"/> Závěr nižších soutěží a pohár ČKA - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4808"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

Závěr nižších soutěží a pohár ČKA

Po ligových soutěží odzvoní tento víkend i divizi a okresnímu přeboru. Poslední kolo divize rozhodne o druhém postupujícím do 3.ligy a je nanejvýš zajímavé, že tomu dojde v přímém souboji mezi Slavojem Plzeň a našim céčkem. Určitá výhoda je na straně našeho soupeře. Jednak hraje doma a podruhé mu stačí k postupu z tohoto souboje i remíza. Kuželky jsou však sportem, kde tyto kalkulace jdou pouze v teoretické rovině a samotní aktéři se jimi příliš nezabývají. Budeme proto držet pěsti našemu céčku na dálku či přímo v dějišti utkání (do Plzně to z Rokycan zase tak daleko není).
V sobotu na naši kuželně přivítá áčko v odvetném osmifinále poháru ČKA KC Zlín. Přestože úvodní duel skončil ve Zlíně našim jednoznačným vítězstvím, zveme všechny naše fanoušky na tento souboj, neboť naši borci si vaši podporu určitě zaslouží.
V pondělí čeká naše ženy v úvodním duelu čtvrtfinále poháru ČKA doma Sokol Duchcov. Děvčata by si ráda vypracovala co nejnadějnější výsledek do odvety a k tomu by se podpora fanoušků určitě hodila.
Rovněž v pondělí zakončí putovaní okresním přeborem naše déčko, které míří do Dobřan a určitě se bude chtít rozloučit se sezónou úspěšným výsledkem. O výsledcích těchto zápasů vás samozřejmě budeme aktuálně informovat na našich stránkách.
14.04.2016 16:04:51
skkrokycany
Následující utkání
"A" - venku - 17.11./15:30
 TJ Sokol Husovice
"Ž" - venku - 17.11./11:30
 KC Zlín

"B" - venku - 17.11./14:00
 KK Hvězda Trnovany "B"
 dorost - venku - 13.1./10:00
 KK Lokomotiva Tábor

"C" - venku - 16.11./17:00
 TJ Přeštice "B"
"D" - doma - 26.11./17:00
 TJ Sokol Plzeň V. "C"

"E" - venku - 19.11./17:00 
 TJ Sokol Plzeň V. "C"

facebook-512.png
youtube-1837872_960_720.png
Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one