"/> Stříbro a dva bronzy - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5279"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

Stříbro a dva bronzy

Veleúspěšnou sezónu zakončili zrakově-postižení kuželkáři SKK Rokycany v České Třebové, kde se konalo již 37.mistrovství republiky. Bilance jedno stříbro a dva bronzy se může zdát na první pohled chudší, ale do Třebové se sjela kompletní česká špička a tak můžeme být po celé náročné sezoně vcelku spokojeni. Nejvýraznější stopu zanechal na tomto šampionátu Josef Paulus z SK Michálkovice, který v kategorii B3 (slabozrací) vylepšil český rekord na neskutečných 776 poražených kuželek (120 hodů do plných). Z našich hráčů si nejlépe vedl Václav Webr (kategorie B3), který dosáhl výkonu 737 poražených kuželek a obsadil druhé místo. Bronzovou medaili si do Rokycan odvezl Jan Ungr (kategorie open) a Jan Kemeny (kategorie B2 - zbytky zraku). Další naši borci v kategorii B2 Miroslav Srníček a Michal Zeman skončili těsně pod stupni vítězů na 4. resp. 5.příčce. V kategorii B1 - nevidomí obsadila Kamila Vlasáková 6.místo. Součástí závěrečného ceremoniálu bylo vyhlášení mistra ČR v soutěži družstev, kde pohár pro vítěze putuje do Rokycan a dlouhodobé soutěže Český pohár jednotlivců a Walter Graphtek cup dvojic. Ani v těchto soutěžích neodešli borci SKK Rokycany s prázdnou. Vladimír Odstrčilík ovládl kategorii B2 a Václav Webr kategorii B3.
Máme za sebou bezesporu nejúspěšnější sezonu v historii, ale již nyní vyhlížíme tu nadcházející. Kéž by byla podobně úspěšná.
MČR 2016.xls  141.82kB
08.05.2016 11:52:44
skkrokycany
Následující utkání
"A" - venku - 29.9./15:00
 CB Dobřany "A"

"Ž" - venku - 29.9./10:00
 SKK Jičín

"B" - venku - 29.9./10:00
 CB Dobřany "B"
 dorost - doma - 14.10./10:00
 KK Lokomotiva Tábor

"C"
 
"D"
 

 ZP
 

Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one