"/> Střídavě oblačno na bitevních polích - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3985"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

Střídavě oblačno na bitevních polích

Se střídavými výsledky bojovala naše družstva v mistrovských soutěží. Radost jsme měli hned na úvod nad výsledkem našeho áčka v interlize, bohužel byla to radost poslední, neboť ostatní naše družstva neuspěla.
Áčko nastupovalo na půdě nejhoršího tuzemského týmu dle postavení v tabulce KK Slavoj Praha a přestože domácí budily respekt výsledek hovoří za všechny komentáře. Naši borci svého soupeře přejeli 7:1 (3563:3342) a vzhledem k tomu, že naši konkurenti v boji o pódiová místa Trstená a Inter Bratislava svá utkání prohrály, přezimujeme v tabulce na skvělém 2.místě za suverénní Podbrezovou. Na Žižkově dominoval Michal Pytlík, který se stal výkonem 637 poražených kuželek první hvězdou utkání. Skvěle mu sekundovali Vojta Špelina (629) a Roman Pytlík (602). Na své lepší časy zavzpomínal Pavel Honsa (595), pevné nervy prokázal Dan Neumann, který v posledních dvou hodech otočil svůj duel a získal bod, který definitivně zlomil odpor domácích. Jediný poražený v tomto utkání byl Štěpán Šreiber, jehož výkon nebyl úplně podle představ, ale mnohdy chybělo to pomyslné štěstíčko. Všechny tyto aspekty vlévají optimismus do žil před odvetou ligy mistrů, která nás čeká příští týden.
S vírou v úspěšný výsledek odjížděly do Prahy naše ženy. Dvě třetiny živily naději na bodový zisk, když na ukazateli skóre svítil stav 2:2 a domácí měly k dobru dvě kuželky. Závěr však byl v režii domácí hráčky Kristýny Jurákové, která porazila úžasných 602 kuželek a definitivně zlomila náš odpor. Porážka 6:2 (3260:3193) není rozhodně ostudou, ale ne všechny hráčky mohly být se svým výkonem spokojené a taky 46 chyb je na prvoligovém poli nebývale moc.
Na domácích drahách hrálo naše béčko s neustále se zlepšující KK SDS Sadská a zřejmě pod tímto dojmem vstoupilo do utkání, když Martin Maršálek a ani Vašek Fürst nápor soupeře nezachytili a výsledek úvodní čtveřice 0:2 a mínus 127 kuželek prakticky rozhodl o konečném výsledku. V dalším průběhu jsme se sice zlepšili, ale na víc než korekci stavu jsme neměli. Porážka 3:5 (3295:3354) vzhledem k úvodu utkání je ještě lichotivá.
Svůj závěrečný turnaj v tomto roce odehráli naši zrakově postižení. V Praze na Slavii se jim příliš nedařilo, když obsadili 4.místo s odstupem 3 kuželek od bronzové příčky. Ani v soutěži jednotlivců jsme díru do světa neudělali, když v absolutním pořadí obsadil nejlepší náš hráč Václav Webr 6.místo. Přesto není důvod k pesimismu, neboť zrakově postižení mají za sebou nejúspěšnější rok ve své bezmála čtvrt stoleté historii.
04.12.2016 11:03:52
skkrokycany
Následující utkání
"A" - doma - 12.1./13:30
 ŠK Modranka
"Ž" - doma - 12.1./9:30
 TJ Spartak Přerov

"B" - doma - 12.1./17:00
 TJ Kovohutě Příbram
 dorost - venku - 13.1./10:00
 KK Lokomotiva Tábor

"C" - venku - 7.12./17:00
 TJ Přeštice "B"
"D" - doma - 10.12./17:00
 SKK Rokycany "E"

"E" - venku - 10.12./17:00 
 SKK Rokycany "D"

facebook-512.png
youtube-1837872_960_720.png
Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one