"/> Úspěšný start do interligy - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3102"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

Úspěšný start do interligy

Začátek dlouho očekávané nové soutěže se našemu áčku vydařil. Los nám na úvod přisoudil největšího tuzemského soupeře Sokol Luhačovice a kvalita tohoto duelu tomu plně odpovídala. Přestože klimatické podmínky na kuželně byly víc než obtížné, hráči ze sebe vydali maximum a početná divácká obec toto musela kvitovat.
Úvod utkání nám vyšel skvěle, když Honza Endršt i Štěpán Šreiber své duely vyhráli a na ukazateli skóre svítilo 2:0 (+48).
Druhá třetina byla vyrovnaná, když Danovi Neumannovi se příliš nedařilo a svůj souboj prohrál, zatímco Michal Pytlík nejlepším výkonem utkání 625 poražených kuželek připsal na naše konto další bodík. Po dvou třetinách vedeme 3:1 (+49).
I závěrečné dějství přineslo vyrovnaný stav s tím rozdílem, že v náš prospěch hovořily kuželky navíc. Vojta Špelina držel s nejlepším hráčem hostí Rosťou Goreckým po celou dobu krok a přestože prohrál, nemá se za co stydět. Na druhé straně Roman Pytlík nedal svému soupeři sebemenší šanci, čímž dokonal úspěšné dílo, které má konečnou podobu ve skóre 6:2 (3625:3542). Úspěšný vstup do soutěže podpořen kvalitním výkonem celého týmu.
Smutek se naopak zračil z očí našich žen, které ve vyrovnaném utkání podlehly Sokolu Duchcov 3:5 (3282:3341). Hvězdou utkání byla Terezka Krákorová, jejichž 614 poražených kuželek by se neztratilo ani v utkání mužů.
Béčko zajíždělo na dráhy jednoho z favoritů 2.ligy Lokomotivu Tábor a byť nepodalo vůbec špatný výkon na vysokého favorita nestačilo a podlehlo mu 1:7 (3299:3478), když nejlepším hráčem byl talentovaný Pavel Andrlík (577). Čestný bod získal Libor Bureš, jenž sice prohrál se soupeřem na kuželky, ale na dráhy vyhrál 3:1.
Zápisy ze všech utkání jsou v rubrice družstva.
10.09.2016 23:47:22
skkrokycany
Následující utkání
"A"
 

"Ž"
 

"B"

 dorost 
 

"C"
 
"D"
 

 ZP
 

Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one