"/> Superpohár opět do Rokycan - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3102"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

Superpohár opět do Rokycan

Rok se sešel s rokem a je tu znovu zahřívací kolo před zahájením nového soutěžního ročníku. Tímto zahřívacím kolem je myšlen superpohár. Právo usilovat o tuto trofej má vždy vítěz 1.ligy a vítěz poháru ČKA. Stejně jako v loňském roce i letos obě tyto soutěže ovládli hráči SKK Rokycany a tak stejně jako loni se stal našim vyzyvatelem druhý tým 1. ligy. Po loňském Třebíči bylo pořadatelství svěřeno do rodiště fenomenálního herce 20. století Vladimíra Menšíka - Ivančic. Soupeřem nám bylo družstva Sokola Luhačovice, se kterým se shodou okolností utkáme za týden na domácích drahách v úvodním kole interligy.
Dramatický duel před zaplněným hledištěm s početnou skupinou fanoušků z Rokycan skončil nakonec 5:3 (3456:3377) v náš prospěch, čímž jsme podruhé v řadě dosáhli tzv. trojkorunu, což znamená vítězství v lize, poháru i superpoháru. Nejlepším našim hráčem byl Jan Endršt, který jako jediný z našeho týmu překonal hranici 600 poražených kuželek (602). Skvěle mu sekundoval Daniel Neumann, který za touto magickou hranici zaostal o pouhou kuželku. Tento výsledek je tou nejlepší pozvánkou do hlediště na úvodní kolo interligy.
04.09.2016 10:39:44
skkrokycany
Následující utkání
"A"
 

"Ž"
 

"B"

 dorost 
 

"C"
 
"D"
 

 ZP
 

Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one