"/> Pokračují mistrovství jednotlivců - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1651"
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?
Za me chudak, kdo se neumi pod nazor podepsat
Čím dál tim horší články. Chudák ten hráč o kterým se píše. Nikdo nemůže vědět jestli ho něco bolelo nebo proč nezahral. Ale takhle to napsat? Za mě velmi špatné.

Pokračují mistrovství jednotlivců

Po mistrovstvích juniorů a žactva pokračuje republikový šampionát zbývajícími kategoriemi. Naše pozornost bude směřovat do Třebíče, kde si dá dostaveníčko 48 nejlepších mužů a mezi touto smetánkou bude i trio hráčů SKK Rokycan. Pěsti budeme postupně držet Štěpánu Šreiberovi, Vojtovi Špelinovi a Romanu Pytlíkovi, kteří budou v sobotní kvalifikaci usilovat o 24 postupových míst do nedělního finále. O výsledcích našich hráčů vás budeme informovat na našich stránkách.
Zrakově postižení mají svůj šampionát až za týden (7.května v České Třebové) a tak poslední přípravou před tímto vrcholem sezóny bude Lázeňský turnaj v Karlových Varech. Taky o informace z tohoto podniku se s vámi podělíme prostřednictvím webových stránek.
27.04.2016 20:25:57
skkrokycany
Následující utkání
"A"
 

"Ž"
 

"B"

 dorost 
 

"C"
 
"D"
 

 ZP- venku - 22. - 23.6. (Praha)
 Slavia cup

Pohár ČKA
 
"A" - venku - 2.6./15:00
 Hvězda Trnovany

"B"
 

"Ž" - venku - 2.6./17:30
 KC Zlín
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one