"/> Vítězná sobota - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3549"
Za me chudak, kdo se neumi pod nazor podepsat
Čím dál tim horší články. Chudák ten hráč o kterým se píše. Nikdo nemůže vědět jestli ho něco bolelo nebo proč nezahral. Ale takhle to napsat? Za mě velmi špatné.
Čím dál tim horší články. Chudák ten hráč o kterým se píše. Nikdo nemůže vědět jestli ho něco bolelo nebo proč nezahral. Ale takhle to napsat? Za mě velmi špatné.
Nikoho konkrétního. Šlo mi o to, že když se zápas nepodaří jednomu, tak se to dá ještě zvládnout, ale v sobotním případě byl ten nezdar větší. Bohužel o to větší zklamání je ten fakt, že to utkání bylo velmi dobře rozehráno.
Václave,tak prozradil,koho jsi měl na mysl.Tvá jízlivost k hráčům,kterým se nedaří,nebyla moc na místě.Ale jsou to Vaše stránky a Vaše gusto...

Vítězná sobota

Na dvou frontách se v sobotu představila obě naše elitní družstva mužů. Áčko zajíždělo k úvodnímu utkání osmifinále poháru ČKA do Bohušovic, kde potvrdilo roli favorita vítězstvím 5:1 (2260:2121 a 11:5 na dráhy), čímž si vytvořilo slibnou pozici do domácí odvety. První hvězdou utkání byl Honza Endršt, který na nepříliš padavých drahách porazil 584 kuželek
Na domácích drahách dohrávalo béčko opakované utkání 2.kola s Dynamem Liberec. Duel potvrdil, že obě družstva sestupují do 3.ligy, když hostující hráči po porážce 1:7 (3243:3264) přišli i o teoretickou naději na záchranu. První hvězdou utkání byl Petr Fara (573).
25.03.2018 12:45:46
skkrokycany
Následující utkání
"A"
 

"Ž"
 

"B"

 dorost 
 

"C"
 
"D"
 

 ZP- venku - 20. - 21.4.
 
Velikonoční turnaj (Opava)
Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž" - venku - 2.6.
 KC Zlín
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one