"/> Nabitý soutěžní víkend - SKK ROKYCANY
skk_sala_banner.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3102"
Dekujeme
Gratuluji k zisku mistrů republiky zrakově postižených.
Bohužel jsme nijak neupravovali zaslaný formulář ze svazu, takže vše je v excelu s příponou xlsm a v pc to lze otevřít. V mobilu jsme to nikdo nezkoušeli a ani z přítomných nás na to nikdo neupozornil. Naopak ohlasy byly pozitivní. Škoda. Určitě bychom to převedli do jiného formátu :( Py.Roman
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
Všechny kategorie jdou přečíst ale muži v Rokycanech,bůhví proč nejdou.!
V jakém formátu jsou výsledky kvalifikace 2018!!?

Nabitý soutěžní víkend

Soutěžní klání našich družstev začalo fakticky již včera, kdy béčko hostilo v odvetě poháru ČKA Kuželky Holýšov "A" (viz článek níže). V Praze zahájily zrakově postižení svůj další turnaj Českého poháru jednotlivců a Walter Graphtek cupu dvojic. Turnaj je zároveň 6.kolem ligové soutěže a tudíž naši hráči nemohou chybět v kompletním složení, byť tentokrát v ligovém klání dostanou příležitost hráči z lavičky.
Do hlavního města míří rovněž naše vlajková loď a navíc bude mít na palubě i něžné pohlaví. Áčko čeká v posledním podzimním kole interligy prozatím nejhorší tuzemský tým této soutěže KK Slavoj Praha, který však v domácím prostředí trápil i suverénní Podbrezovou.
Po tomto duelu nastoupí naše ženy proti několikanásobnému mistru republiky a stříbrnému týmu letošního evropského poháru KK Slavia Praha. Naše děvčata letos dokázala nejedno překvapení a pod dojmem loňského vítězství nad svým soupeřem nejedou do Prahy s poraženeckou náladou.
Na našich drahách se utká béčko s KK SDS Sadská. Soupeř po pomalém začátku strmě stoupá tabulkou a naši rezervu tudíž nečeká jednoduchá práce.
V tradičním pondělním podvečeru hraje doma naše céčko další utkání okresního přeboru s CB Dobřany "C" a bude chtít svého soupeře uctít mikulášskou nadílkou.
O všech výsledcích našich družstev vás budeme aktuálně informovat na našich stránkách.
02.12.2016 11:26:46
skkrokycany
Následující utkání
"A"
 

"Ž"
 

"B"

 dorost 
 

"C"
 
"D"
 

 ZP
 

Pohár ČKA
 
"A"
 

"B"
 

"Ž"
 
 
Oficiální webové stránky kuželkářského klubu SKK Rokycany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one