"/> SKK do toho aneb pozvánka na víkendová utkání - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4808"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

SKK do toho aneb pozvánka na víkendová utkání

V sobotu bude na naši kuželně opět živo. Od 10:00 hodin přivítají naše ženy družstvo z popředí tabulky SKK Náchod, který je jistě favoritem tohoto duelu. Věříme, že naše ženy navážou na velmi dobrý výkon z posledního domácího zápasu proti Duchcovu a soupeře minimálně potrápí. Od 13:30 hodin nastoupí naše áčko proti Červenému Kostelci. Soupeř se sice krčí na předposledním místě tabulky, ale to by nás nemělo ukolébat stejně jako poslední domácí soupeř Moravská Slavia Brno. Závěr sobotního domácího programu obstará naše béčko, které by potřebovalo naplno bodovat a k tomu se jejich soupeř Vltavan Loučovice výborně hodí. Na všechna tato utkání vás srdečně zveme, protože naši hráči a hráčky si vaši podporu určitě zaslouží. A bouřlivé, ale slušné prostředí jim jistě pomůže k co nejlepším výkonům.
Palce budeme na dálku držet i našemu céčku, které cestuje do Jáchymova a při vyrovnaném čelu tabulky by se plný bodový zisk určitě hodil. V neposlední řadě budeme fandit i našim kolegům zrakově postiženým. Nově založené béčko se stalo štikou 2.ligy a ve svém posledním vystoupení cestuje do Mistřína, kde se utká s TJ Jiskrou Kyjov. V případě vítězství by celou 2.ligu vyhrálo.
Pokud by vám sobotní zápasy nestačily, můžete podpořit v pondělí naše déčko, které se utká o udržení kontaktu s čelem okresního přeboru se Slavojem Plzeň "C".
03.03.2016 19:24:15
skkrokycany
Následující utkání
"A" - venku - 17.11./15:30
 TJ Sokol Husovice
"Ž" - venku - 17.11./11:30
 KC Zlín

"B" - venku - 17.11./14:00
 KK Hvězda Trnovany "B"
 dorost - venku - 13.1./10:00
 KK Lokomotiva Tábor

"C" - venku - 16.11./17:00
 TJ Přeštice "B"
"D" - doma - 26.11./17:00
 TJ Sokol Plzeň V. "C"

"E" - venku - 19.11./17:00 
 TJ Sokol Plzeň V. "C"

facebook-512.png
youtube-1837872_960_720.png
Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one