"/> Pokračují mistrovství jednotlivců - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3102"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

Pokračují mistrovství jednotlivců

Po mistrovstvích juniorů a žactva pokračuje republikový šampionát zbývajícími kategoriemi. Naše pozornost bude směřovat do Třebíče, kde si dá dostaveníčko 48 nejlepších mužů a mezi touto smetánkou bude i trio hráčů SKK Rokycan. Pěsti budeme postupně držet Štěpánu Šreiberovi, Vojtovi Špelinovi a Romanu Pytlíkovi, kteří budou v sobotní kvalifikaci usilovat o 24 postupových míst do nedělního finále. O výsledcích našich hráčů vás budeme informovat na našich stránkách.
Zrakově postižení mají svůj šampionát až za týden (7.května v České Třebové) a tak poslední přípravou před tímto vrcholem sezóny bude Lázeňský turnaj v Karlových Varech. Taky o informace z tohoto podniku se s vámi podělíme prostřednictvím webových stránek.
27.04.2016 20:25:57
skkrokycany
Následující utkání
"A"
 

"Ž"
 

"B"

 dorost 
 

"C"
 
"D"
 

 ZP
 

Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one