"/> Postup Romana a Vojty - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5739"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

Postup Romana a Vojty

Třebíč přivítala 48 nejlepších mužů, kteří v sobotu usilovali o 24 místenek do nedělního finále mistrovství republiky. Mezi touto smetánkou jsme měli trojí zastoupení. Jako první z našich nastoupil Štěpán Šreiber, kterému se příliš nedařilo a po výkonu 553 poražených kuželek obsadil 38.místo, což znamenalo pro letošní šampionát konečnou.
Druhým našim želízkem byl Vojta Špelina. Vojta podal soustředěný výkon a díky výborné dorážce (219) nakonec zapsal 597 poražených kuželek, které znamenaly celkové 15.místo a zasloužený postup do finále.
V poslední čtveřici nastoupil Roman Pytlík, který se svými zkušenostmi řadil do okruhu favoritů. Tuto roli bezezbytku naplnil a po výkonu 620 poražených kuželek obsadil 4.místo a bude v závěrečné čtveřici nedělního finále.
Naši zrakově postižení kolegové, kteří budou mít vrchol sezóny v podobě republikového šampionátu až za týden v České Třebové testovali svoji formu na turnaji v Karlových Varech. Naše družstvo v sestavě Václav Webr, Miroslav Srníček, Michal Zeman a Jan Kemeny podalo výborný výkon a v konkurenci deseti družstev jednoznačné zvítězilo před silným celkem Sokola Brno IV. o 96 kuželek. Třetí příčku s odstupem dalších 68 kuželek obsadila SK Slavia Praha OZP. V soutěži jednotlivců pak ovládli své kategorie Jan Kemeny (kategorie B2 - zbytky zraku) a Václav Webr (kategorie B3 - slabozrací).
Karlovy Vary.jpg
kvalifikace.xls  33.28kB
02.05.2016 15:09:29
skkrokycany
Následující utkání
"A"
 

"Ž"
 

"B"

 dorost 
 

"C"
 
"D"
 

 ZP
 

Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one