"/> Poslední zvonění - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3549"
Za me chudak, kdo se neumi pod nazor podepsat
Čím dál tim horší články. Chudák ten hráč o kterým se píše. Nikdo nemůže vědět jestli ho něco bolelo nebo proč nezahral. Ale takhle to napsat? Za mě velmi špatné.
Čím dál tim horší články. Chudák ten hráč o kterým se píše. Nikdo nemůže vědět jestli ho něco bolelo nebo proč nezahral. Ale takhle to napsat? Za mě velmi špatné.
Nikoho konkrétního. Šlo mi o to, že když se zápas nepodaří jednomu, tak se to dá ještě zvládnout, ale v sobotním případě byl ten nezdar větší. Bohužel o to větší zklamání je ten fakt, že to utkání bylo velmi dobře rozehráno.
Václave,tak prozradil,koho jsi měl na mysl.Tvá jízlivost k hráčům,kterým se nedaří,nebyla moc na místě.Ale jsou to Vaše stránky a Vaše gusto...

Poslední zvonění

Mistrovské ligové soutěže družstev vstoupily do své závěrečné fáze. V posledním kole sehrají všichni naši zástupci svá utkání na domácích drahách. Program je však o to bohatší, že po sobotním posledním ligovém kole nás čekají v neděli odvetná pohárová utkání.
Vše vypukne v sobotu dopoledne, kdy naše ženy poprvé přivítají KK Slavii Praha. Po tomto duelu následuje poslední interligové kolo, kdy naše vlajková loď se střetne s již jistým sestupujícím do 1.ligy KK Slavojem Praha. Závěr sobotního programu obstará ve své druholigové derniéře béčko, jenž hostí tým z popředí tabulky Start Rychnov nad Kněžnou.
V neděli jsou na našich drahách na programu odvetná utkání poháru ČKA, když se nejprve střetnou ženy ve čtvrtfinále podruhé s KK Slavii Praha a posléze v osmifinále mužů áčko s SKK Bohušovice.
O všech výsledcích našich družstev vás budeme aktuálně informovat na našich stránkách, dále jsou pro vás připraveny přímé přenosy s jednotlivých utkání a v neposlední řadě vás rádi přivítáme v hledišti.
15.04.2018 12:16:14
skkrokycany
Následující utkání
"A"
 

"Ž"
 

"B"

 dorost 
 

"C"
 
"D"
 

 ZP- venku - 20. - 21.4.
 
Velikonoční turnaj (Opava)
Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž" - venku - 2.6.
 KC Zlín
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one