"/> Těžký víkend našich družstev - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1651"
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?
Za me chudak, kdo se neumi pod nazor podepsat
Čím dál tim horší články. Chudák ten hráč o kterým se píše. Nikdo nemůže vědět jestli ho něco bolelo nebo proč nezahral. Ale takhle to napsat? Za mě velmi špatné.

Těžký víkend našich družstev

Soutěže družstev pomalu finišují a vzhledem k postavení našich týmů nás čeká náročný víkend. Protože většina našich družstev hraje na půdě soupeře, bude tato pozvánka rekapitulovat postavení našich týmů v tabulce.
Vlajkovou lodí našeho oddílu je samozřejmě áčko, které nabere směr Olomouc. V hanácké metropoli nás nečeká nic jednoduchého, ale pohoda v našem týmu a postavení v tabulce nás naplňuje optimismem. Jakýkoli bodový zisk nás opět přiblíží k obhajobě mistrovského titulu.
Svůj relativní klid má také béčko. Díky vítězství doma nad Vltavanem Loučovice získalo pohodu se kterou může hrát i v Ústí nad Labem kde hraje jeho soupeř Hvězda Trnovany. Případný bodový zisk by byl příjemným překvapením.
Těžký víkend čeká naše ženy. V sobotu zamíří do Blanska. Na tamní šestidráze nás nečeká nic lehkého vzhledem k postavení obou týmu v tabulce. Zpáteční cestu si zpestří dohrávkou v České Třebové. Domácí jsou v tabulce sice za námi, ale mají stejně bodů jako my a tak i v tomto případě platí, že každý bodík z venku má pro nás cenu zlata.
Pro všechny fanoušky, kteří zůstanou doma připomínám, že v sobotu hostí naše céčko Lokomotivu Cheb A. V boji o postup do 3.ligy nemůžeme čekat nic jiného, než plný bodový zisk a tomu můžete přispět svým povzbuzováním i vy.
I naše déčko čeká v okresním přeboru těžký soupeř. V pondělí ve Stříbře narazí na tamní déčko v přímém souboji o čtvrté místo a tím zachování kontaktu s čelem tabulky.
10.03.2016 18:46:10
skkrokycany
Následující utkání
"A"
 

"Ž"
 

"B"

 dorost 
 

"C"
 
"D"
 

 ZP- venku - 22. - 23.6. (Praha)
 Slavia cup

Pohár ČKA
 
"A" - venku - 2.6./15:00
 Hvězda Trnovany

"B"
 

"Ž" - venku - 2.6./17:30
 KC Zlín
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one