"/> Víkend pravdy - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3102"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

Víkend pravdy

Až takto doslova by se dalo nazvat následující kolo ligových a divizních soutěží. Na všech frontách čekají naše družstva zápasy, které mohou rozhodnout o celkovém pořadí. Na naších drahách se bude v sobotu podávat menu o třech chodech a k této slavnostní tabuli zveme naše příznivce.
Předkrm obstarají naše ženy, které čeká klíčové utkání o udržení prvoligové příslušnosti. V přímém souboji o druhé sestupové místo se utká s KC Zlín. Náš soupeř, který byl v loňském ligovém ročníku na 3.místě v současnosti neoplývá příliš dobrou formou, ale to by nás nemělo mást. Případné vítězství nám dává téměř stoprocentní jistotu záchrany, ale i případná ztráta nás ještě neodsuzuje do propadliště.
Hlavní menu bude podávat naše áčko. Soupeřem jim bude družstvo SKK Vrchlabí, které dosud jako jediné nám sebralo dva body a tudíž máme o motivaci postaráno. Dalším a mnohem důležitým faktorem je to, že v případě vítězství si naše áčko s předstihem zajistí titul MISTR ČR!!!
Moučníkem bude bezesporu utkání našeho béčka s kvalitním týmem SKK Hořice. Hosté ještě usilují o přiblížení se k postupu do 1.ligy a nám by jakýkoli bodový zisk pomohl k udržení ve 2.lize, takže i v tomto utkání je o náboj postaráno.
Další naše družstva vyjíždějí za svými soupeři. Divizní céčko zajíždí na dráhy Sokola Útvina a v případě bodového zisku se výrazně přiblíží k vysněnému postupu do 3.ligy. To zrakově postižení jedou do Brna, kde se střetne prvoligové áčko s rezervou svého nejvážnějšího konkurenta v boji o mistrovský titul Sokola Brno IV. Naši borci jedou v nejsilnější sestavě s cílem vyhrát a přiblížit se k zisku vytouženého titulu mistra ČR.
18.03.2016 20:56:57
skkrokycany
1
Následující utkání
"A"
 

"Ž"
 

"B"

 dorost 
 

"C"
 
"D"
 

 ZP
 

Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one