"/> Podzim za námi. - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1651"
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?
Za me chudak, kdo se neumi pod nazor podepsat
Čím dál tim horší články. Chudák ten hráč o kterým se píše. Nikdo nemůže vědět jestli ho něco bolelo nebo proč nezahral. Ale takhle to napsat? Za mě velmi špatné.

Podzim za námi.

Poslední kolo podzimní části je za námi .
 Áčko doma potvrdilo výhrou nad Moravskou  Slavií (5:3) , druhé místo v tabulce. V tom to utkání se výrazně blýskl Vojta Špelina s náhozem 654. I Jan Endršt nebyl po zadu.  
Ženy odehrály domácí zápas proti Jablonci. Všechny hráčky zahrály dobře a soupeřky převálcovaly o 158 kuželek. Do jarní části vykročí z třetí pozice.
 Béčko hrálo venkovní utkání proti Sadské. Hodně vyrovnané utkání i s vyrovnanými celkovými kuželkami (3244:3244) , rozhodli jednotlivé duely,které vyhráli domací v poměru 4:2. Vaclav Furst byl králem tohoto utkání s náhozem 604 kuželek a potvrdil tak dobrou podzimní formu. Jako nováček v 2.KLM si béčko nevede špatně a potvrzuje to i druhým místem v tabulce.
 Céčko bohužel bojuje celý podzim se zplátovanou sestavou. Do Šabiny zajížděli se třemi náhradníky a bohužel na tamní kuželnu to nestačilo a prohrávají 4:12. I tak rokycanské céčko  přezimuje na čtvrté příčce se 14.body jen o horší skómre na druhého.
30.11.2014 18:42:50
skkrokycany
Následující utkání
"A"
 

"Ž"
 

"B"

 dorost 
 

"C"
 
"D"
 

 ZP- venku - 22. - 23.6. (Praha)
 Slavia cup

Pohár ČKA
 
"A" - venku - 2.6./15:00
 Hvězda Trnovany

"B"
 

"Ž" - venku - 2.6./17:30
 KC Zlín
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one