"/> Štříbro pro Michala s Katkou v tandemech - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1651"
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?
Za me chudak, kdo se neumi pod nazor podepsat
Čím dál tim horší články. Chudák ten hráč o kterým se píše. Nikdo nemůže vědět jestli ho něco bolelo nebo proč nezahral. Ale takhle to napsat? Za mě velmi špatné.

Štříbro pro Michala s Katkou v tandemech

Sezónu 2015/16 zakončily v Blansku republikovým šampionátem smíšené tandemy. Nás může těšit, že u vyvrcholení soutěže byl i hráč SKK Rokycany Michal Pytlík, který společně s Kateřinou Fajdekovou proplul do finále doslova jako nůž máslem. Na své spanilé jízdě postupně vyřadili výsledkem 2:0 páry Březina - Mizerová, Hrubý - Sailerová a v semifinále obhájce loňského titulu Kratochvíl - Helisová. Soupeři ve finále jim byli loňští finalisté Jan Bína (SKK Jičín) a Natálka Topičová (Slovan Rosice), kteří cestu do finále měli přece jen trnitější (mj. ve 2.kole zdolali druhou "naši" dvojici Endršt - Hofmanová až na náhlou smrt 13:11). Finále bylo jednoznačnou záležitostí dvojice Bína - Topičová, čímž na "naší" dvojici zbyla stříbrná medaile, která se stala zlatou tečkou za veleúspěšnou sezónou.
20.06.2016 07:19:50
skkrokycany
Následující utkání
"A"
 

"Ž"
 

"B"

 dorost 
 

"C"
 
"D"
 

 ZP- venku - 22. - 23.6. (Praha)
 Slavia cup

Pohár ČKA
 
"A" - venku - 2.6./15:00
 Hvězda Trnovany

"B"
 

"Ž" - venku - 2.6./17:30
 KC Zlín
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one