"/> Stříbro z MS do Rokycany - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7381"
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?
Za me chudak, kdo se neumi pod nazor podepsat
Čím dál tim horší články. Chudák ten hráč o kterým se píše. Nikdo nemůže vědět jestli ho něco bolelo nebo proč nezahral. Ale takhle to napsat? Za mě velmi špatné.

Stříbro z MS do Rokycany

Od 17. do 22.5. se koná v chorvatském Novigradu juniorské mistrovství světa za účasti dvou hráčů SKK Rokycany. Ve středu a ve čtvrtek jsou na pořadu soutěže družstev a po 6.místě juniorek se ve čtvrtek budou snažit naši junioři vybojovat některý s cenných kovů. Začátek nám nebývale vyšel a po dvou hráčích jsme opanovali čelo pořadí (Zdeněk Ransdorf z Duchcova 659, Jan Bína z Jičína 609). Po třetím hráči (Ondřej Topič z Valašského Meziříčí střídaný Danielem Neumanem z Náchoda) přišel pokles na 2.místo se ztrátou 30 kuželek na vedoucí Srbsko. Jako čtvrtý nastoupil náš Michal Pytlík, který dosáhl velice pěkných 631 poražených kuželek a opět posílil naše ambice na cenný kov.
Rokycanská stopa pokračovala i v pátém dějství. kde hrál hlavní roli Honza Endršt. Honza předvedl vyrovnanou hru a výkonem 606 poražených kuželek posunul náš tým blíže ke stupňům vítězů. Závěr byl neobyčejně dramatický. Jako poslední nastoupil nejlepší hráč první ligy Rostislav Gorecký z Luhačovic. Bohužel se mu vůbec nedařilo a po první dráze (127) jej vystřídal Petr Dobeš z Třebíče. Ten předvedl po zahřívající druhé dráze (139) neskutečnou stíhací jízdu a po třetí (168) vše korunoval na poslední dráze (173) a konečným výkonem 607 poražených kuželek nás vyšvihl na druhé místo o pouhé 3 kuželky za Srbskem.
IMG-20160521-WA0000.jpg
21.05.2016 23:10:30
skkrokycany
Následující utkání
"A"
 

"Ž"
 

"B"

 dorost 
 

"C"
 
"D"
 

 ZP- venku - 22. - 23.6. (Praha)
 Slavia cup

Pohár ČKA
 
"A" - venku - 2.6./15:00
 Hvězda Trnovany

"B"
 

"Ž" - venku - 2.6./17:30
 KC Zlín
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one