"/> Slibná forma našich juniorů - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7381"
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?
Za me chudak, kdo se neumi pod nazor podepsat
Čím dál tim horší články. Chudák ten hráč o kterým se píše. Nikdo nemůže vědět jestli ho něco bolelo nebo proč nezahral. Ale takhle to napsat? Za mě velmi špatné.

Slibná forma našich juniorů

Poslední přípravou juniorské reprezentace před MS družstev v chorvatském Novigradu (17. - 22.5.) bylo mezistátní utkání ve Stollbergu a domácím Německem. Domácí výběr je jedním z kandidátů na medaile v obou kategoriích a proto velice potěšil výkon našich juniorů, kteří sice domácím podlehli 5:3 (3744:3673), ale některé výkony našich hráčů naznačili, že se s nimi musí počítat. Pro nás je potěšitelné, že v okruhu hráčů, kteří museli trenéry potěšit, jsou Michal Pytlík a Jan Endršt z SKK Rokycany. Michal v utkání dosáhl výkonu 650 poražených kuželek a svůj duel se soupeřem jednoznačně vyhrál. Honza po zdravotních peripetiích hrál mimo utkání, ale jeho 624 poražených kuželek je rozhodně příslibem (z našich hráčů byl čtvrtý nejlepší). Přejme našim klukům dobré vyladění formy a na MS co nejlepší a třeba i medailový výsledek.
GER-CZE–002.JPG
09.05.2016 11:56:09
skkrokycany
Následující utkání
"A"
 

"Ž"
 

"B"

 dorost 
 

"C"
 
"D"
 

 ZP- venku - 22. - 23.6. (Praha)
 Slavia cup

Pohár ČKA
 
"A" - venku - 2.6./15:00
 Hvězda Trnovany

"B"
 

"Ž" - venku - 2.6./17:30
 KC Zlín
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one