"/> Vítězné loučení - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3549"
Za me chudak, kdo se neumi pod nazor podepsat
Čím dál tim horší články. Chudák ten hráč o kterým se píše. Nikdo nemůže vědět jestli ho něco bolelo nebo proč nezahral. Ale takhle to napsat? Za mě velmi špatné.
Čím dál tim horší články. Chudák ten hráč o kterým se píše. Nikdo nemůže vědět jestli ho něco bolelo nebo proč nezahral. Ale takhle to napsat? Za mě velmi špatné.
Nikoho konkrétního. Šlo mi o to, že když se zápas nepodaří jednomu, tak se to dá ještě zvládnout, ale v sobotním případě byl ten nezdar větší. Bohužel o to větší zklamání je ten fakt, že to utkání bylo velmi dobře rozehráno.
Václave,tak prozradil,koho jsi měl na mysl.Tvá jízlivost k hráčům,kterým se nedaří,nebyla moc na místě.Ale jsou to Vaše stránky a Vaše gusto...

Vítězné loučení

Odvetnými zápasy o konečné umístění skončil sdružený okresní přebor 2.třídy. Obě naše družstva nevstupovala do těchto duelů zrovna v komfortní pozici, ale v odvetách podala výborné výkony, které znamenaly konečné vítězství. V domácím prostředí hrálo céčko a svoji jmenovkyni ze Sokola Plzeň V. doslova deklasovalo v nejlepším výkonu sezóny 6:0 (2129:1981), když první hvězdou utkání byl Petr Bohuslav skvělým náhozem 552 poražených kuželek, jemuž velmi dobře sekundoval Honza Valdman (538). Céčko tak obsadilo konečné 5.místo.
Ještě horší pozici před odvetou mělo déčko, které v domácím prostředí s TJ Přešticemi "B" dokonce prohrálo. Na drahách svého soupeře však podalo výborný výkon a po výsledku 4:2 (1615:1572) zásluhou většímu počtu získaných drah )17:15) zvítězilo a obsadilo v konečném účtování 3.místo. První hvězdou utkání byl David Wohlmuth (432).
27.03.2018 08:26:33
skkrokycany
Následující utkání
"A"
 

"Ž"
 

"B"

 dorost 
 

"C"
 
"D"
 

 ZP- venku - 20. - 21.4.
 
Velikonoční turnaj (Opava)
Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž" - venku - 2.6.
 KC Zlín
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one