"

 dorost 
 

"C"
 
"D"
 

 ZP- venku - 20. - 21.4.
 
Velikonoční turnaj (Opava)
Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž" - venku - 2.6.
 KC Zlín
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one