"/> Ženy porazily mistryně, muži neměli nárok - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3580"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

Ženy porazily mistryně, muži neměli nárok

V tomto soutěžním kole jsme na našich drahách přivítali tuzemskou a světovou elitu a tato konfrontace naplnila hlediště do posledního místečka. Diváci toho za sedm hodin viděli opravdu dost. Senzační vítězství našich žen, dvojnásobného mistra světa a v neposlední řadě překonání absolutního rekordu družstva na naši kuželně.
O našich ženách kolují zvěsti, že se stávají postrachem favoritů. V minulém kole se o tom přesvědčily hráčky z Náchoda, které v loňské sezóně získaly stříbrné medaile. Nyní nás čekal soupeř nejtěžší, úřadující mistr republiky a průběžný lídr tabulky Spartak Přerov. Naše děvčata se tohoto soupeře nezalekla a do utkání vstoupila rázně. V úvodu daly Katka Fürstová s Denisou Pytlíkovou svým soupeřkám jasně najevo, že tady získat body bude nesmírně těžké. Stav po první třetině 2:0 (+52) pro nás hovořil za vše. V prostřední části se karta obrátila a misky vah se přiklonily na stranu našeho soupeře, když Marta Kořanová ani Lenka Findejsová nedokázaly tomuto tlaku přes veškeré úsilí čelit. Výsledkem byl průběžný stav před závěrem 2:2, ale výhoda 36 kuželek pro našeho soupeře. Závěr zápasu režírovala Terezka Krákorová, která nejenže nedala svoji soupeřce sebemenší šanci, ale společně s Danielou Pochylovou otočily vývoj utkání na naši stranu a tím se postaraly o prvotřídní senzaci, když po výsledku 5:3 (3278:3259) získaly skalp mistra republiky. V průběžném pořadí prvoligové tabulky patří našim ženám lichotivá 5.příčka s minimálním odstupem na čelo.
Radost z vítězství našich žen vystřídalo zklamání z našich mužů, kteří konfrontaci s druhým týmem Světového poháru ŽP Šport Podbrezová absolutně nezvládli. Zklamáním nebyla ani tak porážka (ta se koneckonců očekávala), ale způsob a výše. Naši hráči v přemíře snahy kupili spoustu chyb a i to pomyslné štěstíčko se od nás v tento den odvrátilo, čehož tak zkušený soupeř dokázal proměnit v náš debakl 0:8 (3490:3765). Zatímco náš výkon je jeden z nejhorších za posledních x let, náš soupeř vytvořil nový rekord našich drah. Pro diváky bylo bezesporu velkým lákadlem představení dvojnásobného mistra světa Vilmoše Zavarka, jehož 690 poražených kuželek je historicky druhým nejlepším výkonem na naši kuželně.
Béčko zajíždělo na těžkou kuželnu do Bohušovic. Domácí potvrdili výbornou formu z úvodu sezóny a zvítězili 6:2 (3288:3118), když o svém vítězství rozhodli již v samém úvodu utkání.
17.10.2016 17:51:40
skkrokycany
Následující utkání
"A" - doma - 12.1./13:30
 ŠK Modranka
"Ž" - doma - 12.1./9:30
 TJ Spartak Přerov

"B" - doma - 12.1./17:00
 TJ Kovohutě Příbram
 dorost - venku - 13.1./10:00
 KK Lokomotiva Tábor

"C" - venku - 7.12./17:00
 TJ Přeštice "B"
"D" - doma - 10.12./17:00
 SKK Rokycany "E"

"E" - venku - 10.12./17:00 
 SKK Rokycany "D"

facebook-512.png
youtube-1837872_960_720.png
Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one