"/> Víkend plný kuželek - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2534"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

Víkend plný kuželek

Týden se s týdnem sešel a máme tu další kolo ligových soutěží. Všechna naše družstva hrají v domácím prostředí a tak se mají naši příznivci na co těšit.
Vše odstartují jako obvykle ženy, které v sobotním dopoledni hostí úřadujícího mistra KK Slovan Rosice. Hostující hráčka v letošní sezóně až tak své soupeře neválcují (dokonce v domácím prostředí prohrály se Slavii), přesto jejich kádr vzbuzuje respekt, vždyť vidět v akci několikanásobné mistryně světa Naďu Dobešovou, Lucii Vaverkovou či Natálku Topičovou stojí jistě za to. Naše děvčata čeká velice těžké utkání a přízeň fanoušků by si určitě zasloužily.
Po tomto mači přivítá áčko v dalším kole interligy KK PSJ Jihlava. Hosté měly pomalejší vstup do soutěže, ale v posledních kolech dokazují proč skončily v loňské sezóně na 5.místě. Naše hráče čeká rozhodně houževnatý soupeř, který neprodá svoji kůži lacino.
Závěr sobotního programu na našich drahách obstará béčko, jenž přivítá vedoucí celek soutěže Kuželky Aš. Hostující hráči v dosavadním průběhu soutěže okusili pouze jednou hořkost porážky a tudíž ani tady to pro nás nebude žádná selanka.
Nedělní dopoledne je vyhrazeno dorostu, jenž přivítá hráče z hlavního města KK Konstruktivu Praha. Naši hráči budou jistě chtít navázat na první bodový zisk z minulého kola a ve svém posledním letošním startu poprvé naplno bodovat.
Všechna utkání našich družstev můžete krom přímé účasti sledovat na našem YouTube kanálu a další podrobnosti najdete na našich stránkách.
09.11.2018 09:02:44
skkrokycany
Následující utkání
"A" - doma - 1.12./13:30
 TJ Lokomotiva Česká Třebová
"Ž" - venku - 24.11./11:30
 TJ Spartak Přerov
"Ž" - venku - 25.11./17:00

 KK Konstruktiva Praha

"B" - venku - 24.11./10:00
 TJ Kovohutě Příbram
 dorost - venku - 13.1./10:00
 KK Lokomotiva Tábor

"C" - venku - 26.11./19:15
 SKK Rokycany "E"
"D" - doma - 26.11./17:00
 TJ Sokol Plzeň V. "C"

"E" - venku - 19.11./17:00 
 TJ Sokol Plzeň V. "C"

facebook-512.png
youtube-1837872_960_720.png
Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one