"/> Úvodní zápas ligy mistrů - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1651"
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?
Za me chudak, kdo se neumi pod nazor podepsat
Čím dál tim horší články. Chudák ten hráč o kterým se píše. Nikdo nemůže vědět jestli ho něco bolelo nebo proč nezahral. Ale takhle to napsat? Za mě velmi špatné.

Úvodní zápas ligy mistrů

Ligové soutěže mají tento víkend volno, ale před našim áčkem stojí úvodní utkání prvního kola ligy mistrů. Los nám přiřkl v současnosti vedoucí tým rakouské bundesligy BSV Voith St. Pölten. Náš soupeř, jehož cesta do ligy mistrů vedla přes finálovou účast v Evropském poháru, má velice kvalitní kádr v čele s chorvatským reprezentantem Matko Bulkou, dvojici rakouských reprezentantů Lukas Huber a Philipp Vsetecka a českým reprezentantem Janem Kotyzou. Úvodní duel se hraje na drahách našeho soupeře a my věříme, že naši borci si vytvoří co nejlepší pozici do odvety, která se uskuteční 10.prosince. O vývoji a výsledku utkání v St. Pöltenu vás budeme samozřejmě informovat na našich stránkách.
25.11.2016 15:23:33
skkrokycany
Následující utkání
"A"
 

"Ž"
 

"B"

 dorost 
 

"C"
 
"D"
 

 ZP- venku - 22. - 23.6. (Praha)
 Slavia cup

Pohár ČKA
 
"A" - venku - 2.6./15:00
 Hvězda Trnovany

"B"
 

"Ž" - venku - 2.6./17:30
 KC Zlín
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one