"/> Postup Romana a Vojty - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7686"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

Postup Romana a Vojty

Třebíč přivítala 48 nejlepších mužů, kteří v sobotu usilovali o 24 místenek do nedělního finále mistrovství republiky. Mezi touto smetánkou jsme měli trojí zastoupení. Jako první z našich nastoupil Štěpán Šreiber, kterému se příliš nedařilo a po výkonu 553 poražených kuželek obsadil 38.místo, což znamenalo pro letošní šampionát konečnou.
Druhým našim želízkem byl Vojta Špelina. Vojta podal soustředěný výkon a díky výborné dorážce (219) nakonec zapsal 597 poražených kuželek, které znamenaly celkové 15.místo a zasloužený postup do finále.
V poslední čtveřici nastoupil Roman Pytlík, který se svými zkušenostmi řadil do okruhu favoritů. Tuto roli bezezbytku naplnil a po výkonu 620 poražených kuželek obsadil 4.místo a bude v závěrečné čtveřici nedělního finále.
Naši zrakově postižení kolegové, kteří budou mít vrchol sezóny v podobě republikového šampionátu až za týden v České Třebové testovali svoji formu na turnaji v Karlových Varech. Naše družstvo v sestavě Václav Webr, Miroslav Srníček, Michal Zeman a Jan Kemeny podalo výborný výkon a v konkurenci deseti družstev jednoznačné zvítězilo před silným celkem Sokola Brno IV. o 96 kuželek. Třetí příčku s odstupem dalších 68 kuželek obsadila SK Slavia Praha OZP. V soutěži jednotlivců pak ovládli své kategorie Jan Kemeny (kategorie B2 - zbytky zraku) a Václav Webr (kategorie B3 - slabozrací).
Karlovy Vary.jpg
kvalifikace.xls  33.28kB
02.05.2016 15:09:29
skkrokycany
Následující utkání
"A" - doma - 27.10./13:30
 TJ Slavoj Veľký Šariš
"A" - doma - 28.10./10:00

 ŠK Železiarne Podbrezová

"Ž" - venku - 20.10./11:00
 SKK Náchod

"B" - venku - 20.10./10:00
 TJ Elektrárny Kadaň
 dorost - venku - 21.10./10:00
 TJ Jiskra Hazlov

"C"
 
"D"
 

 ZP
 

Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one