"/> Závěr domácí přípravy - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7381"
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?
Za me chudak, kdo se neumi pod nazor podepsat
Čím dál tim horší články. Chudák ten hráč o kterým se píše. Nikdo nemůže vědět jestli ho něco bolelo nebo proč nezahral. Ale takhle to napsat? Za mě velmi špatné.

Závěr domácí přípravy

Na závěr série tří domácích přípravných utkání jsme přivítali nováčka 3.ligy Slavoj Plzeň a dlužno dodat, že tento soupeř nás prověřil ze všech nejméně. Bohužel ani z naší strany to opět nebylo úplně ideální. Nejdříve nám na poslední chvíli onemocněl Vojta Špelina a horko těžko jsme zajišťovali náhradníka a pak i samotná hra má k ideálu daleko. Hráči střídají skvělé výkony s průměrnými a právě tato nevyrovnanost je to, co zatím výkon celého družstva brzdí. Do zahájení soutěžních klání je však ještě trochu času a bylo by chybou propadat jakési skepsi. Samotnému utkání chyběla ta pravá atmosféra a taky klimatické podmínky na kuželně nebyly zrovna lehké. Hosté s námi drželi krok pouze v úvodu i díky slabému výkonu narychlo povolaného náhradníka. Od druhé třetiny jsme získávali výraznou převahu, kterou dovršili "dotahováci" do konečného skóre 7:1 (3482:3280). Hvězdou utkání byl Michal Pytlík, který jako jediný překonal hranici 600 poražených kuželek (627). Svůj výkon okořenil vynikající třetí dráhou 192 (112+80), ale taky určitou nevyrovnaností, když nad svým soupeřem sice vyhrál o 64 kuželek, ale na dráhy to bylo 2:2... Těsně pod hranici 600 skončil Roman Pytlík (596).
Vrcholem přípravy bude bezesporu náš poslední duel, kdy v sobotu oplatíme návštěvu pátému družstvu loňské bundesligy AD Straubing, kde působí čeští hráči Radek Hejhal a Michal Jirouš.
28.08.2016 20:28:57
skkrokycany
Následující utkání
"A"
 

"Ž"
 

"B"

 dorost 
 

"C"
 
"D"
 

 ZP- venku - 22. - 23.6. (Praha)
 Slavia cup

Pohár ČKA
 
"A" - venku - 2.6./15:00
 Hvězda Trnovany

"B"
 

"Ž" - venku - 2.6./17:30
 KC Zlín
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one