"/> Závěr nižších soutěží a pohár ČKA - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3102"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

Závěr nižších soutěží a pohár ČKA

Po ligových soutěží odzvoní tento víkend i divizi a okresnímu přeboru. Poslední kolo divize rozhodne o druhém postupujícím do 3.ligy a je nanejvýš zajímavé, že tomu dojde v přímém souboji mezi Slavojem Plzeň a našim céčkem. Určitá výhoda je na straně našeho soupeře. Jednak hraje doma a podruhé mu stačí k postupu z tohoto souboje i remíza. Kuželky jsou však sportem, kde tyto kalkulace jdou pouze v teoretické rovině a samotní aktéři se jimi příliš nezabývají. Budeme proto držet pěsti našemu céčku na dálku či přímo v dějišti utkání (do Plzně to z Rokycan zase tak daleko není).
V sobotu na naši kuželně přivítá áčko v odvetném osmifinále poháru ČKA KC Zlín. Přestože úvodní duel skončil ve Zlíně našim jednoznačným vítězstvím, zveme všechny naše fanoušky na tento souboj, neboť naši borci si vaši podporu určitě zaslouží.
V pondělí čeká naše ženy v úvodním duelu čtvrtfinále poháru ČKA doma Sokol Duchcov. Děvčata by si ráda vypracovala co nejnadějnější výsledek do odvety a k tomu by se podpora fanoušků určitě hodila.
Rovněž v pondělí zakončí putovaní okresním přeborem naše déčko, které míří do Dobřan a určitě se bude chtít rozloučit se sezónou úspěšným výsledkem. O výsledcích těchto zápasů vás samozřejmě budeme aktuálně informovat na našich stránkách.
14.04.2016 16:04:51
skkrokycany
Následující utkání
"A"
 

"Ž"
 

"B"

 dorost 
 

"C"
 
"D"
 

 ZP
 

Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one