"/> Víkend pravdy - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3985"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

Víkend pravdy

Až takto doslova by se dalo nazvat následující kolo ligových a divizních soutěží. Na všech frontách čekají naše družstva zápasy, které mohou rozhodnout o celkovém pořadí. Na naších drahách se bude v sobotu podávat menu o třech chodech a k této slavnostní tabuli zveme naše příznivce.
Předkrm obstarají naše ženy, které čeká klíčové utkání o udržení prvoligové příslušnosti. V přímém souboji o druhé sestupové místo se utká s KC Zlín. Náš soupeř, který byl v loňském ligovém ročníku na 3.místě v současnosti neoplývá příliš dobrou formou, ale to by nás nemělo mást. Případné vítězství nám dává téměř stoprocentní jistotu záchrany, ale i případná ztráta nás ještě neodsuzuje do propadliště.
Hlavní menu bude podávat naše áčko. Soupeřem jim bude družstvo SKK Vrchlabí, které dosud jako jediné nám sebralo dva body a tudíž máme o motivaci postaráno. Dalším a mnohem důležitým faktorem je to, že v případě vítězství si naše áčko s předstihem zajistí titul MISTR ČR!!!
Moučníkem bude bezesporu utkání našeho béčka s kvalitním týmem SKK Hořice. Hosté ještě usilují o přiblížení se k postupu do 1.ligy a nám by jakýkoli bodový zisk pomohl k udržení ve 2.lize, takže i v tomto utkání je o náboj postaráno.
Další naše družstva vyjíždějí za svými soupeři. Divizní céčko zajíždí na dráhy Sokola Útvina a v případě bodového zisku se výrazně přiblíží k vysněnému postupu do 3.ligy. To zrakově postižení jedou do Brna, kde se střetne prvoligové áčko s rezervou svého nejvážnějšího konkurenta v boji o mistrovský titul Sokola Brno IV. Naši borci jedou v nejsilnější sestavě s cílem vyhrát a přiblížit se k zisku vytouženého titulu mistra ČR.
18.03.2016 20:56:57
skkrokycany
1
Následující utkání
"A" - doma - 12.1./13:30
 ŠK Modranka
"Ž" - doma - 12.1./9:30
 TJ Spartak Přerov

"B" - doma - 12.1./17:00
 TJ Kovohutě Příbram
 dorost - venku - 13.1./10:00
 KK Lokomotiva Tábor

"C" - venku - 7.12./17:00
 TJ Přeštice "B"
"D" - doma - 10.12./17:00
 SKK Rokycany "E"

"E" - venku - 10.12./17:00 
 SKK Rokycany "D"

facebook-512.png
youtube-1837872_960_720.png
Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one