"/> Nabitý víkend našich družstev - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7381"
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?
Za me chudak, kdo se neumi pod nazor podepsat
Čím dál tim horší články. Chudák ten hráč o kterým se píše. Nikdo nemůže vědět jestli ho něco bolelo nebo proč nezahral. Ale takhle to napsat? Za mě velmi špatné.

Nabitý víkend našich družstev

O tomto víkendu pokračují dalším kolem mistrovské soutěže. Nabitý program má především naše áčko, které v sobotu čeká cesta do Brna, kde se utká s někdejším největším soupeřem v boji o mistrovský titul Sokolem Husovice. V neděli pak na domácích drahách přivítáme další slovenské družstvo z předměstí Trnavy ŠK Modranka a chceme-li udržet kontakt s popředím tabulky, měli bychom získat plný počet bodů.
Ženy jedou rovněž do Brna. Jejich soupeř Sokol Husovice je v letošní sezóně po roce nováčkem nejvyšší soutěže, ale zvláště v domácím prostředí je neobyčejně silným a tak jakýkoli bodový import by byl úspěchem.
Béčko hraje v sobotu doma s KK Konstruktiva Praha, která má sice prvoligovou minulost, ale v posledních letech balancuje na hraně sestupu do 3.ligy. Naše rezerva v domácím prostředí zlepšila své výkony a proto očekáváme, že body zůstanou doma.
V tradičním pondělním podvečeru hostí naše céčko soupeře z popředí tabulky TJ Přeštice "B" a věříme, že se na jejich stranu se zlepšenou hrou přikloní i to pomyslné štěstíčko.
O všech výsledcích našich družstev vás budeme informovat na našich stránkách.
05.11.2016 07:42:33
skkrokycany
Následující utkání
"A"
 

"Ž"
 

"B"

 dorost 
 

"C"
 
"D"
 

 ZP- venku - 22. - 23.6. (Praha)
 Slavia cup

Pohár ČKA
 
"A" - venku - 2.6./15:00
 Hvězda Trnovany

"B"
 

"Ž" - venku - 2.6./17:30
 KC Zlín
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one