"/> Trisní závěr podzimu - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3102"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

Trisní závěr podzimu

Tak takový závěr podzimní části mistrovských soutěží nikdo nečekal. Pravdou je, že naši soupeři byly z kategorie top, ale naše předvedené výkony na to bohužel nestačily.
Zápas podzimu hrálo naše áčko proti rakouskému St. Pöltenu. Nadějné vyhlídky úspěchu ještě umocnilo oslabení soupeře o nejlepšího hráče úvodního zápasu Jana Kotyzy. Tento fakt však paradoxně našemu soupeři pomohl. Od úvodních hodů byly odvážnější, sebevědomější a naše dvojice Štěpán Šreiber a Michal Pytlík nebyla schopna tomuto tlaku čelit. Karta se začala obracet v momentu, kdy Štěpána vystřídal Honza Endršt. Ten vnesl do utkání svěží vítr, ale náskok soupeře byl již v nedohledu. Přesto se našim hráčům podařilo přiblížit do těsného kontaktu, ale body získaly soupeři, což v praxi znamená, že po úvodní třetině prohráváme 0:2 o 10 kuželek.
Ve druhé čtveřici jsme očekávali obrat. Důvěru pro tento fakt dostali Pavel Honsa a Dan Neumann, ale zatímco Dan měl nad soupeřem mírnou převahu, Pavel doslova vyhořel. Jeho výkon úrovně okresního přeboru nám vzal definitivně postupové naděje o čemž hovořilo skóre po dvou třetinách 1:3 a plus 4 kuželky pro našeho soupeře.
Závěr se již dohrával z povinnosti. Našim hráčům Vojtovi Špelinovi i Romanu Pytlíkovi rozhodně nelze upřít snahu, ale hosté měly na závěr těžký kalibr v osobě Lukase Hubera. Tento rakouský reprezentant pečetil zasloužené vítězství našich hostů 6:2 (3500:3466) a tím i postup do 2.kola ligy mistrů. My jsme si ho za svůj výkon nezasloužili.
Ve stejném trendu, jako naše áčko pokračovala ostatní naše družstva i když od nich jsme bodový import příliš nečekali
Béčko zajíždělo do Duchcova v roli outsidera, ale přesto výsledek 8:0 (3414:3249) jsme nečekali. Postavení v tabulce je zdánlivě bezpečné, ale to neznamená, že můžeme v klidu spát.
V neděli hostily naše ženy vedoucí tým soutěže KK Slovan Rosice a znovu dokázaly, že v letošní sezóně nejsou proti favoritům odevzdaní soupeři. Vyrovnaný průběh utkání rozhodly individuální výkony. Zatímco hosté se mohly opřít o triumvirát Naděžda Dobešová, Natálie Topičová a Alena Kantnerová, která vévodila výkonem 609 poražených kuželek celému utkání, na naší straně se k tradiční opoře Terezce Krákorové přidala pouze Denisa Pytlíková a to bylo na takového soupeře málo. Konečný výsledek 3:5 (3297:3334) není žádný propadák a také umístění v tabulce po podzimní části je pro mnohé příjemným překvapením, ale pozor na přílišné uspokojení.
Výsledkový zmar našich družstev dovršilo v pondělí ve Stříbře céčko. Porážka 8:0 (3110:2834) hovoří za všechny komentáře.
Na podrobné komentáře o podzimním vystoupení našich družstev je ještě čas, ale jedno je dnes jisté, že nás žádný klidný zimní spánek rozhodně nečeká.
13.12.2016 11:34:53
skkrokycany
Následující utkání
"A"
 

"Ž"
 

"B"

 dorost 
 

"C"
 
"D"
 

 ZP
 

Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one