"/> Superpohár opět do Rokycan - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7381"
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?
Za me chudak, kdo se neumi pod nazor podepsat
Čím dál tim horší články. Chudák ten hráč o kterým se píše. Nikdo nemůže vědět jestli ho něco bolelo nebo proč nezahral. Ale takhle to napsat? Za mě velmi špatné.

Superpohár opět do Rokycan

Rok se sešel s rokem a je tu znovu zahřívací kolo před zahájením nového soutěžního ročníku. Tímto zahřívacím kolem je myšlen superpohár. Právo usilovat o tuto trofej má vždy vítěz 1.ligy a vítěz poháru ČKA. Stejně jako v loňském roce i letos obě tyto soutěže ovládli hráči SKK Rokycany a tak stejně jako loni se stal našim vyzyvatelem druhý tým 1. ligy. Po loňském Třebíči bylo pořadatelství svěřeno do rodiště fenomenálního herce 20. století Vladimíra Menšíka - Ivančic. Soupeřem nám bylo družstva Sokola Luhačovice, se kterým se shodou okolností utkáme za týden na domácích drahách v úvodním kole interligy.
Dramatický duel před zaplněným hledištěm s početnou skupinou fanoušků z Rokycan skončil nakonec 5:3 (3456:3377) v náš prospěch, čímž jsme podruhé v řadě dosáhli tzv. trojkorunu, což znamená vítězství v lize, poháru i superpoháru. Nejlepším našim hráčem byl Jan Endršt, který jako jediný z našeho týmu překonal hranici 600 poražených kuželek (602). Skvěle mu sekundoval Daniel Neumann, který za touto magickou hranici zaostal o pouhou kuželku. Tento výsledek je tou nejlepší pozvánkou do hlediště na úvodní kolo interligy.
04.09.2016 10:39:44
skkrokycany
Následující utkání
"A"
 

"Ž"
 

"B"

 dorost 
 

"C"
 
"D"
 

 ZP- venku - 22. - 23.6. (Praha)
 Slavia cup

Pohár ČKA
 
"A" - venku - 2.6./15:00
 Hvězda Trnovany

"B"
 

"Ž" - venku - 2.6./17:30
 KC Zlín
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one