"/> V Rokycanech se bude hrát interliga - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "6805"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

V Rokycanech se bude hrát interliga

Před zahájením nového soutěžního ročníku bychom vás chtěli postupně seznamovat s jednotlivými družstvy a také soutěžemi, ve kterých budou účinkovat. Vlajkovou lodí našeho oddílu je "A" družstvo, které čeká zbrusu nová soutěž. Již delší dobu si štěbetají vrabci na střeše, že Česká kuželkářská asociace ve spolupráci se svoji slovenskou jmenovkyní připravuje "interligu". Tato soutěž má 12 účastníků a postup do tohoto prvního ročníku si zajistilo šest nejlepších týmů z 1.ligy v Čechách a stejný počet ze Slovenska.
Pro nás coby úřadujícího mistra ČR je to další postupný krok na sportovní cestě vzhůru a zviditelnění města Rokycan na mezinárodním poli. Postupně na naší kuželně přivítáme oddíly Sokol Luhačovice, Slavoj Veľký Šariš, ŽP Šport Podbrezová, Klokani CB Dobřany, ŠK Modranka, KK Inter Bratislava, KK PSJ Jihlava, ŠKK Trstená Starek, KK Tatran Sučany, Sokol Husovice a KK Slavoj Praha. Věříme, že tento výčet je tou nejlepší pozvánkou na naše utkání a pro ty, kteří se nebudou moci osobně zúčastnit připravujeme přímé přenosy na našem YouTube kanálu.
Takto kvalitní soutěž si rovněž vyžaduje kvalitní zabezpečení a také kvalitní kádr. Naši sestavu nakonec neposílí dříve avizovaný David Junek ze Stříbra, který dal přednost angažmá v Německu, ale vedení oddílu se povedlo přivézt adekvátní náhradu v osobě juniorského reprezentanta Daniela Neumanna z SKK Náchod.
Věřme, že naše áčko naváže na výkony ze svého působení v 1.lize a bude se pohybovat v horních patrech této nové soutěže.
15.07.2016 10:27:50
skkrokycany
Následující utkání
"A" - doma - 12.1./13:30
 ŠK Modranka
"Ž" - doma - 12.1./9:30
 TJ Spartak Přerov

"B" - doma - 12.1./17:00
 TJ Kovohutě Příbram
 dorost - venku - 13.1./10:00
 KK Lokomotiva Tábor

"C" - venku - 7.12./17:00
 TJ Přeštice "B"
"D" - doma - 10.12./17:00
 SKK Rokycany "E"

"E" - venku - 10.12./17:00 
 SKK Rokycany "D"

facebook-512.png
youtube-1837872_960_720.png
Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one