"/> Stříbro a dva bronzy - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3102"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

Stříbro a dva bronzy

Veleúspěšnou sezónu zakončili zrakově-postižení kuželkáři SKK Rokycany v České Třebové, kde se konalo již 37.mistrovství republiky. Bilance jedno stříbro a dva bronzy se může zdát na první pohled chudší, ale do Třebové se sjela kompletní česká špička a tak můžeme být po celé náročné sezoně vcelku spokojeni. Nejvýraznější stopu zanechal na tomto šampionátu Josef Paulus z SK Michálkovice, který v kategorii B3 (slabozrací) vylepšil český rekord na neskutečných 776 poražených kuželek (120 hodů do plných). Z našich hráčů si nejlépe vedl Václav Webr (kategorie B3), který dosáhl výkonu 737 poražených kuželek a obsadil druhé místo. Bronzovou medaili si do Rokycan odvezl Jan Ungr (kategorie open) a Jan Kemeny (kategorie B2 - zbytky zraku). Další naši borci v kategorii B2 Miroslav Srníček a Michal Zeman skončili těsně pod stupni vítězů na 4. resp. 5.příčce. V kategorii B1 - nevidomí obsadila Kamila Vlasáková 6.místo. Součástí závěrečného ceremoniálu bylo vyhlášení mistra ČR v soutěži družstev, kde pohár pro vítěze putuje do Rokycan a dlouhodobé soutěže Český pohár jednotlivců a Walter Graphtek cup dvojic. Ani v těchto soutěžích neodešli borci SKK Rokycany s prázdnou. Vladimír Odstrčilík ovládl kategorii B2 a Václav Webr kategorii B3.
Máme za sebou bezesporu nejúspěšnější sezonu v historii, ale již nyní vyhlížíme tu nadcházející. Kéž by byla podobně úspěšná.
MČR 2016.xls  141.82kB
08.05.2016 11:52:44
skkrokycany
Následující utkání
"A"
 

"Ž"
 

"B"

 dorost 
 

"C"
 
"D"
 

 ZP
 

Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one