"/> Nabitý víkend našich družstev - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5739"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

Nabitý víkend našich družstev

O tomto víkendu pokračují dalším kolem mistrovské soutěže. Nabitý program má především naše áčko, které v sobotu čeká cesta do Brna, kde se utká s někdejším největším soupeřem v boji o mistrovský titul Sokolem Husovice. V neděli pak na domácích drahách přivítáme další slovenské družstvo z předměstí Trnavy ŠK Modranka a chceme-li udržet kontakt s popředím tabulky, měli bychom získat plný počet bodů.
Ženy jedou rovněž do Brna. Jejich soupeř Sokol Husovice je v letošní sezóně po roce nováčkem nejvyšší soutěže, ale zvláště v domácím prostředí je neobyčejně silným a tak jakýkoli bodový import by byl úspěchem.
Béčko hraje v sobotu doma s KK Konstruktiva Praha, která má sice prvoligovou minulost, ale v posledních letech balancuje na hraně sestupu do 3.ligy. Naše rezerva v domácím prostředí zlepšila své výkony a proto očekáváme, že body zůstanou doma.
V tradičním pondělním podvečeru hostí naše céčko soupeře z popředí tabulky TJ Přeštice "B" a věříme, že se na jejich stranu se zlepšenou hrou přikloní i to pomyslné štěstíčko.
O všech výsledcích našich družstev vás budeme informovat na našich stránkách.
05.11.2016 07:42:33
skkrokycany
Následující utkání
"A"
 

"Ž"
 

"B"

 dorost 
 

"C"
 
"D"
 

 ZP
 

Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one