"/> Těžký víkend našich družstev - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3102"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

Těžký víkend našich družstev

Soutěže družstev pomalu finišují a vzhledem k postavení našich týmů nás čeká náročný víkend. Protože většina našich družstev hraje na půdě soupeře, bude tato pozvánka rekapitulovat postavení našich týmů v tabulce.
Vlajkovou lodí našeho oddílu je samozřejmě áčko, které nabere směr Olomouc. V hanácké metropoli nás nečeká nic jednoduchého, ale pohoda v našem týmu a postavení v tabulce nás naplňuje optimismem. Jakýkoli bodový zisk nás opět přiblíží k obhajobě mistrovského titulu.
Svůj relativní klid má také béčko. Díky vítězství doma nad Vltavanem Loučovice získalo pohodu se kterou může hrát i v Ústí nad Labem kde hraje jeho soupeř Hvězda Trnovany. Případný bodový zisk by byl příjemným překvapením.
Těžký víkend čeká naše ženy. V sobotu zamíří do Blanska. Na tamní šestidráze nás nečeká nic lehkého vzhledem k postavení obou týmu v tabulce. Zpáteční cestu si zpestří dohrávkou v České Třebové. Domácí jsou v tabulce sice za námi, ale mají stejně bodů jako my a tak i v tomto případě platí, že každý bodík z venku má pro nás cenu zlata.
Pro všechny fanoušky, kteří zůstanou doma připomínám, že v sobotu hostí naše céčko Lokomotivu Cheb A. V boji o postup do 3.ligy nemůžeme čekat nic jiného, než plný bodový zisk a tomu můžete přispět svým povzbuzováním i vy.
I naše déčko čeká v okresním přeboru těžký soupeř. V pondělí ve Stříbře narazí na tamní déčko v přímém souboji o čtvrté místo a tím zachování kontaktu s čelem tabulky.
10.03.2016 18:46:10
skkrokycany
Následující utkání
"A"
 

"Ž"
 

"B"

 dorost 
 

"C"
 
"D"
 

 ZP
 

Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one