"/> Skvostný víkend našich družstev - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7686"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

Skvostný víkend našich družstev

Tři utkání na drahách soupeřů = tři vítězství. To je bilance našich družstev v ligových soutěží tohoto víkendu. Pojďme po stopách těchto úspěchů.
Do Jičína zajížděly ženy, aby si otestovaly formu před nadcházejícím pohárem NBC, které se uskuteční příští týden v srbském Apatinu. Úvod utkání byl naprosto vyrovnaný, když první i druhá čtveřice skončila nerozhodně, ale více poražených kuželek bylo na naši straně. Závěr však byl plně v naší režii, což resultuje v konečné vítězství 6:2 (3288:3156) a zisk cenných dvou bodů z drah soupeře. Za zmínku stojí, že nejlepší naší hráčkou byl benjamínek Míša Provazníková (565).
Obě naše mužská ligová družstva zamířila do nedalekých Dobřan, kde se jednalo o regionální derby. Oba zápasy byly plně v naší režii. Předzápas interligového duelu byl souboj rezerv, v němž jasně dominovala ta naše, když domácí jmenovkyni doslova deklasovala. Výsledkem 7:1 (3474:3209) jsme jako jediní bez ztráty bodu v čele tabulky. První hvězdou utkání byl Libor Bureš famózním výkonem 641 poražených kuželek, jenž by se rozhodně neztratil v následujícím interligovém utkání..
Zlatým hřebem sobotního programu byl interligový duel obou áček. Tón celému střetnutí dal Michal Jirouš, jenž porazil neskutečných 684 kuželek a nahrál na soupeře 75 dřev. Když vezmeme, že každá čtveřice skončila nerozhodně (byť v té první a třetí to bylo se štěstím pro domácí) odvážíme zaslouženě dva body po vítězství 5:3 (3749:3636) a v průběžném pořadí po 4.kole nám patří 4.příčka za třemi týmy ze Slovenska.
30.09.2018 17:53:37
skkrokycany
Následující utkání
"A" - doma - 27.10./13:30
 TJ Slavoj Veľký Šariš
"A" - doma - 28.10./10:00

 ŠK Železiarne Podbrezová

"Ž" - venku - 20.10./11:00
 SKK Náchod

"B" - venku - 20.10./10:00
 TJ Elektrárny Kadaň
 dorost - venku - 21.10./10:00
 TJ Jiskra Hazlov

"C"
 
"D"
 

 ZP
 

Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one