"/> Trisní závěr podzimu - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3985"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

Trisní závěr podzimu

Tak takový závěr podzimní části mistrovských soutěží nikdo nečekal. Pravdou je, že naši soupeři byly z kategorie top, ale naše předvedené výkony na to bohužel nestačily.
Zápas podzimu hrálo naše áčko proti rakouskému St. Pöltenu. Nadějné vyhlídky úspěchu ještě umocnilo oslabení soupeře o nejlepšího hráče úvodního zápasu Jana Kotyzy. Tento fakt však paradoxně našemu soupeři pomohl. Od úvodních hodů byly odvážnější, sebevědomější a naše dvojice Štěpán Šreiber a Michal Pytlík nebyla schopna tomuto tlaku čelit. Karta se začala obracet v momentu, kdy Štěpána vystřídal Honza Endršt. Ten vnesl do utkání svěží vítr, ale náskok soupeře byl již v nedohledu. Přesto se našim hráčům podařilo přiblížit do těsného kontaktu, ale body získaly soupeři, což v praxi znamená, že po úvodní třetině prohráváme 0:2 o 10 kuželek.
Ve druhé čtveřici jsme očekávali obrat. Důvěru pro tento fakt dostali Pavel Honsa a Dan Neumann, ale zatímco Dan měl nad soupeřem mírnou převahu, Pavel doslova vyhořel. Jeho výkon úrovně okresního přeboru nám vzal definitivně postupové naděje o čemž hovořilo skóre po dvou třetinách 1:3 a plus 4 kuželky pro našeho soupeře.
Závěr se již dohrával z povinnosti. Našim hráčům Vojtovi Špelinovi i Romanu Pytlíkovi rozhodně nelze upřít snahu, ale hosté měly na závěr těžký kalibr v osobě Lukase Hubera. Tento rakouský reprezentant pečetil zasloužené vítězství našich hostů 6:2 (3500:3466) a tím i postup do 2.kola ligy mistrů. My jsme si ho za svůj výkon nezasloužili.
Ve stejném trendu, jako naše áčko pokračovala ostatní naše družstva i když od nich jsme bodový import příliš nečekali
Béčko zajíždělo do Duchcova v roli outsidera, ale přesto výsledek 8:0 (3414:3249) jsme nečekali. Postavení v tabulce je zdánlivě bezpečné, ale to neznamená, že můžeme v klidu spát.
V neděli hostily naše ženy vedoucí tým soutěže KK Slovan Rosice a znovu dokázaly, že v letošní sezóně nejsou proti favoritům odevzdaní soupeři. Vyrovnaný průběh utkání rozhodly individuální výkony. Zatímco hosté se mohly opřít o triumvirát Naděžda Dobešová, Natálie Topičová a Alena Kantnerová, která vévodila výkonem 609 poražených kuželek celému utkání, na naší straně se k tradiční opoře Terezce Krákorové přidala pouze Denisa Pytlíková a to bylo na takového soupeře málo. Konečný výsledek 3:5 (3297:3334) není žádný propadák a také umístění v tabulce po podzimní části je pro mnohé příjemným překvapením, ale pozor na přílišné uspokojení.
Výsledkový zmar našich družstev dovršilo v pondělí ve Stříbře céčko. Porážka 8:0 (3110:2834) hovoří za všechny komentáře.
Na podrobné komentáře o podzimním vystoupení našich družstev je ještě čas, ale jedno je dnes jisté, že nás žádný klidný zimní spánek rozhodně nečeká.
13.12.2016 11:34:53
skkrokycany
Následující utkání
"A" - doma - 12.1./13:30
 ŠK Modranka
"Ž" - doma - 12.1./9:30
 TJ Spartak Přerov

"B" - doma - 12.1./17:00
 TJ Kovohutě Příbram
 dorost - venku - 13.1./10:00
 KK Lokomotiva Tábor

"C" - venku - 7.12./17:00
 TJ Přeštice "B"
"D" - doma - 10.12./17:00
 SKK Rokycany "E"

"E" - venku - 10.12./17:00 
 SKK Rokycany "D"

facebook-512.png
youtube-1837872_960_720.png
Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one