"/> Pohár mistrů je doma! - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1651"
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?
Za me chudak, kdo se neumi pod nazor podepsat
Čím dál tim horší články. Chudák ten hráč o kterým se píše. Nikdo nemůže vědět jestli ho něco bolelo nebo proč nezahral. Ale takhle to napsat? Za mě velmi špatné.

Pohár mistrů je doma!

Kuželkářská ligová sezóna 2014/2015 je již za námi. Tato sezóna je pro oddíl famózní, jedinečná, skvělá... Prostě nejlepší! V tomto ročníku se staly sny realitou. Áčko dosáhlo cíle nejvyššího, a to zisku mistrovského titulu nejvyšší kuželkářské ligy, stejně tak jako ženy, které si zaslouženě vybojovaly 1. ligu. Béčko, jakožto nováček ve 2. lize ukončilo sezónu přesně ve středu tabulky. V posledním kole, ve kterém již bylo rozhodnuto, áčko remizovalo s Moravskou Slávií Brno, ženy podlehly na těžkých drahách v Jablonci a béčko teprve podruhé v této sezóně na domácích drahách prohrálo, a to se Sadskou. Ligová sezóna již sice skončila, ale rozhodovat se ještě bude o mistrech ČR v jednotlivcích, ve všech kategoriích máme svá želízka v ohni. Za úspěchy v této sezóně, zejména za mistrovský titul, je třeba poděkovat hráčům, trenérům, funkcionářům a dalším kamarádům, a to i těm, kteří tu již dnes bohužel nejsou s námi.     
01.06.2015 19:50:21
skkrokycany
Následující utkání
"A"
 

"Ž"
 

"B"

 dorost 
 

"C"
 
"D"
 

 ZP- venku - 22. - 23.6. (Praha)
 Slavia cup

Pohár ČKA
 
"A" - venku - 2.6./15:00
 Hvězda Trnovany

"B"
 

"Ž" - venku - 2.6./17:30
 KC Zlín
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one