"/> Stříbro z MS do Rokycany - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5739"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

Stříbro z MS do Rokycany

Od 17. do 22.5. se koná v chorvatském Novigradu juniorské mistrovství světa za účasti dvou hráčů SKK Rokycany. Ve středu a ve čtvrtek jsou na pořadu soutěže družstev a po 6.místě juniorek se ve čtvrtek budou snažit naši junioři vybojovat některý s cenných kovů. Začátek nám nebývale vyšel a po dvou hráčích jsme opanovali čelo pořadí (Zdeněk Ransdorf z Duchcova 659, Jan Bína z Jičína 609). Po třetím hráči (Ondřej Topič z Valašského Meziříčí střídaný Danielem Neumanem z Náchoda) přišel pokles na 2.místo se ztrátou 30 kuželek na vedoucí Srbsko. Jako čtvrtý nastoupil náš Michal Pytlík, který dosáhl velice pěkných 631 poražených kuželek a opět posílil naše ambice na cenný kov.
Rokycanská stopa pokračovala i v pátém dějství. kde hrál hlavní roli Honza Endršt. Honza předvedl vyrovnanou hru a výkonem 606 poražených kuželek posunul náš tým blíže ke stupňům vítězů. Závěr byl neobyčejně dramatický. Jako poslední nastoupil nejlepší hráč první ligy Rostislav Gorecký z Luhačovic. Bohužel se mu vůbec nedařilo a po první dráze (127) jej vystřídal Petr Dobeš z Třebíče. Ten předvedl po zahřívající druhé dráze (139) neskutečnou stíhací jízdu a po třetí (168) vše korunoval na poslední dráze (173) a konečným výkonem 607 poražených kuželek nás vyšvihl na druhé místo o pouhé 3 kuželky za Srbskem.
IMG-20160521-WA0000.jpg
21.05.2016 23:10:30
skkrokycany
Následující utkání
"A"
 

"Ž"
 

"B"

 dorost 
 

"C"
 
"D"
 

 ZP
 

Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one