"/> Poslední zvonění - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3102"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

Poslední zvonění

Mistrovské ligové soutěže družstev vstoupily do své závěrečné fáze. V posledním kole sehrají všichni naši zástupci svá utkání na domácích drahách. Program je však o to bohatší, že po sobotním posledním ligovém kole nás čekají v neděli odvetná pohárová utkání.
Vše vypukne v sobotu dopoledne, kdy naše ženy poprvé přivítají KK Slavii Praha. Po tomto duelu následuje poslední interligové kolo, kdy naše vlajková loď se střetne s již jistým sestupujícím do 1.ligy KK Slavojem Praha. Závěr sobotního programu obstará ve své druholigové derniéře béčko, jenž hostí tým z popředí tabulky Start Rychnov nad Kněžnou.
V neděli jsou na našich drahách na programu odvetná utkání poháru ČKA, když se nejprve střetnou ženy ve čtvrtfinále podruhé s KK Slavii Praha a posléze v osmifinále mužů áčko s SKK Bohušovice.
O všech výsledcích našich družstev vás budeme aktuálně informovat na našich stránkách, dále jsou pro vás připraveny přímé přenosy s jednotlivých utkání a v neposlední řadě vás rádi přivítáme v hledišti.
15.04.2018 12:16:14
skkrokycany
Následující utkání
"A"
 

"Ž"
 

"B"

 dorost 
 

"C"
 
"D"
 

 ZP
 

Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one